Перейти до змісту

TIMKA - фотогалерея


TIMKA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 148
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 4 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

ще трохи фото з відпочинку:

post-5798-1251406181.jpg

картопля, картопля і ще раз ....)

post-5798-1251406280.jpgpost-5798-1251406319.jpg

ліс

post-5798-1251406380.jpgpost-5798-1251406424.jpgpost-5798-1251406450.jpg

цікавинки :)

post-5798-1251406501.jpgpost-5798-1251406624.jpgpost-5798-1251406666.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тіпа there is no potatos)

There are no potatoes in gray fields. - Саме така назва цієї фотографії. (На правах того, хто натискав на кнопку фотоапарата.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вила - креативно! :ok2::D

Ластівчата сподобались :_25:

спс)

а за ластівками я спостерігав від початку побудови гнізда до вильоту пташенят у вирій) :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 тижня потому...

Кожен фотограф рано чи пізно починає знаходити недоліки у своїх фотографіях, і хоче якось її покращити. Більшість використовують одну з найпотужніших і найкращих програм по редагуванню - Adobe Photoshop. На форумі, напевне, є багато людей, які редагують свої фото, причому на професійному рівні. Я теж тим займаюся, і хотів би спитати в більш досвідчених на рахунок "свого фотошопу". Цікавить ваша думка про редагування нижче.

post-5798-1258909398.jpg

що ви про це думаєте? :) чи доречно "так" редагувати фотографії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Редагування доречне завжди, але перед початком редагування потрібно точно знати, який результат ти хочеш отримати в наслідок цього редагування. Знову ж таки редагування не повинно бути надмірним і особливо воно не повинно портити результат. Відносно твого фото, видно ти збільшив контраст і насиченість кольорів, але трохи переборщив у цьому. І зверни увагу на будинок - він став повністю білим, втратив свою фактурність, цього завжди треба старатись уникати, старатись не допускати повної втрати деталей в як в світлих, так і в темних частинах фото. Попробуй пошукати в гуглі інфу про підвищення мікроконтрасту і поекспериментувати з цим - будеш здивований результатом =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nameless, якщо чесно, контрастом і насиченстю не обійшлося, але, напевне я "перегнув палку" :) будинок вже на оригіналі трохи засвічений. дякую за поради :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де поділась "підсмайлена" електричка? ІМХО трошки негарно затирати вміст попередніх постів...Тільки намірився написати, як виявляється, що можу "говорити з ефіром"... А про "фотожопу" авто то ІМХО "волга" гарніша "до", ніж "після". Справжні деталі втрачені, а добавлені штучні... Хіба авто так відполіроване було насправді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...