Перейти до змісту

Оренда квартир за сексуальні послуги


xriaps

Рекомендовані повідомлення

хазяєчку років до 35 - щоб мізки були присутні - і я зніму у неї квартирку :D

а нафіга мозги?ти їй мозги збираєшся ї..ти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хазяєчку років до 35 - щоб мізки були присутні - і я зніму у неї квартирку :D

Да, мозги іпати ти майстер, це я вже зрозумів... :)

ЗІ. О, Толік випередив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє мені краще гроші, а потрахатись я собі завжди договрюсь, тим більше я мужчіна хоть куди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну фиг его знает! Если сдавать с собой вместе то может и нормально, хотя как посмотреть. Договоришься за секс 3 раза в месяц , а она будет ходить в одних стрингах перед тобой 31день--- так глаза повылазят и хрен отсохнет. А если уж сдавать отдельную квартиру , то лучше за деньги ------------- взял бабло и пошёл протрахал его с какой угодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схожий баян вже був на борді.

Хоча, це, мабуть, лише людей які себе недооцінюють цікавить. Хто впевнений у собі, зазвичай живе у когось і потра*ує потихеньку... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хазяєчку років до 35 - щоб мізки були присутні - і я зніму у неї квартирку :D

а нафіга мозги?ти їй мозги збираєшся ї..ти?

:(

Толік, ти хіба ще на цій темі не обломився??? "Вдало" розказаний анікдот тебе нічому не навчив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://mignews.com.ua/articles/302401.html

Ваше ставлення до цієї теми ;)

Пропозиції мають право на існування і підкупають своєю "чесністю".

30% жінок ходять в бар саме для цього, а тут щей проживання пропонують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30% жінок ходять в бар саме для цього, а тут щей проживання пропонують.

Ти замовляв статистику? Чи бажане за дійсне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30% жінок ходять в бар саме для цього, а тут щей проживання пропонують.

Ти замовляв статистику? Чи бажане за дійсне?

у смислі, йому хочеться, щоб їх було меше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти все прекрасно "пойняв", не видурнюйся )) Якби насправді 30% жінок ходили в бар "саме для цього", то ніхто б з чоловіків не їздив на Рівненську, Ківерцівську і тд, січеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30% жінок ходять в бар саме для цього, а тут щей проживання пропонують.

Ти замовляв статистику? Чи бажане за дійсне?

Чи самотужки досліджував дане питання? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти все прекрасно "пойняв", не видурнюйся )) Якби насправді 30% жінок ходили в бар "саме для цього", то ніхто б з чоловіків не їздив на Рівненську, Ківерцівську і тд, січеш?

Кожному своє.

Хтось в барах, а хтось на Рівненській.

На Рівненській ти тратиш N-грн і не заморочуєшся, а в барі потрібно потратити значно більше і в результаті лотерея.

Складається таке враження, що я тобі Америку відкрив :)

Чи самотужки досліджував дане питання? ;)

А що, я один був молодий? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби насправді 30% жінок ходили в бар "саме для цього", то ніхто б з чоловіків не їздив на Рівненську, Ківерцівську і тд, січеш?

Ну, видно чоловіків, які ходять в бари саме для цього значно більше, ніж жінок з такими ж намірами. От ті чоловіки, яким в барах не вистачило жінок, і їдуть з барів прямісінько на Рівненську, Ківерцівську і т.д. :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, але тільки ти тоді ходив в "Шайбу" :lol:

ЫЫЫЫ

P.S. Був 3 рази, а от на "рівненській" жодного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрештою, навіть одруження і подальше сумісне проживання - практично заради сексу. Десь підсвідомо - продовження роду.

Соціальний фактор/моральний - аля відповідальність один за одного і ніби то якісь почуття.

Одного разу привівши дівку в хату щоб потра*атися, можна цей процес перетворити на систематичний (із тією ж дівкою) вона лишається в тебе жити (щоб тобі не шукати когось нового постійно) - їй зашибісь, є де жити. Тобі теж - є кого тра*ати. А потім неждана вагітність.. сім'я .. діти.. коротше, те, про що я писав.

Шайби із трьошками і Золотом разом взяті - Якщо вона прийшла розвести тебе на побухать, а потім з'їхати на "критичні дні" і наламати - так і буде. Якщо ж прийшла потра*атися - то обере такого, який попередньо напоїть, накормить а вже потім іїї танцювати буде. І майстерність не знадобиться. Якщо ж прийшла в пошуках хз-чого/кого/авось хоть-шось - от тоді вмикай свій шарм, діставай гаманець, а потім і "нефритовый стебель" ;)

Рівненська, Ківерецька - фе.. але, мабуть, на "безрыбьи и корова соловей" - "виріб№2" - і вперед до бою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми відхилилися від теми, хоча описани віріанти не тільки мають право на існування - вони вже існують.

Знайомство в барі заради сексу.

Не думаю, що цим можна когось здивувати. Основними стимулюючими критеріями є танці і спиртне. Танці - тому що надзвичайно довгі спідниці наших дівчат та виступаючі через розрізи випуклості викликають думки явно не про Бога (аналогічно і мужчини). Спиртне - тому що його вживання обома сторонами "прикрашає" нічного обранця (цю), та й в цілому розкріпощає (по факту значно послаблює морально-етичні гальма).

Позитивні моменти: широкі можливості вибору та "медичного" стану партнера.

Негативні моменти: дорого, може нічого не обломитись.

"Дівчата" на трасі.

Мало хто їх не бачив на "робочих місцях". Розповідати особливо нема чого.

Позитивні моменти: швидко, дешево, 100%.

Негативні моменти: довідки вони з собою не носять не кажучи, що привабливих там нема (зазвичай наркоманки).

Проживання за секс

Виходячи з того, що є оголошення про здачу в оренду житла з форматом розрахунку сексуальними послугами значить є така практика. Особисто бачив оголошення про прийом на роботу на вакансію "давалки" (в трудову писалось мабуть щось інше). Звичайно така практика підходить далеко не всім (і слава Богу), але сам факт того, в що тобі "встане" проживання досить важливе (питання моралі та детальні варіанти і доцільність в даному пункті не розглядаються).

Позитивні моменти: впевнений, що пропозиція користується попитом (теж саме, що й жити на утриманні бойфренда).

Негативні моменти: дуже висока ймовірність, що це все закінчиться погано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ось те про що я казав.

Nov. 6th, 2008 | 02:05 pm

Агентства недвижимости

"АВИТА"

Телефон: 8-044-222-89-44

Сдаю комнату Киев, цена $10, комнат 1, Частное объявление, район Соломянский

Візьму на проживання дівчину.молоду жінку , плата сексуальне життя зі мною . Живу разом з батьками жити прийдется разом зі мною в одній кімнаті продукти свої . Соломенський район, Караваєві дачі , Київ номер ISQ 421727256 ТЕЛ. 80672959767 Віталій 24 роки , кого влаштовує,звертайтесь . Але пред цим треба зустрітися ,подивитися чи зможемо разом жити . Скажу батькам що приведу свою дівчину ,тому не зразу вселитесь . Не жартуйте краще не пишіть , а кому треба звертайтеся , я виглядаю нормально .

Дополнительно:

Тип оплаты: Посуточно

Телефон: Есть

Район: Соломянский

Контактное лицо: Віталій

Телефон: 80672959767

Связаться по e-mail

ICQ: 421727256

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось те про що я казав.
Nov. 6th, 2008 | 02:05 pm

Агентства недвижимости

"АВИТА"

Телефон: 8-044-222-89-44

Сдаю комнату Киев, цена $10, комнат 1, Частное объявление, район Соломянский

...........

от жалко пацана (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...