Перейти до змісту

13 Район 2 Ультиматум / Banlieue 13 Ultimatum (2009) CAMRip


MrVes

Рекомендовані повідомлення

573060.jpg

Название: 13 Район 2 Ультиматум

Оригинальное название: Banlieue 13 Ultimatum

Жанр: боевик, триллер

Страна: Франция, Europa Corp.

Год выпуска: 2009

Режиссер: Патрик Алессандрин

В ролях: Дэвид Белль, Франс Бойер, Даниэль Дюваль, Мусса Мааскри, Милан Ойданич, Алаа Омузун, Сирил Раффаэлли, Элоди Юнг

О фильме: 13-ый район, два года спустя. Стена, отделяющая неблагополучный пригород от столицы, стала больше, выше и отчеркнула от цивилизации еще больше кварталов. По эту сторону стены правят пять банд, контролирующих этнические районы. Правительство как никогда заинтересовано в «урегулировании проблемы» и разведывательные службы охотно инициируют беспорядки. Лейто и Дамьену снова приходится объединить усилия, чтобы спасти Париж от хаоса.

Личная оценка: 10 из 10 (не моя)

Продолжительность: 01:36:19

Качество видео: CAMRip

Видео

Кодек: XviD

Размер кадра: 704x272

Битрейт: 870 кб/с

Аудио

Язык: русский

Перевод: одноголосый закадровый

Кодек: MP3

Битрейт: 128 кб/с

Мапєд нє мой.

Опис, як, власне і сам фільм, здерто звідси

От тільки по факту фільм займає близько 700 Мб.

Якість лайно, але якщо будуть бажаючі, то закину на ФТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

573060.jpg

Название: 13 Район 2 Ультиматум

Оригинальное название: Banlieue 13 Ultimatum

Жанр: боевик, триллер

Страна: Франция, Europa Corp.

Год выпуска: 2009

Режиссер: Патрик Алессандрин

В ролях: Дэвид Белль, Франс Бойер, Даниэль Дюваль, Мусса Мааскри, Милан Ойданич, Алаа Омузун, Сирил Раффаэлли, Элоди Юнг

О фильме: 13-ый район, два года спустя. Стена, отделяющая неблагополучный пригород от столицы, стала больше, выше и отчеркнула от цивилизации еще больше кварталов. По эту сторону стены правят пять банд, контролирующих этнические районы. Правительство как никогда заинтересовано в «урегулировании проблемы» и разведывательные службы охотно инициируют беспорядки. Лейто и Дамьену снова приходится объединить усилия, чтобы спасти Париж от хаоса.

Личная оценка: 10 из 10 (не моя)

Продолжительность: 01:36:19

Качество видео: CAMRip

Видео

Кодек: XviD

Размер кадра: 704x272

Битрейт: 870 кб/с

Аудио

Язык: русский

Перевод: одноголосый закадровый

Кодек: MP3

Битрейт: 128 кб/с

Мапєд нє мой.

Опис, як, власне і сам фільм, здерто звідси

От тільки по факту фільм займає близько 700 Мб.

Якість лайно, але якщо будуть бажаючі, то закину на ФТП.

закидуй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от ви нетерплячі.. скоро вийде ДВД-Ріп.
Фильм 13 район: Ультиматум выходит в мировой прокат 18 февраля. О начале проката фильма в России не сообщается, но, думаю, прокатчики довольно быстро права на этот фильм. Судя по ролику, этот фильм обязательно стоит посмотреть и обязательно на большом экране.

Як на мене, то "скоро" спізнилось на декілька місяців.

CAMRip down_cool.gif

Одного разу повністю достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз більшість не хоче дивитися з такою якістю (картинка дійсно лайно), то фільм не заливаю.

Тим кому якість не принципова - пишемо в ПМ / icq.

З.І. Враження від фільма не дуже. По п"ятибальній тверда трійка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Враження від фільма не дуже. По п"ятибальній тверда трійка.

Ти що його дивився з картинкою CAMRip????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти що його дивився з картинкою CAMRip????

Звичайно ні!

Я ж звісно запропонував викласти файл, якого в мене не було.

А якщо його не було, то не дивитися - це ж логічно. Не стер і все. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене от одне бісить чого тут кричати що все що не дівіді ріп гавно ,не подобається не дивіться ,а прийде час викладите DVDRip .Скількі разів замічав що люди дивляться камріпи а потім з великою радістю качають вже в хорошій якості і дивляться ще раз .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене от одне бісить чого тут кричати що все що не дівіді ріп гавно ,не подобається не дивіться ,а прийде час викладите DVDRip .Скількі разів замічав що люди дивляться камріпи а потім з великою радістю качають вже в хорошій якості і дивляться ще раз .

Безперечно, є люди, які дивляться фільм двічі - один раз в поганій якості, другий раз - в хорошій. Просто в людей багато вільного часу.

А є люди, які не стануть дивитися одне й те саме кіно двічі в короткий період часу. Тому вони не дивляться КАМ-РІПИ, а чекають ДВД-РІП, як мінімум. Але із-за кількох любителів КАМ-РІПІВ файлообмінник загаджується так, що на ньому немає вільного місця для фільму хорошої якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безперечно, є люди, які дивляться фільм двічі - один раз в поганій якості, другий раз - в хорошій. Просто в людей багато вільного часу.

В мене достатньо вільного часу, але дивують люди, для яких перегляд щойно прем'єрованого кінофільму (в якій завгодно якості) - це самоціль. Здебільшого, фільми дивляться заради отримання задоволення. Хіба можна отримати задоволення від CAMRip'а?

Хворі на копроманію, очевидно, здатні на це.
:dont:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є люди, які не стануть дивитися одне й те саме кіно двічі в короткий період часу. Тому вони не дивляться КАМ-РІПИ, а чекають ДВД-РІП, як мінімум. Але із-за кількох любителів КАМ-РІПІВ файлообмінник загаджується так, що на ньому немає вільного місця для фільму хорошої якості.

Звідси висновок: обмінник - зло і причина непорозумінь! Неодноразово було заявлено, що борда не власність датагруп, але по тому, куди і як викладають фільми і тд можна зробити зворотній висновок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth ну, для тебе, мабуть, не секрет, що власники борди працюють у вищезазначеній компанії. І просто в жест доброї волі файлообмінник тут обговорюється і даються посилання на нього. Є безліч людей, які і без борди юзають ФТП. (пишуть ахінею, типу "залийте...." "Закиньте.." )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідси висновок: обмінник - зло і причина непорозумінь! Неодноразово було заявлено, що борда не власність датагруп, але по тому, куди і як викладають фільми і тд можна зробити зворотній висновок.

Я намагаюся цієї теми не чіпати, бо одразу з`явиться натовп, який наплювавши на історію ДМ будуть щось розповідати та доводити, але моя память мене ще покищо не підводить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так не питання чістіть файло обмінник ,он гляньте адреналіну2 дві копії валяється а буває що і три версії одного фільму.Я наприклад краще качну екранку щоб уявити акторську і режисерську роботу і якщо вони мені сподобаються я качну і кам ріп .А може як було з фонтаном і ашдітіві якість і перегляну фільм в трете . Кому ж непідходить екранка то немає проблем дочекайтесь нормальної якості вас ніхто не заставляє качати екранку яка в основному важить 700метрів і особливого забруднення на файлообміннику не робить.

P.S Якби я скачав недивлячись Тарас Бульба в HD якості я напевно сіпуку собі зробив, отримати невимовне розчарування в хорошій якості це жорстоко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б дуже здорово дати можливість тим хто залив файл самому його грохнути - якщо я залив для 2-х чоловік, то це досить доречніше ніж чекати поки це буде зроблено скріптом через якийсь час. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...