Перейти до змісту

Вазектомія.


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Ні для кого не секрет, що ми, чоловіки, доволі хтиві створіння:). І сексу нам хочеться частіше, аніж жінкам. А що нам: дістав "ствола" і вперед до бою. Інше діло жінки, їм значно складніше в цьому питанні. Настрій, умови, ПМС/місячні, контрацепція.. факторів - вагон..

На останньому факторі (контрацепція) , я б хотів призупинитися. От посудіть самі, заради безпечного-комфортного сексу жінкам доводиться трішечки мучити свій організм: спіралі/кільця (фізичне втручання), Оральні контрацептиви (хімія), вимірювання температури і т.д. А чому б чоловікам не подумати про цей момент? Про контрацепцію. Скажете: "Чим Вас не задовольняють презервативи?" - відповім: "вони не те, що не задовольняють, їх на дух терпіти не можу, і не тільки я, а й дружина". Власне, мабуть кожен, хто ними користується/користувався, знає всі недоліки цього контрацептиву. Починаючи від "неправильне використання"/порвався (на жаль 50% людей не вміють правильно його одягати), і закінчуючи неприємними відчуттями пов'язаними із його присутністю, врешті, хочеться відчувати тіло, а не гуму/латекс.

Оскільки мова йде про сімейні стосунки, питання про венеричні захворювання - опустимо.

Так от. Є ще кілька малорозповсюджених варіантів чоловічої контрацепції, таких як гормональні пігулки, внутрівенні ін'єкції і т.д. Їхня надійність до кінця не доведена. І тепер те, про що хотів поговорити - вазектомія - чоловіча стерилізація. (схожа із жіночою - перев'язування фаллопієвих труб)

Операція на ~50% без можливості вернути все "як було", тобто лише у ~50% випадків чоловіки знову могли зачати потомство.

Крок, так сказати, серйозний. Треба все зважит і зважитися.

Хто що думає з цього приводу.

P.S. я думаю над цим питанням і цікава думка інших. Можливо є моменти, які я десь не врахував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому-то, возможно (особенно по малолетству), подобная операция понравилась бы - трахайся по самое не могу без резинок... да вот только небезопасно...

Если же говорить про семью... Неприкольно :) Разве что точно больше не хочешь иметь детей - тогда можно так прикольнуться. Но кто знает, каким боком жизнь повернётся... Я бы вряд ли согласился на такую операцию :)

P.S. Когда-то тоже думал на эту тему :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бред! Ни в коем случае. Жизнь коварная штука. У некоторых она в корне переворачивается и в 45 и в 50 и даже в 70лет. А представь что волею судьбы ты остался в 45 лет один (не будем вдаваться в подробности как это может случиться). И что ? Всё что у тебя самое ценное для противоположного пола (в целях создания семьи) ты себе "почикал" (ведь любая женщина хочет от любимого - ребёнка) . Тогда остаётся первые 50% в горы - в юрту к медведям или вторые 50% - Эфтаназия.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разве что точно больше не хочешь иметь детей - тогда можно так прикольнуться. Но кто знает, каким боком жизнь повернётся...

Саме так. Знаю таку сім"ю. Тепер думають про усиновлення, хоча обоє здорові і ще здатні виховати і подарувати батьківської турботи не одній дитині.

Я проти такого методу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

некоторым личностям такую операцию насильно надо делать...

раз уж с их отцами опоздали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

некоторым личностям такую операцию насильно надо делать...

раз уж с их отцами опоздали...

пацифіст однако :)

по темі, варіант як на мене, взагалі жахливий, людина кривими руцями лізе маніпулювати речами, суті яких не розуміє і далеко(головне робити з розумним виглядом обличчя)

природа річ досить саморегульована, саме тому людей здатних мати нащадків стає менше, але робити це з собою штучно абсолютно неправильно, можливо, на певному етапі життя, дитина дасть тобі поштовх до нових можливостей і бажань, а передбачити такі повороти неможливо

по факту як моя сім"я, так і мої батьки повністю контролювали процес народження дітей без контрацепцій, не так уже і важко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант аналогічний лікуванню головного болю перев`язуванням шиї гумовою шиною.

Якщо жінка наполягає на ньому, то вона як мінімум егоїстка.

А співвідношення "50/50" = 0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, ви всі вчепилися до 50/50. Це малося на увазі, що відновити здатність до фертильності ~50%, тобто або ти знову дієздатний, або ні.

Жінка не егоїстка, я їй такого варіанту не називав. Це, поки що, мої роздуми щодо такого "кроку" .

А подумайте над тим, коли жінкам після пологів, без їхнього дозволу/згоди, чи ж користуючись їхнім станом безпомічності - перев'язують труби. Це також назавжди. І також, без можливості повернути все "як було". І таких випадків - багато. То чому ж у таку ситуацію не поставити чоловіка? Жінка можливо також захоче мати дітей? (Хоча тут є варіант штучного запліднення сім'ям саме свого чоловіка (через ін'єкцію), тому не так вже й критично.)

я в роздумах і далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дурне діло - не хитре. "Наклепати" їх можна хоч 2 вагони - інша справа прогодувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось так це робиться

Вазектомія (чоловіча стерилізація)

Вазектомія може бути проведена чоловікові у будь-який час. Терміни проведення операції не пов’язані з абортом. Пам’ятаєте, що цей метод контрацепції необратім і прийнятний для тих, хто абсолютно упевнений, що не захоче більше мати дітей. Метод не впливає на чоловічу потенцію. При щонайменшому сумніві вазектомію не слід застосовувати.

Жіноча стерилізація (трубна оклюзія)

Стерилізація - найбільш ефективний метод. Операцію можна робити відразу після неускладненого аборту в першому триместрі вагітності. Інфекція або ризик її виникнення, як і ускладнення, після аборту є свідченнями для відстрочення операції.

Але цей метод контрацепції необратім і прийнятний для тих, хто абсолютно упевнений, що не захоче більше мати дітей. За законодавством, в нашій країні медична стерилізація як метод контрацепції може бути проведений тільки у тих, хто не молодше 35 років або має не менших двоє дітей, або за медичними показаннями.

Тому не слід ухвалювати рішення об застосування методу під впливом обставин і емоційного стресу.

Я б перш за все поговорив з дружиною, а далі розглядав варіанти та доцільність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, ви всі вчепилися до 50/50. Це малося на увазі, що відновити здатність до фертильності ~50%, тобто або ти знову дієздатний, або ні.

- Яка вірогідність того, що зустрінеш на вулиці динозавра ???

- 50/50, або зутрінеш,або ні :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...