Перейти до змісту

допоможіть вибрати подарунок


ariman

Рекомендовані повідомлення

відразу вибачаюсь якщо не в ту тему написав

потрібно вибрати подарунок для подруги на день народження (вона не моя дівчина просто подруга), їй 20 років, сума орієнтовано до 400 грн!!! буду дуже вдячний!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Анальный стимулятор самое оно. Тем более, если это не твоя девушка.

на баш однозначно! =)_

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подаруй скунса.І вона тебе ніколи не забуде.А фото рамку на шию скунсу щоб навярняка не забула.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно вибрати подарунок для подруги на день народження (вона не моя дівчина просто подруга), їй 20 років, сума орієнтовано до 400 грн!!!

Анальный стимулятор самое оно. Тем более, если это не твоя девушка.

Та ну, фуфло! Краще вже місячний абонемент до проктолога чи на сеанси гідроколонотерапії! :) Кажуть. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте звісно, якщо когось ображу але це правда, я нормально попросид допомоги, а деякі дибіли, якім тільки поржати вписуються, якщо хочете ржати йдіть в парашу і смійтесь а не флудіть тут!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, я згідна - якого фіга ти завжди пошлиш. не можеш по людськи відповісти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ви вчепились до difoto.Людина каже тему.Де бачено просто подрузі купляти презент за 400 рубасів. Це точно не просто подруга.

I don't care what you'll talk later. So don't waste your time & trafficK

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна придбати гарну стильну флешку, на сьогоднішній день досить актуальний подарунок, тим більше що зараз вони вже є які завгодно, навіть зі стразами та камінням Сваровскі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте звісно, якщо когось ображу але це правда, я нормально попросид допомоги, а деякі дибіли, якім тільки поржати вписуються, якщо хочете ржати йдіть в парашу і смійтесь а не флудіть тут!!!!!!!

если б мне еще смешно было... а так - это правда жизни. Я тебе даю совет - ты меня дЫбилом называешь. Ну я совсем не обиделся, просто показал суть и направление предсказуемости результата.

Если б еще мои ответы кому-нибудь полезны были.

ЗЫ Народ, а мне тут надо выбрать, что есть на завтрак: яишницу или все-таки пиво с креветками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти б написав би де дівчина працює/вчиться, її хоббі чи вподобання, ну і так далі і тому подібне... І якщо в процесі цього сам би не наштовхнувся на якусь хорошу мислю, ну то уже б хтось та щось таки порадив би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купи їй гарну нічну сорочку, оцінить на всі 100% (тим більше розмір там легко підбирається) заодно можна буде її (сорочку) зняти (підтримуючи дух топіка) і поцілувати - ванус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Вибачте звісно, якщо когось ображу але це правда, я нормально попросид допомоги, а деякі дибіли, якім тільки поржати вписуються, якщо хочете ржати йдіть в парашу і смійтесь а не флудіть тут!!!!!!!

если б мне еще смешно было... а так - это правда жизни. Я тебе даю совет - ты меня дЫбилом называешь. Ну я совсем не обиделся, просто показал суть и направление предсказуемости результата.

Если б еще мои ответы кому-нибудь полезны были.

ЗЫ Народ, а мне тут надо выбрать, что есть на завтрак: яишницу или все-таки пиво с креветками?

Конечно пиво с креведками. Вези сюда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де бачено просто подрузі купляти презент за 400 рубасів. Це точно не просто подруга.

+1

Читаєш думки.

А взагалі, це твоя подруга. І хто її краще знає, ти, чи хтось з форумчан які навіть не мають гадки про кого йдеться. На яку відповідь тут ще можна розраховувати... А якщо хтось і буде радити щось путнє, то це буде нагадувати епізод з мультфільма "Простоквашино" коли придумували ім'я теляті, так сказати аби що, аби було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кароч якщо без флуда і на повному серйозі.

Якщо ви спрадві друзі, тоді чисто твоя присутність і слова (тільки щось нормальне, а не тупорила банальщина щастя, здоров"я і т.д. і т.п.) сказані від душі будуть найкращим подарунком. Бо дружба не може вимірюватись в суму 400 чи більше рубасів. Справжнім друзям пох любі гроші і подарунки, бо як говориться "друг познаётся в беде" (якщо не правильно виправте).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кароч якщо без флуда і на повному серйозі.

Якщо ви спрадві друзі, тоді чисто твоя присутність і слова (тільки щось нормальне, а не тупорила банальщина щастя, здоров"я і т.д. і т.п.) сказані від душі будуть найкращим подарунком. Бо дружба не може вимірюватись в суму 400 чи більше рубасів. Справжнім друзям пох любі гроші і подарунки, бо як говориться "друг познаётся в беде" (якщо не правильно виправте).

дякую, а сума 400 грн, шоб тут обстановку розрішити це ми з друзями будемо скідатись шоб купити подарунок!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...