Перейти до змісту

Втулку треба реанімувать!


Рекомендовані повідомлення

шукаю людину яка могла б взятися за таку роботу..

Суть в чому - в втулці, в одній чашечці пішла виработка ( на фото побачите ).

0TuQWeE1i6.jpg

sWSIsgolru.jpg

mE7hV25K1N.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таке теж було в передньому колесі. Купив нову - от і вся реанімація. Але в тебе якесь унікальне колесо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чашки там які? ти їх вибити пробував? чи їх взагалі реально вибити... бо по фотці не сильно зрозуміло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чашки там які? ти їх вибити пробував? чи їх взагалі реально вибити... бо по фотці не сильно зрозуміло...

вибити? так це ж суцілний кусок металу.. нема що там вибивать

post-5025-1240086515.jpg

post-5025-1240086532.jpg

post-5025-1240086546.jpg

post-5025-1240086557.jpg

post-5025-1240086570.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ти ж сам кажеш - "в одній чашечці пішла виработка"... там не може бути суцільний метал... понту нема... чашки 100 пудов мають бути з міцнішого металу... так що там треба розібратись... впринципі їх можна замінити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ти ж сам кажеш - "в одній чашечці пішла виработка"... там не може бути суцільний метал... понту нема... чашки 100 пудов мають бути з міцнішого металу... так що там треба розібратись... впринципі їх можна замінити...

та там одну тількі треба, друга робоча

Не підскажеш хто візьметься за це? Чі ти сам? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна ще пошукати туди підшипник... щоб він в чашку вліз... але вот з оською проблема... токаря треба...

да я таким ніколи не страдав... не знаю чи щось вийде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба тобі токар, заїдь на автомайстерню, нехай проточать з тією сторони, або краще з двох, підбереш підшипник, і заодно під нього вісь треба точити...а взагалі громіздка робота, викинути не легше те колесо? воно своє відкатало... приміром можеш викинути мені на балкон :D :D :D Пи.Си. скільки воно хоч важить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

викинути не легше те колесо? воно своє відкатало... приміром можеш викинути мені на балкон :D :D :D Пи.Си. скільки воно хоч важить?

Нє, нє ,нє ти шо! Бомба колеса... в них накат ОГО-Го

1,5кг одне, без різіни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бомба колеса...

1,5кг одне, без різіни

1,5! без резини? де тут бомба???

я про накат і не про вагу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знов же за накат на 75% відповідає гума і тиск у ній, 20% підшипники втулки, ну і 5% це твій обід, його рівність і т.д.

тобто накат інше хороше колесо з тією ж гумою що в тебе була думаю дасть на 99% аналогічний... а той й кращий. бо хороше колесо майже на пів-кіло легше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да йо...

смисл не в тому шо я складаю собі легкий вєл, а в тому шо треба повернути до робочого стану колесо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так тобі написали як - розточуй, міняй підшипник. кароч купа гемору. або міняй колесо :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про робочий стан колеса...

токар

зажимаєте колесо в станок, хоча сумніваюсь шо воно влізе, скоріш треба буде фрезерувати...

вибираєте підшипник який увійде після токарно-фрезерувальних робіт...

наскільки видно на фото, там на втулці зовнішня різьба йде, чим воно закручувалось?мабудь прийдеться виточувати "заглушки" щоб получився принцип картриджа, який закручуєш в каретку...

далі виточуєте вісь, зі сталі яка калиться...

закаляєте вісь...

збираєте все до купи і ти лібо скачеш від радості, лібо виявляється шо все пророблене лажа, розплачуєшся з токарем, і таки викидаєш колеса мені на балкон :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки видно на фото, там на втулці зовнішня різьба йде, чим воно закручувалось?

усмислі? там шо зверху то зірочкі накручювались

мабудь прийдеться виточувати "заглушки" щоб получився принцип картриджа, який закручуєш в каретку...

та заглушкі є, вони виймаються

ЗІ: на балкон не получеться так як вони двоє 3кг важать, важко нести і т.д :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точняк зірочки, затупив, тоді це ускладнює ситуацію...

тоді з тієї сторони що зірочки, треба буде внутрішню різьбу різати, під заглушку якусь...

не ясно чи товщина стінки це дозволить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти подумай... тобі простіше і дешевше буде нові взяти(хоча може й одне - це твоя справа)...чи тобі вони як пам'ять дорогі? тим більше що "зірочки що накручуються" - це вже далеке минуле... застаріло... треба рухатись з прогресом... :0109:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти подумай... тобі простіше і дешевше буде нові взяти(хоча може й одне - це твоя справа)...чи тобі вони як пам'ять дорогі? тим більше що "зірочки що накручуються" - це вже далеке минуле... застаріло... треба рухатись з прогресом... :0109:

такі нові порядку 100доларів :huh:;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так тобі ж одне нада... тим більше наскільки я зрозумів вони "такої-собі якості"(всмислі не з найкращих) так що поміняй заднє... тільки порада - задня втулка не нижче "alivio" там зірки не накручуються а надіваються на барабан... набагато краща конструкція і вага менша... думаю покатаєшся деякий час - сподобається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...