Перейти до змісту

last.fm


yucore

Рекомендовані повідомлення

Напевне багато хто знає про ласт.фм :)

а для тих хто не знає то скажу, точніше напишу. Last.fm призначений для виведення музичної статистики, прослуховування музики, рекомендування музики :)

Цікаво чи багато бордівців сидять на ласті :) якщо хтось є то кидайте свої ніки, перевіримо сумісність ;) Почну з себе :

http://www.lastfm.ru/user/yucore

Кого там немає то реєструйтесь ^_^

Мало не забув :)

Щоб ласт фм почав вести персональну статистику спочатку треба зареєструватися :)

РЕЄСТРАЦІЯ

Потім потрібно скачати і встановити ласт.фм клієнт, який буде передавати статистику музики яку ви прослухали на сайт :)

клієнт лежить ТУТ

При його встановленні буде запропоновано вибрати програвач, яким ви слухаєте музику. Сама програма ласт.фм автоматично може встановити плагіни для айтюнс, вінампа та він медіа плеєра.

Ось тут плагін для aimp.

Тут для foobar2000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а смисл в чому ? нерозумію :huh:

смисл - підбір музичної статистики, рекомендації( ласт фм радить тобі гурти подібні на ті що слухаєш, як наслідок можеш знайти багато цікавого для себе )

Можливість прослуховування радіо ласт.фм відповідно до тегу. Типу вводиш тег "Rock" і грає музика цього жанру.

Щоб оцінити всі можливості треба самому спробувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще дуже корисна функція на ласт.фм це прослуховування своєї бібліотеки. Ти додаєш в свою бібліотеку гурти які слухаєш, а потім клацаєш на кнопку "Прослушать библиотеку" і воно включає тобі твої улюблені пісні та пісні улюблених виконавців.

Взагалі цікавий сервіс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє ну бомба сервіс

Саме цікаве те шо таку мизику як я слухаю дуже мало людей прослуховує! БОМБА!

Доречі мій профіль - http://www.lastfm.ru/user/TrixOne

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому смисл? Не має куди трафік подіти чи що? Чи просто інет понапрягать... БРЕД!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому смисл? Не має куди трафік подіти чи що? Чи просто інет понапрягать... БРЕД!

в сенсі інет нема куди діти? ну хіба що тобі шкода текстової інформації то звісно :)

На ласт фм є бібліотека з сотнями тисяч пісень, а програма відсилає лише лог.

Імхо, зовсім не бред ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нуууу...кльова штука!

до речі, з деякими людьми здружилась на основі музичних вподобань з ласт.фм)))

http://www.lastfm.ru/user/APXE то я :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кумедна штука... натрапив на цю тему, згадав що я колись там зареєструвався :)

http://www.lastfm.ru/user/lu4nik25

правда я плагінів до плеєрів не ставив, тільки в лінуксі в одному плеєрі є, він і відправляв статистику.. вийшла дурня якась.. Але вцілому, ресурс цікавий, буде час - буду розбиратись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохі розчарувало що з Lu4№)k, moon і yucore сайт мені пише - *Твоя музыкальная совместимость Очень низкая*

ну почекаю , може з форуму хто слухає те що і я :rotate:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твоя музыкальная совместимость с lu4nik25 Очень высокая

Вас объединяет любовь к Lumen, Фліт, Сплин, The Doors и Flёur.

--------

Твоя музыкальная совместимость с APXE Очень высокая

Вас объединяет любовь к Lumen, Sex Pistols, Оля и Монстр, The Doors и Мертвий Пiвень.

--------

Твоя музыкальная совместимость с TrixOne Очень низкая

Trix, думаю такі люди тут є ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблю ласт)

а скільки музики тепер улюбленої знайшлося в "рекомендаціях" )))

http://www.lastfm.ru/user/mAlinO_0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю не варто завантажувати програмне забезпечення яке шось комусь шле тільки заради того, щоб сайт по тегам запропонував мені щось послухать.

Прочитать про стиль виконання групи, яка подобається і знайти їй подібні можна і через wiki

а ще їх програмко не підтримує мій улюблений плеєр JetAudio

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю не варто завантажувати програмне забезпечення яке шось комусь шле тільки заради того, щоб сайт по тегам запропонував мені щось послухать.

Прочитать про стиль виконання групи, яка подобається і знайти їй подібні можна і через wiki

а ще їх програмко не підтримує мій улюблений плеєр JetAudio

Наприклад плеєр, яким я користуюсь, Exaile, має цікаву функцію - динамічне заповнення плейлісту з допомогою ласт.фм.. типу закидуєш одну пісню, а далі він з твоєї колекції автоматично вибирає наступну згідно її "схожості" за даними сайту.

а щодо конфіденційності - я б не надто переймався, все ж сайт існує не перший день і там досить велика кількість зареєстрованих користувачів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю не варто завантажувати програмне забезпечення яке шось комусь шле тільки заради того, щоб сайт по тегам запропонував мені щось послухать.

Прочитать про стиль виконання групи, яка подобається і знайти їй подібні можна і через wiki

а ще їх програмко не підтримує мій улюблений плеєр JetAudio

http://ien.pp.ru/jetaudiolastfmplugin/

Ось плагін на джет аудіо ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а про платність ласти типу зробили ж платним(крім англії США і дойчляндії) але всеодно все паше і скроблер і радіо і ніби нічо не плачу мо це глюк якісь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а про платність ласти типу зробили ж платним(крім англії США і дойчляндії) але всеодно все паше і скроблер і радіо і ніби нічо не плачу мо це глюк якісь?

Здається платність відклали на якийсь час :) радує :)

Кому цікаво, то ОСЬ програма яка дозволяє скачувати музику з ласт.фм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Юра не плач є вихід: юзай проксі найкраще німецьке в налаштуванях скроблера або іншої проги підключайшся черех проксі і слухаєш радіо ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...