Перейти до змісту

Допоможіть спасти сокола


leonon

Рекомендовані повідомлення

Мені принесли маленького сокола перших два дні він тошки їв а це вже третій день як нічого не хоче і весь час намагається забитись в якийсь темний куток. Може хтось знає толкових людей або у когось був чи є сокіл? Шкода пташку я вже навіть думаю завести його у зоокуток, правда саме там мені сказала якась жіночка що якщо захоче їсти то буде а ні то й ні ? І змалювала перспективу його подальшого існування (Посадим у клітку і буде там сидіть.)

Питання - як його нагодувати? А як навчиться літати хай собі летить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо ти не тим кормиш?

І напевно краще занести в зоопарк. Як би воно не було але всетаки в них вже є трохі досвіду в цьому питанні і зявляється більше шансів спасти пташку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо ти не тим кормиш?

І напевно краще занести в зоопарк. Як би воно не було але всетаки в них вже є трохі досвіду в цьому питанні і зявляється більше шансів спасти пташку.

Та ні я говорив з нею вони їх теж мясом годують, але може й дісно завести його у зоопарк? Хоча як би ти побачив як він безстрашно намагається втікти на волю - а вона "буде сидіть у клітці" Ти б хотів сидіть у клітці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос:

У меня оказался облёток сокола. Будет очень жаль, если ок погибнет! Подскажите, как выходить и выкормить птенца.

Ответ:

Добрый день, Георгий!

В первую очередь птенец сокола нуждается в полноценном питании: мыши, цыплята, лягушки, мясо говядины постное, филе курицы, сердце говяжье с обязательным добавлением минеральной подкормки и витаминов для птиц. Мыши должны присутствовать в рационе обязательно! Поить птенца сначала можно из пипетки. Позже он сам начнет пить из поилки.

http://www.krechetclub.ru - можеш тут почитати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос:

У меня оказался облёток сокола. Будет очень жаль, если ок погибнет! Подскажите, как выходить и выкормить птенца.

Ответ:

Добрый день, Георгий!

В первую очередь птенец сокола нуждается в полноценном питании: мыши, цыплята, лягушки, мясо говядины постное, филе курицы, сердце говяжье с обязательным добавлением минеральной подкормки и витаминов для птиц. Мыши должны присутствовать в рационе обязательно! Поить птенца сначала можно из пипетки. Позже он сам начнет пить из поилки.

http://www.krechetclub.ru - можеш тут почитати...

ДЯКУЮ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...