Перейти до змісту

Порадьте туроператора в Луцьку


Atletlutsk

Рекомендовані повідомлення

Порадьте хорошого туроператора в Луцьку....хочу поїхати в Болгарію :)

Наперед Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми працюємо через туристичного оператора Феєрія, який зарекомендував себе дуже добре на ринку туристичних послуг. Звертайтесь - допоможемо, тел. 8 050 967 68 81, 28 64 16

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ПУМе ("Палац учнівської молоді") есть тур-оператор, на счет качества не знаю, но чисто луцкий вроде как. И возле ЦУМа, напротив Винниченко 11, тоже есть оператор, только вот луцкий или нет не знаю. И еще "Валерия-тур" пр. Грушевского, 3

(03322) 4-94-60, (0332) 21-02-75, (067) 361-50-04 .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі-то є велика різниця між туроператорами і турагентствами. В Луцьку, думаю, туроператорів немає.

Pama назвав одного оператора, з яким працюють вони, - "Феєрія". Тому я і перепитав, з якого він турагентства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так сильно не задумывался над разницей. Я знаю, что некоторые не филии киевские или других городов, а чисто луцкие... вот ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом наше турагенство Патріот (МагаZин гарячих путівок є невідємною частиною якого) працює з самими провідними туроператорами, такими як: Туртес, Тезтур, Карятур, Анекс, Корал, САМ, Феєрія та іншими.

А порадили Феєрію, оскільки, цей оператор спеціалізується на Європі, а інші в більшій мірі на Туреччині і Єгипті.

В яке б агенство Ви не зайшли, практично всі працюють з одними і тими ж операторами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...