Перейти до змісту

Подборка фактов о гражданском оружии.


foxx77

Рекомендовані повідомлення

і так тема для роздумів ....

в Луцьку є лише один тір, та одне стрєльбіщє, де законно можна стріляти з такої зброї ... ну і власне пристріляти приціл чи оптику ...

Цікаво де? на Володимирській?

Ще є один в Рожищах

уну, на Володимирськiй!

доречі є фотка "домашнього" арсеналу ...

якраз чистимо, поліруємо "стволи" з батьком ... бо після міні потопу і аварії трохи почали ржавіти ....

знизу 3 слота для звичайних мисливських ружей ...

доречі 3й ствол якраз для "BenchRest", є глушак і всьо таоє =)

так шо про полювання, і взагалі нарізну зброю трохан знаю, і все шо кажу з власного досвіду взято =)

+ я не протистую проти спорту, бо сам займався досить довго "стендовою стрільбою", просто дивлячись реально на ці речі, про вільний обіг зброї в нас в країні твердження дуже сумнувні ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ничего страшного не произойдет,поначалу всякие мажоры,папенькины сыночки,чинуши перестреляют друг друга в салунах,гопота 10 раз подумает перед тем как идти на дело,прекратится беспрдел влась имущих,т.к.мы для них есть быдло,а станем вооружонным быдлом,появится взаимоуваженние.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю підтримую! Мало того, в школах вбивства почнуться і т.д.

І ніякі штрафи нам не допоможуть ви ж усі це розумієте!

Винищим самі себе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю підтримую! Мало того, в школах вбивства почнуться і т.д.

І ніякі штрафи нам не допоможуть ви ж усі це розумієте!

Винищим самі себе!

Вы меня не так поняли,я имел ввиду,что наоборот ,нужно дать,чтобы общество очистелось,да и влась надо немного присадить.Взять например Молдову,сильно они дергались против народа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє нє ..

я все поняв правильно ...

тобто те шо в штатах/німеччині дитина прийшла в школу, взяла пістоля і перестріляла кілька людей? то це "очістка общєства" ?

(ну про школи я згадав бо це найбільш "скандальні" факти .... а інших прикладів мільйони)

ізвольтє ... но я категорично проти такіх заходів ...

а "вони" і так самоочистяться .. тільки от жертв сторонніх буде не так багато ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі 3й ствол якраз для "BenchRest", є глушак і всьо таоє =)

ну-ка ну-ка, третий откуда? ремингтон или похожее на маузер? и как куча у бенчрестового ствола, на какую дистанцию отстреливали и под какой патрон ствол?

Если увлекаешься бенчрестом, знаешь что проводятся соревнования в Украине на эту тему, и народ выезжает постреляться на 300-500-800 метров? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ружо .25 калибра .. якесь бельгійське ... Батя купив в якогось поляка за смішні гроші ... з початку не міг догнати нашо воно =) потім почав відстрілювати голубів в дворі ^_^ потім вичитав про такий спорт, поняв шо і як ... кучі нема =) нема упорів/кріплень а впирать в мішок і тд ніто...... і патрони дуже похожі на 6РРС але не вони =)

воно для коротких дистанцій, до 300м ...

З.І.

люблю стріляти без упорів, попадаю в 1.5 літрову пляшку в безвітряну погоду з 150 метрів стоячи десь в 8/10 випадків ... (з мєлкокалібєрного, з іншого тяжко, воно дуже тяжке зазвичай)

+ дуже добре "відчуваю" винос, при стрільбі по рухомим цілям ...

З.І.

там вчетелям дозволяється носити пістолі в школах

і ти б хтів шо б твої діти ходили в таку школу ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...