Перейти до змісту

кредитні махінації Західінкомбанком!


ksena555

Рекомендовані повідомлення

ні не аналітик, просто натикався, знаючі люди все знають, та й деякі факти вказують на це...

Я не заставляю вірити, в кожного є своя голова щоб думати і аналізувати. :D

3.ЬІ. Пророк Івасик - це як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пророк Івасик- персонаж одного з накращих випусків Шоу Довгоносиків.

Знаючі люди все знають-це вічна тема. за час кризи я десятки разів чув що "люди з Кієва(з пракуратури, з ВР, з кабміну, з банків і т.д.)" казали, шо всьо, в грудні(січні, завтра, скоро, іт.д.) буде по 20(50 і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пророк Івасик- персонаж одного з накращих випусків Шоу Довгоносиків.

Знаючі люди все знають-це вічна тема. за час кризи я десятки разів чув що "люди з Кієва(з пракуратури, з ВР, з кабміну, з банків і т.д.)" казали, шо всьо, в грудні(січні, завтра, скоро, іт.д.) буде по 20(50 і т.д.)

а ні це більше схоже баба бабі сказала. А коли чуєш від тих хто в темі це інше...

Знати що робиться в Луцьку по ЗМІ і по те що десь чув, не те саме, що тобі сам регулятор цього процесу каже прямим текстом ^_^.

Підсумую: можеш приписати мене до Івасика, мені байдуже. Я на борді люблю для фану читати теми по холівару, чи відвертий гон, чи ще щось, що піднімає настрій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, що Заходу недобре всі знають і прогнозів ходить маса.

але! чомусь певні структури активно купують проблемні депозити в ньому. висновки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сумніваюсь, що ці "певні структури" будуть чекати, коли Західінкому покращає. Швидше всього, у них вже зараз є можливість повернути вклади... Тема про "Малютіну-рішалу" створена окремо. Мабуть, такі чутки ходять неспроста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
На Одещині заарештували рахунки, пов’язані з незаконною діяльністю співвласника луцького «Західінкомбанку». Про це розповів перший звступник міністра внутрішніх справ Володимир Бедриковський.

За його словами, під керівництвом підприємця у країні була створена мережа конвертаційних центрів. Зокрема, пише UA-reporter, на Одещині арештовано 2,1 мільйона гривень на рахунках фіктивних підприємств. Кримінальні справи порушені на Волині, в Житомирі, Києві та Херсоні. Загальний розмір завданих державі збитків – приблизно 150 мільйонів гривень.

В інтерв’ю газеті «Комсомольская правда в Украине» замміністра додав, що банкіру інкримінуються шахрайство та розкрадання на суму 3 мільйони гривень. Є дані про те, що бізнесмен оформляв значні суми кредитів на охоронців, а гроші витрачав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

тобото в цій справі вже все... буде сидіти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобото в цій справі вже все... буде сидіти?

сидить вже по ходу.

Отак і з`являються слухи. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...