Перейти до змісту

Введення нових тарифних пакетів


Рекомендовані повідомлення

ptk, расскажу тебе замечательный случай.

Дело было, когда тебя не стало на одной известной торговой фирме.

Без тебя стало скучно :) и я, погасив долги-баллансы, начал работать с кем придется, хотя там остался в своем статусе "вип-клиента". Так вот когда "у вас" мне сказали цену на фотик 545 баксов, а в таком же представительстве, но в другом городе сказали "487, но попробуем что-то скинуть" (для всех: это оптовая торговля, где битва за каждый процент скидки). Я тоже думал, что меня разводят и все время разводили на бабки. Но вопрос не в том. Каждый хочет заработать, и способы для этого не описаны в книгах по экономике. Вот если бы к тебе тогда пришел дядька с золотой цепью в палец толщиной и сказал: хочу Кэнон Марк и восемь объективов к нему!

Ты бы что сделал?

1. Накинул на базовую цену 20% (все равно ж купит , бабла ж немеряно)

2. Продал бы по оптовой (а хуле - клиент нормальный)

3. Побежал бы к начальству выбивать суперцену.

Ги.. Дімон, тут якщо взяти мене особисто то б я йому спочатку запропонував напевне еос400 зі штаткою, так для прикола, бо всеодно він фотік для понтов купує, звісно він всетаки захотів би марк бо еоси у всіх є, то я б йому зробив класну ціну - без начальства...

а у більшості випадків у нас варінт номер 1 - і того маєм класну зарплату, яка напряму залежить від обороту, і начальство нам ше й премію дасть за збільшення прибутку на контору... а клієнта розвели на бабки, бо він міг купити дешевше в роздріб, а купив дорожче на оптовій хфірмі...

отак і живем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Товариші..... у нас демократія...

Навіщо кричати.......Не подобається....... треба потиснути краба(руку) і йти до іншого провайдера.

Ми користувалися інтернетом одного з Луцьких провайдерів (не буду рекламувати у кого).

Після того як він збільшив ціни інтернет, ми вирішили піти до іншого провайдера - Укртелекома.

Після звернення до Укртелекома, нам було за 3 дні проведено і підключено інтернет ОГо.( в результаті ми ще стали ще менше платить)

Це було приблизно 2 міс тому.

І скажу Вам - ми не помилися. (і за нами я знаю так само дехто пішов)....

Це ж ринок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а саме головне ціни нема де глянути

http://www.datagroup.ua/retail/ru/tariffs/price_inet/adsl/

договір договором, якраз і на основі договору багато є розводі - типу а ви тут читали

Договір - нормативний документ, який регулює відносини сторін. І маленькими буквами там нічого не написано, як і великими - все стандартним шрифтом однакового розміру. Єдине, шо відношення в наших людей до подібного роду документів - нарівні печерних людей. Я на 100% впевнений, що вся необхідна інформація присутня в договорі, а якщо не в договорі, то в супровідних документах. Читайте договір.

ЗІ Це не вони в двадцять пятому столітті живуть - це ми в дев'ятнадцятому. Фраза одного російського чувака.

готовий посорити на 100% уважно договір нечетає при підписі практично ніхто...всі надіяться на порядність

а якщо інет не адсл? де прайс взяти? нам доречі менеджер датагруп теж прайс адсл дав, хоча в нас не адсл підключення.

Товариші..... у нас демократія...

Навіщо кричати.......Не подобається....... треба потиснути краба(руку) і йти до іншого провайдера.

Ми користувалися інтернетом одного з Луцьких провайдерів (не буду рекламувати у кого).

Після того як він збільшив ціни інтернет, ми вирішили піти до іншого провайдера - Укртелекома.

Після звернення до Укртелекома, нам було за 3 дні проведено і підключено інтернет ОГо.( в результаті ми ще стали ще менше платить)

Це було приблизно 2 міс тому.

І скажу Вам - ми не помилися. (і за нами я знаю так само дехто пішов)....

Це ж ринок...

демократія то не сюди, а здорової конкуренції нема я вже вище писав, і також писав що нема можливості більш нічого підключити... та й не хочиться постійно моніторити ринок ізза того що ти боїшся шо тебе кинуть, а так і виходить, не знаєш меншої ціни платиш більше, взнав меншу ціну на тобі таку ціну.

як взагалі можна вести справу з людьми (фірмами), які треба контролювати? шось провтикав чи недогледів диви і на бабки попав, во житуха...

і так везде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

демократія то не сюди, а здорової конкуренції нема я вже вище писав, і також писав що нема можливості більш нічого підключити... та й не хочиться постійно моніторити ринок ізза того що ти боїшся шо тебе кинуть, а так і виходить, не знаєш меншої ціни платиш більше, взнав меншу ціну на тобі таку ціну.

як взагалі можна вести справу з людьми (фірмами), які треба контролювати? шось провтикав чи недогледів диви і на бабки попав, во житуха...

і так везде...

Та досить вже.

В кращому випадку Вашу точку зору донесли до профільного манагера, але результат якщо тут і буде то не тут.

Таке враження, що "закони ринку" примінять Вам/нам можна на інших, а їм ні. Чи може Ви думаєте, що хтось буде перейматися про збереження Ваших коштів більше ніж Ви самі? Не та країна і не той час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та чого ж досить.

хай всі знають.

але скільки буде проколів, про які я знатиму, я буду писати всі негативи по датагруп, тим більше оператор такого рівня міг би працювати краще - нормально ставитись до всіх клієнтів без винятку, запропонувати кращі тарифи, і не дурити своїх клієнтів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще писати в ООН...А сюда писати який смисл...тим більше ну один рас подискутували на цю тему ну другий.....а потім людям просто надоїсть писати одне і теж саме, і переливати з пустого в порожнє по 10ому кругу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ptk пропоную збавити оберти і гучність лозунгів, а також уникати оверквотингу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за оверквотинг сорі, а решта в межах норми, боримся за те щоб нас не розводили..

мало того, я от глянув, так виявляється що ціна на тариф помінялась, назва, праметри практично ті ж самі, а рах приходить по старій ціні...

думаю це не нормально.

менше з тим, думаю проблему висвітила як можна..

хай тепер люди читають і бачать на чому спікулює провайдер, то можливо поцікавляться скільки вони платять за інтернет, і по чом взагалі інтернет на ринку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

менше з тим, думаю проблему висвітила як можна..

---

Sex: Мужской

Спалився =) =) =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

/*можна рекламку? ЖВЖВВЖВ */

на Датагрупі, Візорі і УТК світ клином зійшовся? інших провів в Луцьку немає?

якщо можна взяти мідь - підключемо. далі в лічку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отак і в нас виходить, працюєш з людиною чи фірмою багато років, а потім виявляється шо вони редиска...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назву теми змінено через порушення правил розділу.

а конкретніше шо порушили? а то тему змінили, а чого саме не написали...

тим більше топік з такою темою менш цікавий і переглядаємий...

тема називалась : "Як Фотаком розводить клієнтів, чого так?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні модератори, прошу назву теми вернути до оригінальної..

я розумію що ThinkMaster на правах адміністратора змінив її, проте не пояснив чому саме..

і пост став нецікавим автоматично..

Чи мо комусь здалось шо тема дуже гучна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні модератори, прошу назву теми вернути до оригінальної..

я розумію що ThinkMaster на правах адміністратора змінив її, проте не пояснив чому саме..

і пост став нецікавим автоматично..

Чи мо комусь здалось шо тема дуже гучна?

Назва теми не відповідала дійсності. Точніше вона була наклепом.

На скільки б на Ваш погляд ДГ не була б "не етичною" до своїх клієнтів, все одно права стверджувати, що вони розводять людей нема - Ви не привели жодного витягу з договору, який би підтвердив, що права користувача були порушені, а послуги не надані в повному обсязі.

Відверто кажучи терпіння та толерантність адмінів, в даному випадку, на досить високому рівні, але не варто ним зловживати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гаразд! лишемо все в спокої, проте люди на яких нагріто гроші не будуть з Вами згідні, власне як і я.

а все не було наклепом, а було інформацією для людей які довіряють компаніям...

власне навіть не повідомили що було порушено, і тему змінили не модератори, а адміни, як не дивно..

в чомусь ви праві, тема відповідає топіку, проте вона стала менш помітною, власне шо і потрібно було доказати, не замітять, знач будуть далі користуватись старими тарифами, і збагачувати дядю фірма якого дає їм інтернет і забирає гроші. :-( ...

а ще кажуть в нас в країні свобода слова... :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гаразд! лишемо все в спокої, проте люди на яких нагріто гроші не будуть з Вами згідні, власне як і я.

а все не було наклепом, а було інформацією для людей які довіряють компаніям...

власне навіть не повідомили що було порушено, і тему змінили не модератори, а адміни, як не дивно..

в чомусь ви праві, тема відповідає топіку, проте вона стала менш помітною, власне шо і потрібно було доказати, не замітять, знач будуть далі користуватись старими тарифами, і збагачувати дядю фірма якого дає їм інтернет і забирає гроші. :-( ...

а ще кажуть в нас в країні свобода слова... :-)

Зверніть увагу на Повідомлення #15 в даному топіку. Я не рекламував ДГ, а лише озвучив те, що вже мало місце.

Ви судите про актуальність теми по кількості переглядів? Це в корні не вірно, адже головне її змістовне насичення, а не к-то постів.

Свою точку зору Ви донесли до читача, а отже мета досягнута.

Я тему взагалі закрив би, за відсутністю складу злочину, так би мовити, але адміністрація не дала підстав розвивати тему про репресії. ;)

P.S. Свобода слова в мене у ванній! Ви б тільки чули що там говорять ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Витяг з правил розділу:

1.2.3. Образа, погроза чи наклеп на адресу учасника форуму (компанії, організації, установи)

Від цієї "інформації" дуже несе чорним піаром, зараз телевізора вистачає, а ви ще тут хочете таке розводити.

Ще раз, цей розділ не для "перемивання" кісток провайдерів, а для висвітлення технічних питань. Якщо цього досі не зрозуміло з правил розділу, може там ВЕЛИКИЙ банер повісити для особих?

Тему закрито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...