Перейти до змісту

Формула-1. Сезон 2009


FOX92

Рекомендовані повідомлення

Наскільки я володію інформацією то в цю суботу 28 березня має відбутися відкриття нового сезону - Гран Прі Австраліїї, але, нажаль, в телепрограмі Мегаспорту я не знайшов інформації про Формулу-1, можливо хтось бачив анонс: чи буде це дійство транслюватись по Мегаспорту чи ні? Ну і можливо в когось є якісь прогнози на першу гонку: які команди будуть фаворитами (як і попередній рік - Макларен і Ферарі) чи фаворитами стануть інші команди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трансляцию Формулы-1 в этом году осуществляет канал К1

http://k1.tv/uk/tv/2009/03/29

в Аверсовском пакете вроде есть этот канал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К1 розкручується.Реклама стала у два рази довша.Одне хреново - мегаспорт по тарілочці у цифрі можна дивитись,а К1 ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трансляцию Формулы-1 в этом году осуществляет канал К1

http://k1.tv/uk/tv/2009/03/29

в Аверсовском пакете вроде есть этот канал...

ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ!!! А то міг і пропустити:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в шоці. Спеціально встав зранку, щоб подивитись кваліфікіцію, а тут прихожу і не працює К1. Просидів до 9 з копійками так воно і не запрацювало, а ж поки не умікнули якусь гумористичну передачу. Це тільки я сидів біля непрацюючого телевізора (лише 1 канал не працював) чи ще хтось. Якщо хтось все ж бачив цю трансляцію то відпишить, що там було, свої враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в шоці. Спеціально встав зранку, щоб подивитись кваліфікіцію, а тут прихожу і не працює К1. Просидів до 9 з копійками так воно і не запрацювало, а ж поки не умікнули якусь гумористичну передачу. Це тільки я сидів біля непрацюючого телевізора (лише 1 канал не працював) чи ще хтось. Якщо хтось все ж бачив цю трансляцію то відпишить, що там було, свої враження.

К1 працював зранку і о 8й годині показував кваліфікацію...кваліфікація виявилася досить цікавою , так в цьому сезоні фаворитами є вже далеко не ферарі та макларен....

проте завтра гонка обіцяє бути набагато цікавішою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результати кваліфікації.

1. Д.Баттон Brawn

2. Р.Баррикелло Brawn

3. С.Феттель Red Bul

4. Р.Кубица BMW Sauber

5. Н.Росберг Williams

6. Т.Глок Toyota

7. Ф.Масса Ferrari

8. Я.Трулли Toyota

9. К.Райкконен Ferrari

10. М.Уэббер Red Bull

11. Н.Хайдфельд BMW Sauber

12. Ф.Алонсо Renault

13. К.Накаджима Williams

14. Х.Ковалайнен McLaren

15. Л.Хэмилтон McLaren

16. С.Буэми Toro Rosso

17. Н.Пике Renault

18. Д.Физикелла Force India

19. А.Сутил Force India

20. С.Бурдэ Toro Rosso

Як ми бачимо минулорічні фаворити: Ferrari - ледве ввійшли в топ 10, а McLaren - лише 14 та 15 місця. Проте нова команда Brawn зайняла 1 ряд стартової решітки:) (ну команда не нова - назва нова:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в шоці. Спеціально встав зранку, щоб подивитись кваліфікіцію, а тут прихожу і не працює К1. Просидів до 9 з копійками так воно і не запрацювало, а ж поки не умікнули якусь гумористичну передачу. Це тільки я сидів біля непрацюючого телевізора (лише 1 канал не працював) чи ще хтось. Якщо хтось все ж бачив цю трансляцію то відпишить, що там було, свої враження.

К1 закодував сигнал тільки на трансляцію Ф1. Кабельні оператори повинні були отримати безкоштовно ключ для розшифрування. Але чи то К1, чи оператори, чи обидві сторони вчасно це все не зробили. Аверс в тому числі. В більшості міст України та ж сама проблема.

Боюсь, що гонку завтра ми теж не побачимо.

Ті, хто дивиться через антену, таких проблем не мали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прямую трансляцию можно смотреть по интернету, канал К1: http://f1-league.net/load/11-1-0-46

Так же можно смотреть подробную статистику на оффициальном сайте, где достаточно зарегестрироваться. В статистике паказоно точное время круга, и точное время прохождения секторов, все обновляется динамично и постоянно: http://www.formula1.com/services/live_timing/

Вот так вот статистика выглядит:

post-498-1238267722.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ф1 не буде транслюватися на К1 в онлайні.

А пряма статистика - це дякую... Дуже захоплює. Гірше ніж футбол по радіо... "... здійснив чудовий обгон..." (ну всі от так зразу зрозуміли який чудовий).

Для тих, хто все таки хоче слідкувати за Ф1 навіть в текстовому режимі, трохи менше "лайв" статистики (але з коментарями) є на www.f1-world.ru. І без реєстрації. А я пас, якщо не отримаю відео ніяким з 4-х наступних способів.

1. Аверс (може таки щось зробили за день).

2. Антена-ріжки на телевізорі (сьогодні пробував - К1 ловить).

3. В програмі TVAnts в списку каналів є France - Eurosport 1. Але мегабітний ОГО не може нормально прийняти 0,6 мегабітну трансляцію. Там такі ривки і затримки...

4. Можливо ще якийсь канал, що знаходиться ближче або транслює в гіршій якості, буде транслювати Ф-1 в Інтернеті. Побачу завтра (глянути можна буде тут: http://livetv.ru/en/competitions/?c_44=on). Але для цього все одно потрібна програма для онлайн-відео, вищезгадана або інша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на сателітку зранку теж з початком трансляції канал став на хвилину-дві закодованим, але досить оперативно підгрузився код, і по супутнику трансляція йшла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Аверс (може таки щось зробили за день).

2. Антена-ріжки на телевізорі (сьогодні пробував - К1 ловить).

3. В програмі TVAnts в списку каналів є France - Eurosport 1. Але мегабітний ОГО не може нормально прийняти 0,6 мегабітну трансляцію. Там такі ривки і затримки...

4. Можливо ще якийсь канал, що знаходиться ближче або транслює в гіршій якості, буде транслювати Ф-1 в Інтернеті. Побачу завтра (глянути можна буде тут: http://livetv.ru/en/competitions/?c_44=on). Але для цього все одно потрібна програма для онлайн-відео, вищезгадана або інша.

Варіант 1 не працює. Будемо сподіватися, що Аверс хоть щось зробить в майбутньому.

Варіант 2 працює. Дивимось Ф1. Всім приємного перегляду сезону :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант 1 не працює Аверс оцтой

Варінант 3 інтернет http://livetv.ru/en/webplayer/justintv/dimoni/ рулить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ф1 не буде транслюватися на К1 в онлайні.

Капец, только вчера квалификацию смотрел... Сегодня уже не работает... :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тут 100% онлайн трансляція http://www.espnlive.info/?p=407

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглянув враження переповнюють. Шкода Фераррі я за них вболіваю, зійшло обидва боліда. Вітаю з перемогою нову команду Бравн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз по к1 у новинах будуть пояснення що до трансляції

кінобудку К1 на мило :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нда... такой гонки я еще не видел :)

Из-за начавшегося проливного тропического дождя организаторами гонки в Сепанге, было принято решение о показе красного флага, что обозначает остановку гонки.

После долгих ожиданий, было принято решение гонку не возобновлять.

Место Пилот Команда Время

1 Дженсон Баттон Brawn GP + 0'00"000

2 Ник Хайдфельд BMW-Sauber + 0'22"700

3 Тимо Глок Toyota + 0'23"500

4 Ярно Трулли Toyota + 0'46"100

5 Рубенс Баррикелло Brawn GP + 0'47"300

6 Марк Уэббер RedBull + 0'52"300

7 Льюис Хэмильтон McLaren + 1'00"700

8 Нико Росберг Williams + 1'11"500

9 Фелипе Масса Ferrari + 1'16"900

10 Себастьян Бурде Toro Rosso 1 круг

11 Нельсон Пике Renault 1 круг

12 Фернандо Алонсо Renault 1 круг

13 Казуки Накадзима Williams 1 круг

14 Кими Райкконен Ferrari 1 круг

15 Адриан Сутиль Force India 2 круга

16 Себастьян Феттель RedBull 3 круга

17 Себастьян Буэми Torro Rosso 3 круга

18 Джанкарло Физикелла Force India 4 круга

19 Роберт Кубица BMW-Sauber 32 круга

20 Хейкки Ковалайнен McLaren 56 кругов

призовые очки будут поделены на 2...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так гонка була вражаюча!!! Стільки подій і вкінці дощ...Шкода, я за феррарі вболіваю, а вони нажаль уже 2 гонку поспіль програють повним складом(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 апреля McLaren предстанет перед Всемирным автоспортивным советом ФИА. Руководству команды придется ответить на вопросы в связи с обвинением в дачи ложных показаний после финиша гонки в Австралии. Глава чемпионата Берни Экклстоун не исключает, что McLaren могут дисквалифицировать.

Берни Экклстоун: “Еще недавно команда отвечала по подобным обвинениям. Теперь ситуация повторяется. Это не очень хорошо. Если несколько вариантов наказания, в том числе запрет на участие в гонках. Это вполне возможно”.

В 2005 году команда BAR-Honda была отстранена от участия в двух этапах после того, как была обнаружена хитрая конструкция топливных баков, позволявшая снижать вес машины по ходу гонки.

За матеріалами www.f1-world.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...