blox2 Опубліковано 24 Березня, 2009 в 15:12 #1 Опубліковано 24 Березня, 2009 в 15:12 Продам холодильник «Норд» двухкамерний б.в. в нормальному стані за 500грн. , пральну машинку «Індезіт» 60*53 фронтальне завантаження б.в. в нормальному стані. За 400грн. піч СВЧ б.в. в робочому стані за 150 грн. Тел. 80504380927
Davids Опубліковано 24 Березня, 2009 в 15:18 #2 Опубліковано 24 Березня, 2009 в 15:18 зарезервуй пральну машину.Якщо можна якусь абривіатуру, або фото на е-маіл(кинув в пм)
Valyanok Опубліковано 25 Березня, 2009 в 10:17 #3 Опубліковано 25 Березня, 2009 в 10:17 Мікрохвильвку попрошу зарезервувати для мене
Vlad3 Опубліковано 28 Березня, 2009 в 11:09 #4 Опубліковано 28 Березня, 2009 в 11:09 а фото холодильника можна і з якого року?
Polystar Опубліковано 28 Березня, 2009 в 19:25 #5 Опубліковано 28 Березня, 2009 в 19:25 хто виробник печі?
Abrikos Опубліковано 28 Березня, 2009 в 20:23 #6 Опубліковано 28 Березня, 2009 в 20:23 холодильник резервуй і фото в студію пліз.
Nick Опубліковано 30 Березня, 2009 в 13:40 #7 Опубліковано 30 Березня, 2009 в 13:40 що там з пральною машиною? забрали чи ні? якщо ні то модельку можна?
blox2 Опубліковано 31 Березня, 2009 в 12:27 Автор #8 Опубліковано 31 Березня, 2009 в 12:27 Пральна машинка Індезіт WG 421T працювала 10 років без ремонту в робочому стані.
fleur Опубліковано 31 Березня, 2009 в 12:40 #9 Опубліковано 31 Березня, 2009 в 12:40 продаж холодильника ще актуальний?фото і термін користування
mlutsk Опубліковано 31 Березня, 2009 в 12:52 #10 Опубліковано 31 Березня, 2009 в 12:52 пральна машина ще не продана , якщо що добавте мене в список на неї
Davids Опубліковано 31 Березня, 2009 в 12:56 #11 Опубліковано 31 Березня, 2009 в 12:56 зарезервуй пральну машину.Якщо можна якусь абривіатуру, або фото на е-маіл(кинув в пм)Резерв знімаю.
allvex Опубліковано 6 Квітня, 2009 в 18:34 #12 Опубліковано 6 Квітня, 2009 в 18:34 Мікрохвильовка ще є?Якщо є зарезервуй за мною і дай знати якось..
Valyanok Опубліковано 7 Квітня, 2009 в 06:34 #13 Опубліковано 7 Квітня, 2009 в 06:34 Мікрохвильовка ще є?Якщо є зарезервуй за мною і дай знати якось..Може й є та мікроволновка, але щось власник не спішить її продавати, бо я забронював і позвонив 25 березня, обіцяли перезвонити, до сих пір ні слуху ні духу. Таке враження що автор вивчає попит та ціни. Вибачаюсь за офф.
Valyanok Опубліковано 9 Квітня, 2009 в 13:11 #14 Опубліковано 9 Квітня, 2009 в 13:11 Мікрохвильовка ще є?Якщо є зарезервуй за мною і дай знати якось..Вибачаюсь за офф, але після декількох дзвінків автору тему, автор перезвонив сам і повідомив, що мікрохвильова піч вже продана знайомому. Так що сильно губу на неї нерозкатуйте тут.
syavasl Опубліковано 9 Червня, 2009 в 16:13 #15 Опубліковано 9 Червня, 2009 в 16:13 холодильник еще есть???
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.