Перейти до змісту

ЛБІ МНТУ


Davids

Рекомендовані повідомлення

Цікавить думка наших форумчан, і не тільки думка, а і коментарі студентів, або їхніх друзів.

Мова йде про Луцький біотехнічний інститут Міжнародного науково-технічного університету.

Я там був на день відкритих дверей. І матеріальна база є доволі нормальною, також вступ тільки з атестатом про закінчення 11-го класу і результатами НЗО вище 124 балів. Також в плюси те, що після закінчення 4-х курсів із деяких спеціальностей, рік півтора навчаєтесь у Києві і відповідно дається диплом про закінчення Київського ВУЗу, що є більш прийнятнішим ніж Луцький.

І так, хто що чув погане, добре, хто там навчався\ється, прошу виложити свої міркування\думки у цій темі.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один знайомий там вчився. Розказував багато цікавого, але вразила одна річ -з них зібрали гроші на ремонт спортзалу (звісно він за навчання платив ), а потім ще заставили працювати влітку на ремонті того-ж спортзалу. Потрійна економія, Стеценко- геній :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре Григорій придумав...

І на якому факультеті він навчався? Що, де зараз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще там є офіцфйна можливість платно скласти іспит чи залік. Платиш в касу і з чеком до препода.....

Samhayne

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені втирали шо ніяких платних екзаменів\сесій...

Треба буде з кимось із нині навчаючихся там поговорити.

Є такі? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув мульку, що на роботу там беруть тільки тих, хто відсидів за хабаря :)

З студентів - офіційно додаткова плата за погані оцінки (було раніше).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі "бомажку за гроші" чи знання? Перше найліпше у вказаному тобою вузі, якщо його не прикриють до моменту випуску. Спробуєш вчитись - а ніззя, плати або ремонтуй спортзал... ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В такому вузі крім бумажки за гроші нічого не отримаєш...

Якщо дійсно є бажання вчитися, то найкращий варіант державний ВУЗ (ЛНТУ, ВНУ)... Диплом цих вузів ціниться набагато вище... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Davids, навчався я там 4 роки (менеджер, заочно). Розкажу декількома словами. "По-уму" здав 2 чи 3 екзамени за весь період навчання всі інші - хабарь. Літня сесія дуже часто проходила в Гараджі, де знаходяться дві земельні ділянки (які належать інститутові) на яких вирощувалися овочі і які ми регулярно мотичками обробляли. Був такий період коли бухгалтерію інституту "трясло СБУ" і приносячи квитанцію про оплату я бачив інших бухгалтерів (раз в рік вони мінялися стабільно). Головує в ЛБІ не Стеценко а його жінка, яка пальнута на всю голову (ИМХО, але я думаю мої слова підтвердить процентів 70 студентів). Договір про навчання в мене був підписаний на 5 років, але провчившись 4 роки я змушений був покинути цей заклад, отримав диплом бакалавра а коли потрібно було забрати звідти шкільний атестат за 11-ий клас мені сказали: Договір у Вас підписано на 5 років значить оплатити ви саєте 5 років навчання. Короче кажучи я маю заплатити ще за рік навчання принести квитанцію і тоді отримаю шкільний атестат. Розказувати можу довго, і як ремонт робили в інституті, і як акредитації лишали і нам пропонували перейти на іншу спеціальність і т.д

Хоча можливо в них зараз все гаразд.

Це лише мій досвід навчання в ЛБІ, можливо хтось там чомусь і навчився. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один мій найомий, що закінчив той вуз -сказав що там повна лажа. Знань дають "0". І на роботу після нього особливо не влаштуєшся. Хто хоче отримати хоч якісь знання і більш-менш толковий диплом (який визнають за диплом, а не за пустий папірець) - ідіть в ВНУ чи ЛНТУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Davids, навчався я там 4 роки (менеджер, заочно). Розкажу декількома словами. "По-уму" здав 2 чи 3 екзамени за весь період навчання всі інші - хабарь. Літня сесія дуже часто проходила в Гараджі, де знаходяться дві земельні ділянки (які належать інститутові) на яких вирощувалися овочі і які ми регулярно мотичками обробляли. Був такий період коли бухгалтерію інституту "трясло СБУ" і приносячи квитанцію про оплату я бачив інших бухгалтерів (раз в рік вони мінялися стабільно). Головує в ЛБІ не Стеценко а його жінка, яка пальнута на всю голову (ИМХО, але я думаю мої слова підтвердить процентів 70 студентів). Договір про навчання в мене був підписаний на 5 років, але провчившись 4 роки я змушений був покинути цей заклад, отримав диплом бакалавра а коли потрібно було забрати звідти шкільний атестат за 11-ий клас мені сказали: Договір у Вас підписано на 5 років значить оплатити ви саєте 5 років навчання. Короче кажучи я маю заплатити ще за рік навчання принести квитанцію і тоді отримаю шкільний атестат. Розказувати можу довго, і як ремонт робили в інституті, і як акредитації лишали і нам пропонували перейти на іншу спеціальність і т.д

Хоча можливо в них зараз все гаразд.

Це лише мій досвід навчання в ЛБІ, можливо хтось там чомусь і навчився. 

Я також там вчився, під кожним словом підпишусь. Крім дипломів.

Хоча якщо хочеш вчитися, то і там навчать. А хто хоче платити той буде платити.

Були такі одногрупники які ніколи не платили.

Але ї*ашити на благо інстітута це кожен тиждень прийдеться на 1 і 2 курсі, далі менше.

Краще - ВДУ або ЛДТУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Був там вчора, хочу туди поступати за факультет інформатики та обчислювальної техніки на заочне... 3200грн в рік не так вже й дорого... прочитавши відгуки, зрозумів, що толку від універу якщо вчитися на очному ніякого не буде, а так буде час на самоосвіту, і ти будеш сам вчити те що треба, а не всяку там біологію, укр. літ і т.д... ще мені там говорили що там можна кудись записатися, ти будеш їздити раз в рік в Київ, і тобі дають лейтенанта запасу! також те що диплом в них 4 акредитації і щей київський якісь там... незнаю навіть що мені робити(((

П.С. Зайшов в ВНУ на той же факультет математики, кафедра інформатики... і просто о***їв. які там компи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закінчив цей ВУЗ 2005 року. Отримати знання там можна було коли я навчався. Інша справа, як ти собі це бачиш. Якщо ти дійсьно хочеш чомусь навчитись будеш наполегливо дибати викладачів, то після першого курсу матимеш щастя, преподи тебе будуть поважати(як і в любому вузі). Якщо будеш прогульшиком, постійно забиватимеш болт на навчання - будеш цілком офіційно сплачувати в касу. Але якщо ти повний валянок то "можливо" і не офіційно(що також може бути в любому вузі).

Скажу так, я там навчався і працював одночасно. Пережив багато цікавих і дуже екстримальних ситуацій, перевірок і міліцій з омоном, ремонтів і будівництв. Школа життя - у двох словах якщо. Досить добре знаю обох Стеценків і їх специфіку.

Повторюсь, якщо будете себе нормально вести, не забухаєте не забьєте на навчання, підтримаєте студентський дух, якусь самодіяльність організуєте - буде вам малина. Дуже начальство любить ініціативних студентів. Але особливо не розкатуйте губу, вони вам не батько чи мати, чуть шо зразу милість змінює свій знак на протилежний.

З мого курсу спеціальності інформаційних систем, майже 90% мають роботу(10% нічого про них не чув), 70% за спеціальністю(з тих кого добре знаю). Загалом, хто як учився і що робив на парах чи поза ними. Дипломи отримали київські. З того часу там багато чого змінлось. Змінився викладацький склад, 80% викладачів включаючи деканат.

Доречі там викладали сумісники з інших ВУЗів, доценти і професори, але то було колись. Зараз, пропоную особисто впевнитись у наявності таких.

Можна в деканаті дізнатись детальніше. Залежно від обраної спеціальності.

Після закінчення, там не бував. Якщо досі не закрили то напевно й не закриють. Особисто я пережив кілька таких періодів. Все залежить від політики ректора.

Нічого не буду радити. Просто якщо ви впевнені у своїх знаннях, у першу чергу пробуйте сили в більш престижні ВУЗи, особливо державні - цей від вас нікуди не дінеться.

Основний недолік закладу - залежність від потреб і настроїв керівництва - Ректора та його дружини. Це монархія свого роду, а править орел двоголовий - жінкопроректор-ректор два в одному тілі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проживав я з одним з студентів даного вузу на квартирі. Я поступив на перший курс у 2004, він тоді був 3 курсом, закінчував у 2007, спеціальність інформаційні системи. Коротко розкажу своє спостереження зі сторони, про навчання в цьому інституті.

На пари зі всієї групи постійно ходили від 3 до 7 чоловік (з 3 по 5 курс). Інші якщо з"являлися раз чи два в тиждень - добре, якщо ні - нічого страшного.

Ні в яких ремонтних і господарських роботах участі не брав навіть при здачі сесії. Вказана вище група (від 3 до 7 чоловік) допуски і екзамени намагалася здавати сама і в більшості випадків це в них виходило, тому, що майже вільно користувалися шпаргалками. Винятком були викладачі інших вузів, які деколи заставляли повчитися. Інші студенти з групи екзамен здавали або з допомогою тих же шпаргалок, або "спонсорською допомогою" :)

Курсові і дипломні роботи захищав сам на 5. Інші студенти їх просто купляли у тих же викладачів, чи інженерів. Вказана вище група людей писала і захищала також самостійно, за що й отримували відповідні заслужені оцінки (4-5).

Тепер на рахунок працевлаштування. Він на протязі всього навчання не працював, мотивуючи це тим, що потрібно вчитися :D . Деякі інші одногрупники на 3 курсі працювали, звісно, що не по спеціальності, як правило продавці-консультанти в супермаркетах. На 4 і 5 курсах багато студентів мали роботу, хто за спеціальністю, хто не дуже.

На 3-му і 4-му курсі конспект він відкривав разів 6-7, а вот на 5-му по 2-3 рази на тиждень (тривав цей період 3 тижні).

Про цей інститут знаю як від нього, так і від троюрідного брата (та сама спеціальність, закінчував на рік пізніше).

P.S.: На даний момент він має роботу і працює без проблем. До речі, це був найкращий студент на курсі.

Згадався ще один випадок. Подали ми з роботи в центр зайнятості вакансію оператора комп"ютерного набору. І ось прийшов претендент, шеф каже, щоб я провів співбесіду. Ну розпитав, хто такий, що закінчував, досвід роботи. Відповідає, що ЛБІ МНТУ, аналогічна спеціальність. Як потім виявилося він був одногрупником мого співмешканця і відносився до тієї групи людей, що з"являлися лише на сесію. Запитую, який досвід роботи, відповідає: "Ну там трохі по спєциальності, потім троха на стройкє, а зараз вот не работаю...". Даю легеньке завдання: відсканувати через фотошоп відткритку, в ньому вирізати з відткритки малюнок і вставити його в Ворд у правий нижній куток перед текстом. Результат: після 30 хвилин "напруженої" роботи, яку він так і не виконав я показав як це робиться і сказав, що на жаль, Ви нам не підходите.

П.С. Зайшов в ВНУ на той же факультет математики, кафедра інформатики... і просто о***їв. які там компи...

Хоч в нас на кафедрі інформатики компи не дуже, як і в ЛНТУ, зате знання даються набагато більші ніж в ЛБІ МНТУ з нормальними компами. Я мав змогу це перевірити :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне пришлось быть свидетелем открытия этого института. Тогда еще особо принтеров не было, и я вручную на печатной машинке дома набирал много всяких документов, которые нужны были руководству института. За такого рода работу причитались некоторые бонусы в форме бесплатных перездач экзаменов. Также учавствовал в разгрузке мусора, который вывозили с института (бывшего детского садика). В общем приходилось учавствовать во всех сферах жизни института, не только как студент, но и как работник. Главное, что всегда грело душу - это изначальное обещание руководства, что лучшие студенты поедут на стажировку в США за счет института. В США никто не поехал, но это было очень большим стимулом для самостоятельного изучения английского языка, за что конечно оч благодарен институту. С ректором до сих пор здороваемся. А однажды даже случай интереснейший был. В Черновцах на жд вокзале услышал за спиной до боли знакомый голос, обернулся - точно он, Григорий Семенович. Поздровались, спросили кто куда едет, оба в Луцк. Ну разошлись. Пошел я в свой купе, там пусто, сел одиноко, сижу смотрю в окно, жду отправления. Стук в дверь, заходит он........ :) Всю дорогу общались, я рассказывал про путешествие в Индию, он про институт, предлагал схемы заработка. Вообще интересный человек, вдохновляет своим постоянным энтузиазмом. Недавно был в институте. Я поступал в 1996 году (год открытия) закончил в 2001 году. С тех пор институт конечно не узнать - целый дворец. Начиналось все намного скромнее. Очень большую роль в жизни института играл проректор Михаил Иванович Лепкий. Это человек, которому всегда хочется верить. Я его безгранично уважаю. Сколько он там пережил - не знаю, могу только отчасти себе представить. Институт только открылся - в голове у студентов куча сомнений, проблем и все к нему обращаются. Как сейчас помню его слова: "Вот когда будете зарабатывать по 4000уе в месяц, тогда поймете..." тоесть поймете что за институт хороший. Может столько никто и не зарабатывает, но дело не в том. Когда ставишь высокую планку, по крайней мере половины достигаешь :)

Учился я на специальности "Компьютерные науки" 5 лет. Получил диплом бакалавра и диплом специалиста. Оба диплома относятся исключительно к Международному Научно-Техническому Университету. Про ЛБТИ там ни слова.

Какое-то время учились без компьютеров, как бы на пальцах. Обидно было. Но зато когда дождались компьютеров - пределов гордости не было. Это были крутейшие машины среди луцких вузов на то время. Насколько помню это были 486 dx4-100Mhz процессоры с цветными 14" трубками, и что самое главное - на каждой машине был винт на 800 мегабайт, что было немыслимой роскошью. Для сравнения скажу, что в ЛДТУ тогда весь компьютерный класс (с монохромными мониторами) работал с одного винта на 1,5 гига.

Вот тогда я почувствовал что хоть и в стенах детского садика, но зато на крутейшей технике.

Правда пускали нас в этот компьютерный класс по началу как в музей. То есть только во время занятий. Потом сделали еще 1 час в неделю! можно было приходить и что-то делать за ними свое. Это конечно было не очень приятно, так как компьютер купить себе домой не мог ни один студент. Первым нас удивил одногрупник Игорь, купив себе пентиум-2 128 6Gb 15" со сканером и принтером. Это была просто крутейшая тачка...

Да тут можно книгу написать про наше студентчество в этом институте. Мне приятно конечно, что ректор помнит меня по имени и фамилии до сих пор, и его супруга тоже.

Не могу сказать плохой это вуз или хороший, это сугубо индивидуальный опыт каждого студента. Я бы этот опыт ни на что не променял, потому что он мой..

спасибо за внимание, извините за сумбур

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какое-то время учились без компьютеров, как бы на пальцах. Обидно было. Но зато когда дождались компьютеров - пределов гордости не было. Это были крутейшие машины среди луцких вузов на то время. Насколько помню это были 486 процессоры с цветными 14" трубками, и что самое главное - на каждой машине был винт на 800 мегабайт, что было немыслимой роскошью. Для сравнения скажу, что в ЛДТУ тогда весь компьютерный класс (с монохромными мониторами) работал с одного винта на 1,5 гига.

От не потрібно тільки ля-ля.

З 96-го йшла поголовна комп"ютерізація ВУЗІВ. "Найкрутішим" клас міг бути місяць чи 2.

Какое-то время учились без компьютеров, как бы на пальцах. Обидно было. Но зато когда дождались

Правда пускали нас в этот компьютерный класс по началу как в музей. То есть только во время занятий. Потом сделали еще 1 час в неделю! можно было приходить и что-то делать за ними свое. Это конечно было не очень приятно, так как компьютер купить себе домой не мог ни один студент. Первым нас удивил одногрупник Игорь, купив себе пентиум-2 128 6Gb 15" со сканером и принтером. Это была просто крутейшая тачка...

Я хз як Вас туди пускали, а от я (не вчившись в цьому ВУЗІ) бавився там певний час регульярно ДюкаНюкема з Пашою, Льошою, Максом, Олегом та іншими студентами твоєї спеціальності :)

З.І. Інколи й проректор Падалко заходив "пристрелити пришельця важкою плазмою".

_____________

З.З.І. Пам"ятаю вашого препода який на лекціях студентам розказував що ДОС рулить (мабуть ніколи не забуду :lol: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какое-то время учились без компьютеров, как бы на пальцах. Обидно было. Но зато когда дождались компьютеров - пределов гордости не было. Это были крутейшие машины среди луцких вузов на то время. Насколько помню это были 486 процессоры с цветными 14" трубками, и что самое главное - на каждой машине был винт на 800 мегабайт, что было немыслимой роскошью. Для сравнения скажу, что в ЛДТУ тогда весь компьютерный класс (с монохромными мониторами) работал с одного винта на 1,5 гига.

От не потрібно тільки ля-ля.

З 96-го йшла поголовна комп"ютерізація ВУЗІВ. "Найкрутішим" клас міг бути місяць чи 2.

да, чуть позже нас уже обогнали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про військову кафедру брехня повна. Про київські дипломи - правда (була два роки тому). Якщо ж Ви підете туди вчитися - зробите помилку. Як Ви думаєте, чому там левова частка викладачів більше 1-2 років не працюють? І половина з них - вчорашні студенти цього ж вузу. Читають лекції (!!!!!!!). Де подівся Лепкий? Скоро у Луцьку для них і викладачі кінчаться...

Звісно, розумний студент в і них зможе навчитись. Але навіщо мучити себе, якщо є достойніші вузи, і навіть тої самої цінової категорії? ))

Ректор вузу - непогана ЛЮДИНА. Але як керівник вузу - ні. Демагог. Видає бажане за дійсне. Гарну задумку не котролює і не доводить до кінця. Вуз для нього лише для заробляння грошей без претензій на науку. Реально керує вона. А в неї залежить від настрою. І підхід до всіх як кріпаків "на благо вузу". Ніби й правильно, але ж не в такій прямій формі і з такими фінансовими доїннями всіх і вся... Не факт, що без допомоги суду і прокуратури звідти забиратимете документи або диплом.

Все сказане глибоке ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Провчився там деякий час. Коротко (і хай пробачать мене модератори) - ЛАЙНО!!!!! Хто хоче знань, і є нормальною людиною, а не 24 години на добу сидіти в книгах, бібліотеках і т.д - не йдіть туди. Обирайте щось людське.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вчуся..там...дійсно...знаннями не пахне...можна офіційно все сплатити...але вчусь...бо потрібен лише сам диплом...

а те, що мені потрібно я вивчу сам. зате навчання порівняно з іншими універами дешевше набагато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...