Перейти до змісту

Поєднання компа і ноута)


Рекомендовані повідомлення

Проблема полягає в тому, що два пристрої не бачать один одного (в чому цікаво, що пінги йдуть). Мережа: свіч, модем, комп, ноут. ІР компа -192.168.1.5, ноута - 192.168.1.3. ДНС сервер - 192.168.1.1. Коли заходжу в "отобразить компьютеры рабочей группы", пише що заборонено..Брадмауери повідключав скрізь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если не принцыпиально именно "видеть" компы в сетевом окружении то можно заходить на помпы по UNCпути:

\\192.168.1.5\

\\192.168.1.3\

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому ДНС сервер 1.1?

Робоча група та ж сама?

В тому, на який заходиш, "Служба доступа к файлам и принтерам Майкрософт" запущена?

На тому, який заходить, Учетная запись админська? "Клиент для сетей майкрософт", "Служба сетевого расположения NLA" и "Обозреватель компьютеров" включени?

В обох NetBios задияний?

Свич часом не мудрий якийсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2kotuk -Служба доступа к файлам и принтерам Майкрософт запущена, адмінська учотка стоїть, нетбіос теж задіяний на обох.....казали щось на рахунок антивіруски, що можливо нод так матюжиться.. Свіч - Genius, модельне помню..хоча візьму ще один, на пробу як говориться. ДНС сервер 1.1 через те, що в двох машинах нада нет, а дві мережеві пхати в стаціонарний не бачу сенсу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Драйвера на мамку можуть йти в комплекті з утілітами, які якщо ставити по дефолту можуть встановлювати внутрішній фаервол, а він в свою чергу ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після видалення антивірусів на двох машинах мережа з'явилася! Навіть не знаю, який з антивірусів, що стояв - НОД32 чи Аваст блокував мережу:)

Всім дякую за увагу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нод вирубав мережу, в мене було навіть таке, що коли я чуваку в VypressChat писав, то нод не пропускав до тих пір поки він мені сам не напише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно теж саме, що два антівіруси на одному компі конфліктують.

перш чим писати такі глибоко філософські думки подумай :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, а може хтось доступною мовою, крок за кроком - пояснити, як під'єднати ноут до стаціонарного комп'ютера :rolleyes:

З.І. Розумію, що питання може здаватись смішним, но реально виходячи з вищепрочитаного сам це не зроблю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Береш мережевий кабель, втикаєш його в комп і ноут і прописуєш ІР

Перший пристрій:

192.168.1.1.

255.255.255.0

Другий пристрій:

192.168.1.2

255.255.255.0

Якщо не буде вищеописаних проблем з антивірусом, то все має працювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Береш мережевий кабель, втикаєш його в комп і ноут і прописуєш ІР

Перший пристрій:

192.168.1.1.

255.255.255.0

Другий пристрій:

192.168.1.2

255.255.255.0

Якщо не буде вищеописаних проблем з антивірусом, то все має працювати

Шлюз і ДНС на клієнті не потрібні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Якщо ціль цього під'єднання це обмін файлами між компом і ноутом то навіщо там шлюз і днс?

- Якщо мережа через свіч і модем маршрутизатором, при умові що на всіх компах треба інет прописуєш їм шлюз і днс ІР адресу модема.

- Якщо ж інет роздається компом з 2ма мережевими картами то шлюз і днс на ноуті буде відповідати ІР адресі компа.

Напевно теж саме, що два антівіруси на одному компі конфліктують.

або те як ти зі здоровим глуздом конфліктуєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробував так, як підказував Юрік - нічого не вийшло. Щось, мабуть, ще пропустив я, що Юра, вважає само-собою зрозумілим:)

З.І. Мета - обмін файлами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробував так, як підказував Юрік - нічого не вийшло. Щось, мабуть, ще пропустив я, що Юра, вважає само-собою зрозумілим :)

З.І. Мета - обмін файлами

якщо є модем ,то як правило адресу 192.168.1.1. має модем , машинкам давай адреси від 2 і далі,ресурси не забув розшарити ? ;) ,а робоча група однакова ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу. Робочі групи бажано однакові.

Але якщо заходити через Пуск - Выполнить - \\192.168.1.2 то пофіг яка там група. Не забувайте про брендмауер та Центр обеспечения безопасности - їх бажано вимкнути. Ну і зробити простой доступ к файлам и папкам, щоб не питалося пароля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю буде не лишнім попінгувати те все...

пуск - виполнить

cmd

і в командній строці

ping 192.168.1.xxx де ххх саме та цифра шо хочем попінгать...

а відносно доступу та шар буває дуже багато нюансів, тим більше зараз є багато звєрів з непонятно прописаними політиками..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Мета - обмін файлами

Для з'єднання комп -- комп (ноутбук)

1. для початку треба перестрахуватись від можливих випадків коли в букові стоїть мережева без аплінку, тому потрібно по іншому обжати ЮТП кабель (перехресним а не паралельним)

2. Однакова робоча група (звісно англ мовою)

3. ІР в діапазоні (192.168.х.х) із маскою 255.255.255.254 (швидше працювати буде коли меньше портів сканує) і не потрібно ніяких ДНС чи шлюзів

4. Налаштувати або відключити брандмауер.

5. Відкрити доступ до дисків по мережі. (думаю пояснювати не потрібно)

6. якщо антивіруси стоять то потрібно уважно дивитись на моніток коли конектиш кабель вони як правило питають чи дозволити доступ до мережі (більшості народ ігнорує ці маленькі повідомлення і тоді начинається дитяча гра чому? і як це ? і т.д.)

З.І. Якщо всеодно не працює то тоді краще подивитись на свої руки.. вони явно не рівні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. комп и ноут соеденены через модем. нафига кроссовер? кроме того, так мы свяжем 2 компа между собой, но отрежим их от всего остального.

2. не панацея.

3. маска 255.255.255.254 точно приведет к тому, что работать ни фига не будет

4. зачем он вообще? :)

5. можно и не открывать. смотря как настроено. админу будет видно все.

6. если самостоятельно не могут настроить доступ от компа к компу - использование хитрых и сложных антивирусов крайне не рекомендуется

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...