Перейти до змісту

Фосфорная лампа из популярного напитка!


fenmix

Рекомендовані повідомлення

Вніманіє всєм:) Завтра купую кока-колу, прихожу і змішую це добро (соду і перекись). Якщо щось вийде - сфоткаю або зніму на відео.

не соду і перекись а соду і ортофосфат спочатку а тоді вже соду. байда получіться! не можна так просто брать і переставлять реактиви. там ж свої реакції будуть.

Наскільки я знаю фосфор збуджують електрони світла.а ця штука занадто яскраво світилась як для фосфору, та і щоб фосфор так світився треба його добряче опромінити, наприклад спалахом від фотоапарата) а сітло там було не дуже...
Брехня все. Білий Фосфор сам дає зеленкувати світіння. Не переплутуй Білий фосфор з іграшками які насвічуються ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував з колою - не виходить. Робив все як на відео. Півпляшки коли, щіпка соди і перекись водню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував з колою - не виходить. Робив все як на відео. Півпляшки коли, щіпка соди і перекись водню.

ммм.. перекисю багато лив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так се... А треба було багато чи менше? Після соди кока-кола зашипілася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я пробував з ортовосфатною кислотою (концентрованою), пероксидом водню (40%) і звичайною содою. нічого не вийшло!!

думав, що в цих напоях є ще щось без чого така реакція не можлива, і тому доливав їх до цієї суміші і результат знову нуль, точніше помітного світіння не було. тому це фейк!!

знаю в рибальських магазинах продаються "циліндри" які після того як ти його зламаєш так світиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так се... А треба було багато чи менше? Після соди кока-кола зашипілася.

треба було побільше так) зашипілася, то і є та реакція шо нам треба).

може й фейк.. але всеодно поки сам не спробую не заспокоюсь :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так се... А треба було багато чи менше? Після соди кока-кола зашипілася.

треба було побільше так) зашипілася, то і є та реакція шо нам треба).

може й фейк.. але всеодно поки сам не спробую не заспокоюсь :P

можеш попробувати і кидай соду кусками - тоді хоч побачиш щось схоже на теніс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 секунда на відео - пауза. Однозначно фейк. Підмінили пляшки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 секунда на відео - пауза. Однозначно фейк. Підмінили пляшки.

напевно там потрібно додавати не соду (я додава кухонну), а щось інше шоб виділявся фосфор.. а то мені задється він реагує з Н2О2 і того немає свічення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно там потрібно додавати не соду (я додава кухонну), а щось інше шоб виділявся фосфор.. а то мені задється він реагує з Н2О2 і того немає свічення.

нє. там все правильно має бути. там фосфор не зразу виділяється, а вже після 2ї реакції. тим більше який понт тим шо робили відео? написали б правду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно там потрібно додавати не соду (я додава кухонну), а щось інше шоб виділявся фосфор.. а то мені задється він реагує з Н2О2 і того немає свічення.

нє. там все правильно має бути. там фосфор не зразу виділяється, а вже після 2ї реакції. тим більше який понт тим шо робили відео? написали б правду.

правда, але Н2О2 залишається... а шоб не залишилось треба точно все підрахувати.. і ти на сто відсотків впевнений, що така реакція буде? тоді кухонна сіль теж мала підйти?

а робиться це для того шоб рейтинги піднімати <_< бач який ажіотаж на борді ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я говорив про цей дослід з викладчами, то вони точно не знають і казали що є багато варіантів реакцій: може і фосфін виникнути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Хемилюминесценция
В лампах для общего освещения используют галофосфат Са -3[Са3(РО4)2].Са(Сl, F)2 : Sb, Mn, в лампах высокого давления с исправленной цветопередачей - смеси на основе фосфатов и силикатов, излучающие в синей, зеленой и красной областях спектра.

мож замість соди потрібно кидати CaCO3?

ось шо можна попробувати post-5463-1258553761.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

иии Білий фосфор ядовитий. Він вам тре з його світлом?

останній пост змусив посміхнутись. карбід кальцію краще в воду кидати у пляшку закурковувати і... далі думаю пригадали всі дитинство.

щодо коли... з ментосом прикольно буде. гляньте на ютубі відео :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо ментос?Візьми відро кокаколи, насип у банку до країв соди і висип з банки у відро! У то ментос віддихає!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

иии Білий фосфор ядовитий. Він вам тре з його світлом?

останній пост змусив посміхнутись. карбід кальцію краще в воду кидати у пляшку закурковувати і... далі думаю пригадали всі дитинство.

карбід кальцію і карбонат кальція трохи відрізняються. CaCO3 (кальцій карбонат) це крейда, він з водою не реагує, навіть майже не розчиняється.

так, білий фосфор отруєний, але очевидно він не буде продуктом реакції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...