Перейти до змісту

Прошивка з Windows Mobile 5.0 або 2003 рос версия


weber

Рекомендовані повідомлення

Хотів тебе обізвати всякими словами, які могли б охарактеризувати тебе як дууууже недосвідченого користувача, але набрав повітря в груди, і...

Коротше, Вінда для КПК і комунікаторів - не зовсім одне й те ж, що для комп'ютерів. ВінМобайл новішої або іншомовної версії треба шукати винятково під конкретний апарат, і, бажано, не тут, а на форумах типу 4pda.ru.

Тому твоє прохання "викласти ВінМобайл" виглядає дуже, дуже дивно. Це все одно що просити "викладіть хто-небудь якийсь біос для материнки, бо хочу перепрошити мамку".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виложіть будь-ласка хто має Windows Mobile 5.0 англ версію. Ну можна попробувати і рос. але незнаю чи підійде до неї серійнік.

на офсайті шукай для конкретної моделі.А ще краще навчись користуватись гуглом, в більшості випадків допомагає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перерив вже купу сайтів, нічого толком немає.

В мене КПК Typhoon стоїть німецький Windows 2003, який не читає SD карточки 4 Гб. І взагалі незручний, хочу перестановити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех народ лінивий пішов, гуглити - це ж так просто:)

Крім марки було б добре і модель уточнити

Я так розумію ти власник Typhoon MyGuide 3500 Mobile, він же клон Mitac MIO 168

Отут є прошивки, в тому числі і англійська.

За переїзд на WM 5,6 з 2003го - забудь, це не комп, вуаля з хп на вісту чи він7 ^_^

З великими флешками також пролітаєш, скоріше всього - до 1 Гб.

Ще раз - шукай і знайдеш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та бував я на цьому сайті, можна скачати тільки файл для Mio 168. І там тільки 2003 вінда, а я хотів спробувати віндовс 5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане, weber, як ще ясніше виразитися на рахунок WM 5? Апаратні можливості вашого пристрою стануть на заваді здійснити вам задумане.

Якщо є бажання заюзати WM 5 чи 6, потрібно продати свій девайс+ трохи грошей і придбати щось сучасніше.

Головна порада - ВЧИ МАТЧАСТЬ, тому що що твої репліки схожі на : "маю PIІ - хочу Вісту спробувати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про апаратні можливості - на КПК з аналогічними характеристиками тільки інших виробників на деяких стоять WM5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...