Перейти до змісту

Peugeot Partner / Citroen Berlingo


Plum

Рекомендовані повідомлення

Вирішив я купити собі такий автомобільчик... Думаю що буде він мені дуже зручний (і як сімейний автомобіль, в якому легко можна перевезти дитячу каляску разом з дітьми, наприклад, і як робочий, так як розпочинаю будівництво будинку).

І зупинився я на двигуні 2.0 HDI, поскільки це самий потужний і динамічний дизельний двигун для цього автомобіля.

Так от -- якщо тут є спеціалісти по таких автомобілях, або люди які ними користувались, порадьте:

1. На що в першу чергу слід звертати увагу при купівлі (які основні хвороби цих машин)?

2. Чи правильний вибір я зробив стосовно двигуна?

Буду вдячний за поради ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибір по-моєму, оптимальний!

нарахунок хвороб - їх вроді ще не визначили конкретно...

шо на пежо, шо на сітроені стооять пежовські дизеля, які вважаються одними з найкращіх в світі(якщо не найкращими)..

пару фіч при виборі - заводка без нагріву свєч в літній період навіть "на холодну" має проходити швидко, потім відкручуєш маслозаливну горловину на робочому двигуні... наставляєш руку(обережно) і просиш пару раз "газнути"... якшо всередину засмоктує - ідеал(це на новому двигуні), якшо просто ніччо не пре звідти - добре, а якшо пре повітряно-масляна суміш(як я раз вибирав: рукав куртки випрати від масла не вдалося, так порскнуло) - фтопку сразу!!!

а нарахунок двигуна... якшо економічність - не головне, то вибір правильний, я б сам так зробив! а якшо хочеться 4,5-5л/100км, то раджу глянути на 1,9 дизель.... простий, економічний і надійний агрегатик(а якшо педаль в полік, то і приті троха покаже! :))

адьйос, аміго!

ЗІ я і сам точно такий хтів, але потреби бізнесу змусили купувати велиииикого буса....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка середня витрата пального на 100 км в міському/заміському режимі в двигунах 1.9 і 2.0HDI?

ЗІ я і сам точно такий хтів, але потреби бізнесу змусили купувати велиииикого буса....

Великому бізнесу -- великий бус :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бери АшДеІ. Електронні форсунки і т.д. гемор. Бери звичайний дизель 1,9 і краще рено канго. Запчастин чимало навезли.

Але якщо вже з двох зол Пежо чи Цитроен - тоді Пежо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Peugeot/Citroen набагато м'якша підвіска і зручніший салон. А з запчастинами -- так в Луцьку вже відкрився сервісний центр Peugeot, так що думаю проблем не буде, навіть якщо на базарі щось не знайду.

А в електронних форсунках якраз вся краса йього мотора, так як я дуже люблю активну їзду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо я Думаю на рахунок цього всього!

саме головне не вздумай брати Fiat Doblo-машина вроді простенька, ав неї сільки електроніки напічка!потом фіг тобі хто її поремонтує!це однозначно........

на рахунок двигунів! 1.9 дізельок-старіший двигун-але провірений!

в місті 6.5л-по трасі при швидкості 120км/год-5-5.5л

їде нормально-140км/год-елементарно!

2.0 HDI-вродє кажуть що нормальне двігло!рубає тлж нормально!двігло новіше-вродє десь із середини 99 почали його ставити..........так шо думай сам!

я б брав би другий варіантр!

а от чи пежо чі Сітроен!

як на мене і той і інший повністю однакові!як в обслуговувані так і в запчастинах!

тільки от їм чу-чуть би в комлектації добавили-ну там електірку_а ще й кондюха...мммм(ляпота б була)!

я б вибирав би по стану автомобіля і стану агрегатів і т.д.

вибір за тобою...............

Не бери АшДеІ. Електронні форсунки і т.д. гемор. Бери звичайний дизель 1,9 і краще рено канго. Запчастин чимало навезли.

Але якщо вже з двох зол Пежо чи Цитроен - тоді Пежо.

я нічого не бачу такого страшного у новітніх технологіях!якщо лити нормальний бензін!2-3 запрвки на весь Луцьк нормальні-то і ходити воно буде!і обслуговувати на рівні теж!щоб у туди не лізди люди з кучерявими руками!бо розберуть-а потім не знають що з ним робити!а взагалі фірмова СТО-є фірмова.........однозначно!са відчув на вімовій станції Форд у Рівне-коли Форд мав!клас зовсім другий!приємно там обслуговуватись,ціни у 2 рази менші як у Луцьку і щей гарантію на запчастини і роботу дають........от так от!

для порівняння:::

у Луцьку компютерна діагностика 150грн-як мінімум(нормальна)-а там 75грн!от так от!і щей всі помилки у блоці управління двигуном виправлять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок двигунів Kidubon сказав все те, шо я і хотів сказать!!!

1,9 - перевірений економний, а ХДІ - новітній і нічим не паганий двіж!

ЗІ по логікє вєсчєй, мєханіка має в 100 раз більше шансів зламатися, ніж електрика, так шо на рахунок "ненадійності" : якби всі так думали, в світі до цих пір користувались би механічними арифмометрами, а я би зараз це писав на дошці оголошень десь під ЦУМом! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі нарахунок комплектації... Є такі машинки з кондиціонером (і навіть з клімою), з електро-склопідйомниками, обігрівом дзеркал і заднього скла. Як на мене -- цілком нормальна комплектація для авто такого класу!

А з двигуном ви мені допомогли визначитись -- все-таки, як я і думав, 2.0HDI

Завтра буду замовляти машинку... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну на рахунок комлектації - то вони такі бувають!але дуже рідко!я наприклад в живу Пижиків і Сітроенчіків таких не бачив!Тільки Фіатіків пару!ну давай тоді-удачної тобі покупки!завжди радий допомогти...........чим зможу........ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підкажіть, де можна придбати книжку по Citroen Berlingo 2.0HDI 2002 р.в. на українській, російській, або хоча б англійській чи німецькій мові?

Справа в тім, що мій автомобіль пригнаний з Данії, і інструкція до нього на датській мові, якої я не знаю. А хочеться знати деякі речі, зокрема що означають деякі піктограми, які показує дисплей, рекомендації по двигуну і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу при винекненні питання спочатку використовувати www.google.com.ua - швидше в 100000 разів отримуєш відповідь :D

http://www.citroen.ua/usersimage/File/Manu...ingo_VP_rus.pdf

На цьому ж сайті можна багато дізнатись про твоє авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу при винекненні питання спочатку використовувати www.google.com.ua - швидше в 100000 разів отримуєш відповідь :blink:

http://www.citroen.ua/usersimage/File/Manu...ingo_VP_rus.pdf

На цьому ж сайті можна багато дізнатись про твоє авто.

Все то так, але це ссилка на інструкцію для "рестайлінгової" версії машини, яка пішла в серію з 2003 року. А мені потрібно на 2002 рік :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...