Перейти до змісту

перепис відео з касетної відеокамери на комп


Рекомендовані повідомлення

чи можливо переписати з касети відео на комп? підкажіть шо для цього треба. Камера Sony

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба точніше знати що за камера. Можна и без плати Пінакла скидувати через Firewire, якщо Sony miniDV камера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В залежності від моделі камери.

Якщо цифрова - в ідеалі як писав Ursa, або проста плата FireWire IEEE 1394 + кабель + камера ну і комп по ходу з софтом для обробки відео.

Якщо аналогова - плата відеозахвату з аналоговими входами (бажано відео- аудіо- входами) + кабель + камера ну і комп звісно ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Firewire скорее всего в камере есть.

а вот есть ли оно в компе? если нет - купить что-то вроде такого

на чипсете VIA брать не рекомендуется...

я пользовался Ulead Studio

результатом доволен. программа весьма проста в пользовании. результат весьма хорош.

я сливал без компрессии, в итоге на DVD болванку влезает около 25 минут видео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В продовження теми: яким чином переписати запис з старої відеокасети (VHS) на ПК не маючи окремої плати захвату відео?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповіді.

А хтось з форумчан міг би здійснити перезапис з VHS касети на DVD диск і скільки це коштувало б?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше такою послугою замалася Коніка (біля собору) 1 година оцифровки з записом на диск без редагування коштувала 30 грн. Колись пробував сам, але в комні стоїть плата відеозахвату без аудіо-входу. Приходилось відеокабель з відеомагнітофону підключати до плати захвату, а звук - через звукову. Отримував розсинхрон повний. Для правильної оцифровки потрібно нормальну техніку, яка не використовується в домашніх умовах. Можливо хтось підправить, додасть, не спеціаліст я в таких справах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На "Варшавці" в крайньому біля "Юванта" ряду магазин "Каприз" - продавець Андрій. 30 грн година. (було донедавно)

Сестра його роботою задоволена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам писав в домашніх умовах на аверовському тв-тюнері, якість теж непогана, з обладнання відік і тюнер, писав софтом шо в тюнері чи віндовским мувімейкером....

якщо багато касет думаю варто собі мати тюнер та нормальний відік...

ше колись бачив в магазинах типу відік з двд рекордером, класна річ типу пише на льоту з касети на диск, неповню сіко вартувало, але було точно дорого......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за інформацію.

Об`єм робіт - готова відеокасета з весілля.

Занесу в Коніку (тимпаче там є "канци" :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...