Перейти до змісту

Як налаштувати Azureus для швидкісної качки?


Mondiale

Рекомендовані повідомлення

Тут є в мене один торент, пише загальна швидкість - 2 Мб/сек, середня - 200 Кб/сек, а в мене качається зі швидкістю 4 Кб/сек. Підкажіть як налаштувати торент на більшу швидкість (якшо це можливо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут є в мене один торент, пише загальна швидкість - 2 Мб/сек, середня - 200 Кб/сек, а в мене качається зі швидкістю 4 Кб/сек. Підкажіть як налаштувати торент на більшу швидкість (якшо це можливо)

а мож тебя "сервер" ограничивает из-за низкого ратио?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і причому тут загальна, середня швидкість, ти сам ставиш обмеження швидкості в настройках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты на ДМ, да? Бывает такое. То вообще раздавать не хочет, хотя ограничений на отдачу я не устанавливаю, и видно, что есть нуждающиеся в скачивании файла. А иногда как сумасшедший отдаёт со скоростью до 1.5-2 Мбайт/сек. Не успел среагировать - и полтора гига ушло :D

Попробуй другой клиент, например uTorrent. Azzureus какой-то монстроподобный, у меня он продержался несколько часов :)

http://torrents.ru/forum/viewforum.php?f=328 - почитай, там есть про настройки клиентов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зевс - в мене жовті мордочки кривляться, певно ратіо назький

урса - дякую, ти допоміг =) докачаю велику збірку (13,6 Гб) музики і перейду на уторент, я ним вже дешо закачую

ще питання - ставити галочку шоб торент створював пустий файл, замість того шо буде качати (для мешної фрагментації)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...