Перейти до змісту

Програма для створення


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

http://www.blender.org/

poster_bunny_small.jpg

Хто знає детальніше? Чи на форумі немає 3D-моделерів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував. Це такий звір що можна гоцати для створення ігр (я ж дизайнер типу для ігр).

Це безкоштовний 3Д редактор, для легкого створення 3Д моделей. Проте я не розбираюсь в редакторах, але чув що це самий легкий напевно. що перед ним 3Д Мах - це іграшка. А насправді Блендер - це наймогутніший інструмент. Правда довго мучитись треба.

туторіалів в інеті повно. Хоч відео чи аудіо, до текстовиків. Можу дати офіційний опис й хелп а також лінк на відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дав посилання - там все є. :)

А на запит "Peach open movie project" - знайдеш багато цікавого. І Мануали і хелпи. і вільноскачувані мульти.. і текстури і .і.і.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...
Пробував. Це такий звір що можна гоцати для створення ігр (я ж дизайнер типу для ігр).

Це безкоштовний 3Д редактор, для легкого створення 3Д моделей. Проте я не розбираюсь в редакторах, але чув що це самий легкий напевно. що перед ним 3Д Мах - це іграшка. А насправді Блендер - це наймогутніший інструмент. Правда довго мучитись треба.

туторіалів в інеті повно. Хоч відео чи аудіо, до текстовиків. Можу дати офіційний опис й хелп а також лінк на відео.

:ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі, що я не "крутой" моделлер, і що я не дуже розуміюсь на 3Дмаксі, майці і т.д.

А поки що в блендері потихоньку чихлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...