Перейти до змісту

Spring Amateur League 2009


Dimas

Рекомендовані повідомлення

завершення турніру ніхто не відміняє, ігри пройдуть по графіку. Участь далі не прийматимуть лише переможці, команда NUCLEAR FORCE

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

^^

ото вже гоните, пересваритись із-за турніру.. +Діму можна зрозуміти.. він і так я думаю вже не радий, що взявся за діло..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фінал вінерів: Понеділок, 19:30 de_dust2

eXude vs AR-JNR @server 193.109.80.246:27032 HLTV:194.187.105.110:27020

Фінал лузерів: Понеділок 20:30 de_train

eXude // AR-JNR vs eXperience

Супер-фінал турніру: Понеділок 21:30

de_inferno

de_nuke

de_train

eXude // AR-JNR vs eXperience

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фінал лузерів: Понеділок 20:30 de_inferno

aR-JNR vs eXperience 16-11

Супер-фінал турніру: Понеділок 21:30 HLTV:194.187.105.110:27020

AR-JUNIOR vs eXude

de_inferno 16-10

de_nuke 10-16

Переможцем пари стала команда eXude

Вітаємо паца!!!

как па мнє - тьомнай лашадкай била харькавская каманда - там ріальна задроти ігралі, но патом задроти памінялісь містамі с сіріднячкамі, каторих натянулі в сетке вінєраф АР-Джуніор, а вибілі с турніра в сєткє лизіраф маі тіммєйти па Інтегре, правда на дапалнітільних раундах..Я вам скажу ігра била ппц) Стрельба у пацаноф на норм уравнє =). Ну пра турнір два слова - всєм панравілась, всє давольни, ну кромє пацаноф с NUCLEAR FORCE aka NeXuS. Жилайу рібятам удачі на другіх "аматарскіх" чємпах, проста ніхочіцца винасіть в масси всю суть, та і уабщє вазвращацця да єтава ніпрійатнава, для міня, інцидєнта...Турнір бил создан для ігравой практікі і мінімальнава інтірєса шпілять в КС, а не для пабєд. К сажилєнійу мой задум NUCLEAR FORCE не понялі, ну жаль. Всєм шпашиба, ждітє нових сюрпрізав ат westgame.org

P.S. ісчо рас напмоню - портал westgame.org нє работайєт, када начньот работать - дам знать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єслі майо скромнає мнєніє с граматічєскім закосам пад Камезе імєєт право на сущєствованіє то скажу что нікакой чємп ні должен ссоріть мєжду сабой друзєй іба ета па мєньшей мєрє глупа і как би нєсєрйозна даже йеслє учєсть промахі організаторофф ілі тєхнічєскійе прічіни нє по іх вінє, как би форс мажор к которому каманда вг попросту нєбила гатова (йа как би понял так, йеслє нє прав то прашу прашєнійе і ногамі не біть ) вообшєм ано таво нє стоіт .

Всєм щастя здаговйа багато гоків пгожити.

Вообшєм послє всєво више напісанава брєда йа хачю вам пажелать удачі в прадвіженіі кіберспорта ін да наш скромний і самий лучший горад в мірє Луцк, і не ссоріца па пустякам .. :0138::0004: )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єслі майо скромнає мнєніє с граматічєскім закосам пад Камезе імєєт право на сущєствованіє то скажу что нікакой чємп ні должен ссоріть мєжду сабой друзєй іба ета па мєньшей мєрє глупа і как би нєсєрйозна даже йеслє учєсть промахі організаторофф ілі тєхнічєскійе прічіни нє по іх вінє, как би форс мажор к которому каманда вг попросту нєбила гатова (йа как би понял так, йеслє нє прав то прашу прашєнійе і ногамі не біть ) вообшєм ано таво нє стоіт .

Всєм щастя здаговйа багато гоків пгожити.

Вообшєм послє всєво више напісанава брєда йа хачю вам пажелать удачі в прадвіженіі кіберспорта ін да наш скромний і самий лучший горад в мірє Луцк, і не ссоріца па пустякам .. :0138::0004: )))

Твой закос строго ніачьом і атходіт очінь сільна ат арігінальнава жанра камезе! но мисль ти ізлажил очєнь правільнуйу. Поєтому біть тебя ногами йа не буду :) А камезе ріспект за такіє вот івєнти , патамуша за просто так організавать турнірчєг (імєть столько мозго**бства і гіммороя) і іграть іщо на ньом, а в отвєт палучать стоко машні может тока камезе. Дерзай іщо , старий. Токо с правілами пажоще, імхо. Апаздал на 15 мінут - пшолн*х ) вот такая майа скрімнайа пазіційа па єтаму поваду, друзійа.

з.і. ізвінітє за мой олбанскій плііз)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пасіба друзякі бабри за спасіба за організваний чемпі і мені...

ібо наступний раз організатор-учасник буде получати по голові...за таку роботу...

я сам колись грав і проводив...толку маловато..такшо якби не я - всім би був ппц))

во как я себе ше тут приукрасив...

а якшо чесно кмз респект за ініціативу та такий не легкий гемор... ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yxaxa , прасті стар міня дурака. Самого главного "ентузіаста" (не матюк))) я і забув. Якби не Стар - кс-а в Луцкьу б не було! Дякую особосто за фсє действійа связанніє і напрравленніє на паднійатіє кібєрспорта. так піде? ^_^

Хотілося б канєчно клуби на 4 ігрових поля і більше для правіденійа лан-турніроффф, але це поки для Луцька остайється лише мрією )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твой закос строго ніачьом і атходіт очінь сільна ат арігінальнава жанра камезе! но мисль ти ізлажил очєнь правільнуйу. Поєтому біть тебя ногами йа не буду :) А камезе ріспект за такіє вот івєнти , патамуша за просто так організавать турнірчєг (імєть столько мозго**бства і гіммороя) і іграть іщо на ньом, а в отвєт палучать стоко машні может тока камезе. Дерзай іщо , старий. Токо с правілами пажоще, імхо. Апаздал на 15 мінут - пшолн*х ) вот такая майа скрімнайа пазіційа па єтаму поваду, друзійа.

з.і. ізвінітє за мой олбанскій плііз)

твой закос строго ніачём - этим постом ты разрушил смысл всей моей жизни, годы тренировок над копирование камэзэ, и все напрасно, нету справедливости в этом жестоком мире. Ну за правильную мысль сыпысы конечно.

а теперь вопрос организаторам: планируется проводить еще подобные чемпы в самом ближайшем будущем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

атвєчайу - падобнийє чімпіанати будуд, кагда? - скора...Найближчим часом будемо анонсувати нові турніри, так шо слідкуйте за новинами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. стару ріальна спс, бо то нє кимизи арганізавал, па бальшому щьоту йа тіко падсабіл. Кромє таво, Андрійко внатурє чудь ні дал мєні па кєпкє за то шо ца ісчо і гоцал. Вобщім тєпіро старексу адін гємар - увєлічівадь калічєства ігравих палей в неополісє =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...