Перейти до змісту

HDTV


mrZED

  

164 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Останнім часом в супермаркетах побутової техніки з"явилась велика кількість LCD телевізорів з наклейкою FullHD, шо означає можливість підтримки найякіснішого сигналу ТБ в розширенні 1920x1080, HDTV, 1080p

hdreadyhdtv1080p.png

От я задався питанням, наскільки перспективним є впровадження технології HDTV в Україні. Як відомо, лише київське кабельне "Воля" розпочинає тестове транслювання високоякісних каналів до своїх користувачів. Але там питання також існує з додатковими тюнерами, які також грошей коштують. Головна проблема - це те що наші, українські, канали і близько не збираються переходити на "цифру", особливо в кризовий час.

Короче кажучи, цікаві ваші прогнози щодо Телебачення майбутнього в Україні і відповідно чи варто переплачувати в LCD телевізорах за підтримку цеї покищо недоступної технології ?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

DVB-T буде літом 2010 року.

Не за горами і ХД, в кого сателітка і відносно дорогий тюнер по нашим часовим мірам, то вже має, але не українмьке телебачення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо купувати LCD лише з надією, що буде ХД телебаченя.. то я би не купував :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що телевізор купляється тільки з надією, що наш Аверс (іншого нема) буде показувати HD відео? То ж можна самому скачати HDTV фільм і дивитися з комп'ютера на цій панелі

А так думаю 5-10 років, зважаючи що криза накрила :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та можна і просте HD відео качати, але 8 гіг один фільм - це задолбешся качати кожен раз.... Та й взагаліто дивитися такі фільми можна через звичайну флеш пам"ять, під"єднану до ДВД плеєра ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є гроші на якісну панель 1080, то 250 грн на анлім телекомовський виставить щомісяця, як накручувати рейтинг на трекерах, то історія іншої теми і складності не представляє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та можна і просте HD відео качати, але 8 гіг один фільм - це задолбешся качати кожен раз.... Та й взагаліто дивитися такі фільми можна через звичайну флеш пам"ять, під"єднану до ДВД плеєра ;)

А який то плеєр витягує такі фільми? :ohmy: Я не кажу про плеєри за 400 уо, за такі гроші простіше взяти комп і буде багатофункціональніше :) І тут говориться про перспективу розвитку HD телебачення і чи варто брати панель з FullHD, а не те чим і з чого відкривати фільми в HD якості :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Вже таке телебачення давно є в Луцьку. каналів правда в hd ще мало але в перспективі буде більше. абон плата в місяці 120грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є гроші на якісну панель 1080, то 250 грн на анлім телекомовський виставить щомісяця, як накручувати рейтинг на трекерах, то історія іншої теми і складності не представляє.

За такі "накрутки" деякі адміни сайтів, банять цілі підмережі, типу Укртелекому та Датагрупу. І через одного "умніка" якому шкода трафіка, страждають тисячі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є гроші на якісну панель 1080, то 250 грн на анлім телекомовський виставить щомісяця, як накручувати рейтинг на трекерах, то історія іншої теми і складності не представляє.

За такі "накрутки" деякі адміни сайтів, банять цілі підмережі, типу Укртелекому та Датагрупу. І через одного "умніка" якому шкода трафіка, страждають тисячі..

Я теж іноді рейтинг на 1-3 гіга підкручую, а що мені залишається робити? Коли віддача 0.4 - 7.4 кб/с? Скачую вісту ультімейт 4 гіга (скачав ще тиждень назад, а ще й досі відало 1.97Гб) :angry2: Намагаюсь по чесному все робити але не завжди виходить. І ніхто незнає чому віддача так повільно йде Сіди 68 піри 93. Якщо хтось допоможе у вирішенні даного питання буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

телік FullHD більше метра в діагоналі, багато англомовних каналів вже дивлюсь у відповідній якості. отаке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провайдер?

Укртелеком Ого+1. Скачує файли на максимальній швидкості 120 Кб/с, а віддача чомусь дуже рідко перевалює за 40 Кб/с в основному тримається на 0.4-23 Кб/с, пріоритети найвищі обмеження на швидкість з обох сторін немає. А чому так повільно віддає незнаю :(

P.S Яка повинна бути мінімальна або середня конфігурація ПК щоб відтворювати HDTV? Я маю на увазі на 24" моніторі із DVI HDMI входами? Адже віддавати 400$ pf Blu ray програвачі нехочеться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Braytner Приклад приведи..

Discovery HD HTB+

Eurosport HD HTB+

HD-Life HTB+

HD-Спорт HTB+

HD-Кино HTB+

Sport HD Poverkhnost TV

Eurosport HD Poverkhnost TV

National Geographic HD Poverkhnost TV

HD4 TEST Poverkhnost TV

MTVN HD Platforma HD

NGC HD Platforma HD

HD Life Platforma HD

Eurosport HD Platforma HD

Kinopokaz HD Platforma HD

High Life HD Platforma HD

Kinopokaz 2 HD Platforma HD

Teleputeshestviya HD Platforma HD

Zhenskiy Mir HD Platforma HD

LUXE.TV HD DVL.TV

FTV HD RRSat

Це тільки з двох супутників - 36 і 9 гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю народ почне гребсти великі панелі коли в більшості каналів з пакету Домашній з'являться зверху і знизу чорні полосочки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ThinkMaster, там ціна явно не 120грн... якщо законно дивитись ;)

Фільми (музику) переписувати і дивитися (слухати) також не законно, але цим дефакто всі користуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Braytner Приклад приведи..

Discovery HD HTB+

Eurosport HD HTB+

HD-Life HTB+

HD-Спорт HTB+

HD-Кино HTB+

Sport HD Poverkhnost TV

Eurosport HD Poverkhnost TV

National Geographic HD Poverkhnost TV

HD4 TEST Poverkhnost TV

MTVN HD Platforma HD

NGC HD Platforma HD

HD Life Platforma HD

Eurosport HD Platforma HD

Kinopokaz HD Platforma HD

High Life HD Platforma HD

Kinopokaz 2 HD Platforma HD

Teleputeshestviya HD Platforma HD

Zhenskiy Mir HD Platforma HD

LUXE.TV HD DVL.TV

FTV HD RRSat

Це тільки з двох супутників - 36 і 9 гр.

А хто це все може в Луцьку підключити і яка орієнтовна ціна/абонплата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
ThinkMaster, там ціна явно не 120грн... якщо законно дивитись ;)

Поверхность 120грн офіційно коштує з карткою умовного доступу

ThinkMaster, там ціна явно не 120грн... якщо законно дивитись ;)

Фільми (музику) переписувати і дивитися (слухати) також не законно, але цим дефакто всі користуються.

не підскажеш які відкриті канали транслюються на платформі хд, і які настройки траспондера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не підскажеш які відкриті канали транслюються на платформі хд, і які настройки траспондера

на Платформі ХД відкритих каналів немає, але на супутнику Евробьорд 9а є відкриті ХД канали. настройки там же- http://www.flysat.com/ebird9a.php

Загальнодоступність ХДТВ в місті вже є. Якщо знайшлось 800 уе на придбання телевізора то знайдеться ще 220 для придбання ХД супутникового тюнера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не підскажеш які відкриті канали транслюються на платформі хд, і які настройки траспондера

на Платформі ХД відкритих каналів немає, але на супутнику Евробьорд 9а є відкриті ХД канали. настройки там же- http://www.flysat.com/ebird9a.php

Загальнодоступність ХДТВ в місті вже є. Якщо знайшлось 800 уе на придбання телевізора то знайдеться ще 220 для придбання ХД супутникового тюнера.

дякую засилку. буду мати час спробую пошукати канали. ще таке питання який ти конвенртора використовувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конвертора:

для 9 гр. - самий звичайний, універсальний Ku діапазона

для 36 гр. - з круговою поляризацією Ku діапазона

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...