Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Провал в центрі оборони і маємо пенальті. Тут питання, звичайно, чи дійсно був пенальті?

Але в наших сьогодні немає завершальної стадії в атаці. І ось Майкон нарешті пробив, але знов...:angry:

P.S. Вацко задовбав.

ГООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!!!

1:1!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мене задовбали ці даунецкие коментатори.... Вацко впав в моїх очах

А Безус з такою акторською грою скоро буде мати славу мегаславетного Агтьомкі клабера :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно можна хаяти скільки завгодно Вацка, але ГІРКА ПРАВДА в його словах є.

Як на мене все зза того, що команді спецом поставлено завдання втриматись у вишці, та спробувати пройти далеко у кубку.

По дуже простій причині.В кубку треба зіграти всього 3 матчі , щоб дійти до фіналу, а у лізі треба платити гравцям за 20 матчів.

Як вже це жлобство остогидло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший тайм були нулячі, і хоча Вацко і не зовсім коректно виражався, але це реально так. Найприкріше, що програвали в протиборствах, в агресивності, тобто в тому, в чому "Волинь" завжди була кращою.

Шумахер - загадка для мене, навіщо його купляли, він навіть функцію скидати м’ячик на Майкона виконує значно гірше Пищура. Після кубку я писав - краще б на "Ворсклу" випустити ту команду, що була в другому таймі. В принципі Кварц фактично визнав свою помилку замінивши Шумахера на Герасим’юка. Той правда, теж не гігант футбола, але моментами видає цікаву гру.

Майкон - монстр. Можна вже відраховувати кількість матчів, які лишилося зіграти цьому хлопцю в "Волині", тільки якимось чудом він може перезимувати в Луцьку. Якби його ще більше постачали м’ячами, міг би ще більше забивати. Ніби немає супертехніки, але є супергольове чуття.

В другому таймі "Волинь" можна сказати грала на рівних з "Ворсклою". Як на мене, в цьому році "Ворскла" виглядає значно симпатичніше, швидше, особливо Ребенок. Щось типу "Карпат" минулого року. І мені подобається ставлення Павлова, хоча і теж імпульсивний, але поважає свої гравців, не як Кварц. В принципі в другому таймі можна було зрівнювати, якби не Шарпар, який взагалі забув що в нього є жовта, як на мене, він підвів команду і взагалі сьогодні грав надто агресивно. Скоба все ніяк не вернеться з першої ліги, рік назад виглядав значно цікавіше. Сімінін хороший хлопець, бойовий, але йому тупо не вистачає рівня ігрової майстерності, здається, ніби і так для нього капітан "Волині" -це вже планка, не можна дорікнути в самовіддачі, але по швидкості часто не встигає. Масло з Шиковим теж вже не залізобетонні, хоча може просто команда не може грати підряд два матчі в тиждень з командами вишки, про це теж не тре забувати.

Коротше, футболісти "Волині", - то всьо фігня, якщо порвете "Карпати" в Луцьку, вам всьо пробачається :)

P.S. Ще Неділька тре відмітити, хоча він і три голи пропустив, але вони явно не на його совісті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли Вацко взагалі нормально коментував???? Як на мене крім Басенога,ну ще хіба Джулая,ніхто і не коментує толком футбол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майкон - монстр. Можна вже відраховувати кількість матчів, які лишилося зіграти цьому хлопцю в "Волині", тільки якимось чудом він може перезимувати в Луцьку. Якби його ще більше постачали м’ячами, міг би ще більше забивати. Ніби немає супертехніки, але є супергольове чуття.

Нема техніки??? Ну не знаю... Ще досі згадується прийом плечем, після якого він забив гол "Іллічівцю"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Главный тренер луцкой Волыни Виталий Кварцяный прокомментировал поражение своей команды в матче с Ворсклой.

– Таков закон жизни – после радости в Кубке нас здесь поджидали неприятности. Думаю, хозяева выиграли бы и без помощи функционеров от футбола. Тяжело нам было играть, Ворскла сыгранная, хорошая команда. Но только-только игра выравнивалась – не засчитали наш гол. Боковой ничего не показал, а тот с центра поля пробежал 30 метров – и увидел нарушение! Такие вещи очень на команду влияют. И пенальти на Безусе тоже не было. Только что выходил с трибун господин Дердо – высокий, красивый, в белой рубашечке, при галстуке, улыбается – хорошо сработал! Да ему плакать надо при таком судействе. Люди в неквалифицированной форме определяют жизнь тренера, решают, как ему там на бровке кувыркаться… Наша команда провела не лучшую игру, многие игроки уставшие, некоторые вообще выпали из игры – менять нужно было полкоманды. Когда Коля Павлов после победы в Кубке попал в такую ситуацию, мы за ним следили, переживали, много друзей здесь у нас, да и сами мы дружим. И я его очень понимаю, когда он после одной из игр заявил, что будет просить руководство вмешаться в его тренерскую судьбу, если его команду будут обижать. Сегодня я в его положении, я борюсь за команду. После кубковой игры я сказал, что мы должны теперь одному комитету – вот теперь отдаем долги. Много ж не надо, при счете 0:0 пенальти… Четыре составляющих нашей команды, которые определяют ее сопротивляемость – это Шиков (он уставший), Масло, Майкон и все остальные. Вот наша низкая квалификация приводят к тому, что нас легко поставить на колени. Мы пока еще разбираемся, как с этим жить. Моего влияния не очень хватает. Я еще после кубка об этом говорил – не после поражения, а после победы. Я говорил, что нас ждут неприятности – вот они. Ворскла сделала все, чтобы победить, желаю удачи ей в еврокубках.

– Не считаете ли вы, что и без, как вы утверждаете, помощи судей, Ворскла смогла бы победить?

– Одно следует за другим. Судья дал желтую карточку Оберемко, которая ничего не решает, а Безусу мог четыре карточки давать! Я не обвиняю только судейство, есть много других причин. Но у нас судьи как помогают? Либо удаляют кого-то, либо ставят пенальти. А здесь судья конкретно ошибся – не можете вы забить, нате вам пенальти! Когда мы забили, боковой ведь не просигнализировал о нарушении! Ладно бы счет был 4:1, а тут ничья, сравняли, забили второй – а судья был настроен, чтобы его отменить. И Шарпара удалили ни за что. Мы вон тоже семь забили, потому что играли в большинстве...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинь сьогодня стала заручником одного футболіста ( не дай бог випаде з гри) і одного тренера з одною тактикою.

Хто йому винен, що вперто ставить цього 250 тисячного Чмахера?

Завдання тренера -підібрати і розставити.

Хто йому винен, що у Волині найгірший захист і найбільш пропущених голів?

Менше треба шахер махером займатись, а більше футболом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коменти були під час матчу, дійсно, мало приємні для вуха вболівальника Волині, але програли бо програвали в моментах боротьби. Проте, наступний матч дома з Карпатами і це шанс показати і доказати своє право зватись командою з характером і ЩЕ не розкритим повністю потенціалом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всеволод Романенко: "Півроку грав "ніде". Це була помилка"

У серпні до луцької «Волині» приєднався досвідчений воротар Всеволод Романенко, який встиг пограти за багато українських команд. Уболівальники львівських «Карпат» також пам’ятають цього кіпера, який провів у светрі з левом на грудях не один класний матч. Напередодні західноукраїнського дербі Інформаційний центр поспілкувався з Всеволодом про футбольне життя-буття.

– Всеволоде, як до Луцька занесло?

– Усе дуже просто. Зателефонував Віталій Кварцяний і запросив в «Волинь».

– А ти коли у 2007-у році йшов з «Волині» – не зарікався, що більше до Кварцяного не приїдеш?

– Ні, такого не було. Я про нього завжди позитивно відгукувався і зараз так роблю. Найбільше мені в ньому подобається справедливість. Про це можна годинами говорити. Наведу такий аргумент. Коли до клубу приходять нові гравці, то підписують контракт. Вони читають умови, дивляться на цифри, на премії, на зарплату і так далі. Але чомусь про свої обов’язки намагаються не читати. А даремно, бо Кварцяний дуже вимогливий тренер. Він – специфічна людина для українського футболу. Його вимоги слід виконувати.

– Тебе запросили, бо «кращий воротар світу» Ісса Ндойє кудись утік?

– Мабуть. На той час в команді був лише один Неділько. А команда Прем’єр-ліги повинна мати два нормальних кіпери. Віталій Кварцяний не обіцяв, що я буду грати чи буду сидіти на лавці. У нього все залежить від того, як ти працюєш на тренуваннях.

– Наразі ти провів за «Волинь» лише один матч. Це тому, що прийшов по ходу сезону?

– Ситуація така, що я пропустив півроку. Я був ніде. Тому зараз мені потрібно форму набирати. Прийшов до «Волині» у серпні, тож адаптовуюсь до Прем’єр-ліги. Найгірше те, що у мене майже не було практики. А на те, щоб втягнутися, усе згадати, треба трохи часу. Віталій Кварцяний усе це добре розуміє. Він грамотна і розумна людина, хоч і специфічна.

– А «ніде» – це «Прикарпаття»?

– Так. У клубу не було грошей. Доходило до того, що всіх іногородніх гравців не заявляли на матчі, щоб не платити за їхнє проживання. Ясно, що з таким ставленням вони не могли нормально жити. Я підписав контракт з «Прикарпаттям» на три місяці, просто для того, щоб бути в футболі. Тепер розумію, що зробив помилку. Керівництву франківців не потрібні були іногородні гравці. Нащо тоді нас запрошували – і сам не можу зрозуміти.

– Зараз з Недільком важко конкурувати?

– Намагаюся це робити на кожному тренуванні. Неділько добре грає. І жоден тренер не буде щось змінювати за таких умов. Від добра добра не шукають.

– Дозволь з тобою не погодитися. «Волинь» пропустила найбільше у Прем’єр-лізі...

– І що, у всіх пропущених голах була вина голкіпера? Я все життя говорив, що футбол – це командна гра. За результат відповідає уся команда. Один воротар не може виграти чи програти гру. Відповідальність лежить на кожному гравцеві.

– Коли ти грав в «Карпатах», то розповідав про «приколи» Віталія Кварцяного...

– Зараз тренер став спокійнішим.

– Чи не тому, що він вже і сам почав за своє здоров’я хвилюватися? От нещодавно йому стало зле після матчу.

– Ні, справа не в тому. Але розповісти про внутрішню кухню не можу. Це командні справи.

– Проти «Карпат» у суботу хочеш зіграти?

– Хочу. А ще хочу зіграти проти «Арсенала», «Шахтаря» і ще проти 12-и команд Прем’єр-ліги (сміється).

– Як думаєш, в чому причина контрастності «Волині» у цьому сезоні?

– Є багато причин. А якщо говорити про контрасти... У минулому сезоні мій «Іллічівець» програв 9:0 «Динамо» в Києві, а потім ми поїхали в Донецьк і виграли 3:0 в «Металурга». Ось такі контрасти. На це він і футбол.

– Скільки ти ще плануєш грати у футбол?

– Збираюся грати якомога довше, поки здоров’я дозволяє. Наразі відчуваю, що сили ще є. А вже коли відчую, що не тягну... Але є тут й інше питання. Я маю на увазі вік гравця.

– Та воротарі можуть грати довше, ніж польові футболісти.

– Скажи це українським тренерам. Першим ділом вони дивляться у паспорт, скільки років.

– Кварцяний, мабуть, на зріст дивиться...

– Та ні, його цікавить лиш те, як гравець працює на тренуваннях. У цьому плані він чи не єдиний тренер в Україні, який не звертає увагу на паспорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра равнєніє на маладьож!!!

"Волинь-М" - "Карпати-М" 5:2

Але боятись треба ГОДВІНА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вперше за багато останніх ігор Кварц випустив оптимальний склад (такий який я хотів) і нарешті боряться, і грають як для Волинні на 4+ (по 5 бальній системі), щеб в захисті без паніки. І якби не перепуганий Голодюк (думаю Нєдєля міг виручати) навіть могли після 1 тайма вигравати. У Масло і Лопеса моменти були убойні. Якщо так само будуть в 2 таймі з самовіддачою, то навіть якщо і програють, матюкати не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арбітр сво/\ота. Спочатку жовті картки 2 центральним захисникам, а зара вилучення Майкона.

Майкон правильно робив, треба було врізати судді в пику, знав би як судити. І все це щоб обезвредити Волинь перед грою з Динамо?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...