Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

А що за тенденція???? Як так? А контракти,працевлаштування? З кого спрос,з агентів?

ЗЮ. Хто втік?Тільки не Бікфалві?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

сказали, що хтось з тих хто прийшов при Демяні. Не признались щоб не робити хаосу.

На вишкові легенда ходить що вівчачарка здохла, траур був такий!!!що піпец

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшли нові власники, наобіцяли всього перед виборами, ЛЄ і т.д. Запросили супертренера Толіка, який витрачав немалі як для Волині гроші на гравців, сам отримував теж не мало. І все це для того щоб зараз Кварца вернути. Одне слово - ідіоти!!!

Кварц таких профі як Толік купував, за смішні ціни брав, а то і взагалі безкоштовно. От і для чого було це все?

В суботу 100% іду на матч. Ще в кінці квітня на 11 травня вихідний поставив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їх

на стадіон прийдуть надіюсь більше людей а ніж на метзад)))

ще є шанси!

Думаю,на стадіоні буде аншлаг

Бо всі хотіли Кварцяного і ось він повернувся.

І це,звичайно,імпонує

Бо команди у ФК "Волинь" - немає давно ,є лише різні групки футболістів,

що розділилися по інтересам ,громадянству і ще по якимось критеріям

Сподsваюся,Кварцяному під силу повернути "Волинь",яку ми любимо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://4vlada.com/volin/24976 - пізнавально від Столяра з перших уст! Тут вже без всяких там "інвесторів", Беня і його улюблене класичне рейдерство
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інтерв'ю Столяра, в кінці, досить цікаві слова:

- Він знає прекрасно. Ми з ним на підвищених тонах поговорили десь місяць тому і все. Я йому сказав – хочете спалити машину як Козюрі – паліть... Там ребята с деньгами тяжело расстаются.

:huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лебідь-Рак і щука

Весь концерт ще в переді.

А в Кварцяного теж частка в клубі є? то він теж скоро вспливе-скаже не платять))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кварц мабуть продав свою частку Столяру. Але в принципі, на ЗП 20-30 штук баксів в місяць можна і погодитися на складні умови праці ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по чутках, чув що Столяр не показав пару рахунків Волині, плюс Палиця не провів норм аудит при покупці - спішив, вибори виграти нада було....., а потім коли його послали....витягнув Іссу, партнерів без зарплат у Волині, одним словом срач почався......шо той шо той......буває кидають один одного......, а Кварцу удачі....єдиний хто тут футбол витягував і витягне напевно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент "Волыни" Василий Столяр прокомментировал возвращение Виталия Кварцяного в клуб.

"Я без Кварцяного футбол не представляю, по крайней мере на Волыни. Если он пришел в клуб, где есть гендиректор, из-за которой он сказал: или я, или она. И вышла - она. И если он вернется туда - Бог ему судья", - добавил Столяр.

"Всех наших игроков они отправили. А сейчас забрали обратно. Почему? Год потерян. Их нужно тренировать, а не так себе - получать деньги и ничего не делать. Понимаете в чем дело? Зачем им напрягаться, если тридцать тысяч долларов зарплата, у Демьяненко ", - сказал президент Волыни.

Кроме этого, Столяр считает, что в плохих результатах команды есть и вина экс-тренера Анатолия Демьяненко.

"Конечно. Тренер всегда будет виноват. Он защитник. Давайте же наконец забивать! Надо же когда-то выиграть, забить гол, а не пропустить", - сказал он.

Хотілося б щоб толк з того всього був, а не просто слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всеодно Волинь з пердив проситься)))

А всетаки правда чи ні що Рамон поїхав додому?

з соцмереж :

" не платили зарплату, подав у суд і розірвав контракт..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://4vlada.com/volin/24976 - пізнавально від Столяра з перших уст! Тут вже без всяких там "інвесторів", Беня і його улюблене класичне рейдерство

Ну, я думаю, Столяр теж не білий і пухнастий.

Розмах просто менший

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра це таке, а от "зірка" сьогодні це Кварцяний, судячи за словами коментаторів на ТБ!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рефері Козел.

І ніхто мене в іншому не переконає.

І до коментаторів (САМІ ВИ ВОЛИНЦІ) :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки ми ще віримо в те що Кварц-спасет мир, а насправді там повна пісєц. Бл...

Як можна за 2 хв пропустити 2 голи і від кого!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчасно призначили Кварцяного, якраз тренер для першої ліги! :) Хто за 3 тури до закінчення чемпіонату і коли команда знаходиться в зоні вильоту, тренерів змінює???!!! Недалекі від футболу люди взялися за Волинь! :(

Хоча Палиця злив клуб у першу лігу! Бо витрачати 5 - 10 млн. на рік він не хоче, вже все вирішене, крім того, у 1 лізі можна буде легко розірвати відносно дорогі контракти за загодою сторін і уникнути санкцій чи дорогих виплат футболістам за достроковий розрив контракту, бо дорогі футболісти не матимуть бажання грати у 1 лізі. Палиця вже давно все вирішив, на жаль від цього страждає волинський футбол. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...