Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

гуляє інфа,що Рамон накивав пятами і вже у рідній Бразилії.

Хто що чув та знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кварцяный не хочет возвращаться в "Волынь"

Виталий Кварцяный прокомментировал слухи о возвращении на тренерскую лавку "Волыни":

"Десятки журналистов спрашивают меня об этом. Я им отвечаю: "не знаю", "не буду", "не хочу", а они пишут, что я хочу. Мне вообще из дома не выходить? Это вообще цирк какой-то. Я вернуться не хочу", - сказал Кварцяный в интервью каналу "Футбол".

Отметим, что последним местом работы Виталия Кварцяного стал запорожский "Металлург".

Напомним, что после увольнения Анатолия Демьяненко с поста главного тренера "Волыни", исполняющим обязаности главного тренера назначили Анатолия Писковца.

Источник: Телеканал "Футбол"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рамон накивав пятами і вже у рідній Бразилії.

Ну в принципі такого не може бути, тому що є контракт! Ну а якщо там є якісь ньюанси, про які він знає і має сильних юристів, то все може бути. Але тільки офіційна інформація або судові розгляди з цього приводу можуть щось прояснити, а чуток в неті і ВВВ (баба-бабі-сказала) ого-го ... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Донецьком мабуть будуть грати одні українці.За Рамона я теж чув,а решта чужеземців "хворі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто знає, поїхали автобусом до Києва, а далі поїздом в Донецьк ? як неяк 1100-1200 км :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1fca6a.jpeg

Пісковець: В п`ятницю дамо бій "Металургу"

1 мая 2013, среда. 19:44

Сьогодні вранці гравці "Волині" провели останнє тренування на домашній арені перед виїздом до Донецька, де 3 травня лучани вийдуть на матч проти місцевого "Металурга".

По обіді 18 гравців, тренери та адмінперсонал вирушили у дорогу.

Виконуючий обов`язки головного тренера "Волині" Анатолій Пісковець розповів, що підготовка до виїзної гри пройшла згідно із планом, у хорошому тонусі.

"Ми виконали все, що напланували, відновилися, прагнули психологічно і тактично налаштуватися на гру. Я беру на гру гравців, які найкраще готові до матчу. У четвер "Волинь" проведе передматчеве тренування в Донецьку, аби увечері п`ятниці вийти на гру проти донеччан і дати бій супернику", - цитує спеціаліста офіційний сайт "Волині".

У Донецьку відбудеться цікавий матч, адже додатково нагадувати гравцям про мотивацію не варто: "Металурги" за крок до нового сходження до єврокубків, а "Хрестоносці" втікають у турнірній таблиці від "Говерли". Справді - "Волинь" має у пасиві найтривалішу у лізі серію без перемог і прагне її перервати.

Команда Анатолія Пісковця залишається наразі без дискваліфікованого Сильвіу Ізворану, під питанням також участь кількох гравців, які мають ушкодження. У Юрія Максимова з-поміж кадрових втрат виділимо дискваліфікацію Мкртчяна та Леонардо. Зате в складі будуть Мораес і Траоре - найгрізніша зброя Максимова, яка на двох забила в чемпіонаті 20 голів.

Источник: Прес-служба ФК "Волинь"

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/51813f04.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1fca6a.jpeg

Анатолий Писковец прокомментировал ситуацию в "Волыни"

2 мая 2013, четверг. 13:25

http://www.ua-footba...h/51823e07.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без Еріка точно важко буде, важливий для нас гравець. Але подивимось як зіграємо, за нічию можна поборотись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гірше те якщо "перший пашол"я про Рамона, за ним як потягнуться всі ті хто не поїхав в Данєцк, от там то буде позор. І пердив не за горами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Полузащитник молодёжного состава донецкого "Металлурга" Кирилл Нестеренко прокомментировал матч с "молодёжкой" "Волыни". Встреча завершилась со счётом 2:0, а Нестеренко забил второй гол.

"Соперник совершенно ничем не удивил. Мы смотрели их матчи, в частности, поединок с Запорожьем. В простой футбол они играют – элементарно бьют мяч вперед. Тренер нам указал на их слабые места. Я думаю, что мы сегодня их использовали и в полной мере выполнили тренерскую установку. Лишь реализация немного подвела, от того поединок вышел немного нервным", — цитирует игрока официальный сайт "Металлурга".

Источник: Официальный сайт ФК "Металлург" Дн

Ото з Пісковцем так і основа грати буде! :( Печалька...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що,все ближче до Першої ліги?

Створюється враження, що Говерлу хочуть залишити, а Волинь "випхати"! Хоч і рівну кількість очок з Ворсклою мають, але "там" думають, що хто зможе, той нехай і виживає. Шкода, що тема вильоту торкнулася нашої команди, та ще такого в.о. поставили ... Краще-б вже Кварца на ігри, що залишилися. Печалька! :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чогось мені здається,що був договорняк.Дула ж 'Говерла' 0:1. Хоча,все в ногах 'Волині'.Хочуть лишитися,нехай виграють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при нулях в Донецьку і виграші над Говерлою є всі шанси, але і підісрати ще може і Арсенал з яким є постійно проблеми.

Хоть Кривбас і в повній жені останню гру програвати не захоче, і повториться історія-як наслідок буде пердив

при нулях в Донецьку і виграші над Говерлою є всі шанси, але і підісрати ще може і Арсенал з яким є постійно проблеми.

Хоть Кривбас і в повній жені останню гру програвати не захоче, і повториться історія-як наслідок буде пердив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бліннн...!!! Да того Пилипчука, по...та давно треба гнати з команди!!! Тут такі шанси і не використовувати???:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо вже з пенальті не дано забити,то про гол з гри лишається тільки мріяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чогось мені здається,що був договорняк.Дула ж 'Говерла' 0:1. Хоча,все в ногах 'Волині'.Хочуть лишитися,нехай виграють.

Мені теж 2 голи від Говерли якимось дивними здалися, тай на фінальний штурм Карпати навіть не пішли.

Ну а Пилипчук майстер - і пенальті не забив і в голі винуватий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Овонікоко на мою думку з Савичем кращий дует, Павлов і Бабир гравці не основи. І з центра не вистачає останнього пасу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який на*** Овонікоко? Ви чьо? Та самий тупий негр, який коли-небудь тут був. Якщо Лео Коста був нулем, то цей Овонікоко - від'ємне якесь число.

А взагалі ну його нафіг такий футбол. Хай вже краще вилетять. Там хоть цікавіше буде, десь і виграватимемо, інколи навіть більше ніж в 1 гол, і виїзди ближчі. Єдиний недолік - Енергетика з Бурштина вже немає, а без нього перша ліга, якась не така, осиротіла ніби...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В наступному турі Говерла їде до Кривбасу, якому вже нічого не треба, а ми приймаємо Арсенал, який набрав непогану форму. От там до речі і побачимо, чи хочуть Говерлу залишити, чи віддасть їм Кривбас той матч чи ні.

На матч з Арсеналом іду 100%, навіть вихідний собі спеціально поставив на 11 травня. Матч, який може бути вирішальним для нас в сезоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перли укр.чемпіонату!

Кроти здали матч Арєндовцю, і чому тут дивуватись. Чемп. "ахмета"рулить. Ще "регіони" підтянуть Шуфрича з Говерлою і Волині летіти в пердив і не обертатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...