Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

От зараз бачу, що фони міняються, там де на фоні поля футбольного - нормал, а де на фоні червоно-білих хрестів гравець в червоному - то капєц як зливається, лажа повна. Дизайнер може це не визнавати, але я поки що своїм очам вірю. По решті елементів поки що суттєвого чогось, що б не подобалося не помітив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

сайт однозначно кращий за той,що був .мені подобається ,що йде відлік до наступного матчу ,що футболісти міняються

оформлення симпатичне

претензії стосовно наповнення - все сухо і мало інформації ,інколи на інших сайтах більше дізнаєшся,ніж на офіційному

хотілося б побільше якихось ексклюзивчиків,фото з тренувань ,можливо з виїзних матчів ,цікаво було організувати твіткам

розчарував інтернет-магазин ,це ж треба було стільки часу тянути з магазином,щоб продавати футболки минулого сезону :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку сайт просто СУПЕР!

У тебе власне бачення )))) - і це правильно

В шапці є ряд елементів які несуть певний інформаційний зміст

Я ничего не писал про информационное содержание, а только про фон, который реально затрудняет восприятие этой информации.

А восприятие информации не должно приноситься в жертву ради тенденций современного дизайна и дизайнерского "я художник-я так вижу".

На цьому пропоную тут завершити --- якщо хочеш пиши в лічку

Сайт - это часть клуба, по-этому считаю нормальным обсуждение этой темы в этой ветке, а не в личке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги прикольна позиція дизайнера, користувачі кажуть що шапка сайту не подобається, а розраб що все супер і йому нравиться, а кому не подобається то їх проблеми, чимось нагадує позицію гравців збірної Росії після ЧЄ2012.

Як на мене то шапка дійсно якась кривовата, напис "офіційний сайт" розчиняється на фоні, та і решта написів теж недуже вдало виглядає. Складається думка, що спочатку задумувалось одне, а дороблялось як небуть, аби було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. "кому не подобається то їх проблеми" - " нагадує позицію гравців збірної Росії після ЧЄ2012" - було сказано що кожен має власну думку - ЧИТАЙ УВАЖНО

2. "Складається думка, що спочатку задумувалось одне, а дороблялось як небуть, аби було." - хибна думка складається, є такі незнають нерозбираються а думки складаються.....

Ги прикольна позиція дизайнера, користувачі кажуть що шапка сайту не подобається, а розраб що все супер і йому нравиться, а кому не подобається то їх проблеми, чимось нагадує позицію гравців збірної Росії після ЧЄ2012.

Як на мене то шапка дійсно якась кривовата, напис "офіційний сайт" розчиняється на фоні, та і решта написів теж недуже вдало виглядає. Складається думка, що спочатку задумувалось одне, а дороблялось як небуть, аби було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хибна думка складається, є такі незнають нерозбираються а думки складаються.....

Я на всяк випадок поясню ще свою думку.

Цей сайт це офіційний сайт ФК "Волинь", і робився цей сайт для вболівальників, не для вебдезайнерів, програмістів, і.т.д., а в першу чергу для вболівальників, і я не повинен розбиратись як воно має бути, я повинен зайти на сайт і мене там неповинно нічого напрягати, а зараз є навпаки, тому що "косякі" кидаються в очі раніше ніж інфа на сайті, і мені глибоко пофігу які там тенденції використали люди, яким заплатили за створення сайту.

П.С, якби це був наприклад не сайт Волині, то я пішов би з нього раніше ніж зрозумів би що це за сайт.

п.п.с. ніхто не казав, що сайт г*но, а вказали лиш на конкретні "косякі", причому не один вболівальник, а Ви намагаєтесь тут доказати що їх немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луческу: Маємо розібратися у документах Майкона, він може замінити нашого форварда, якщо той поїде у Англію

Зарано говорити, що перехід найкращого бомбардира першості України до "Шахтаря" не відбудеться.

Про ситуацію з Майконом та умови, за яких той стане необхідним "гірникам", розповів журналістам Мірча Луческу.

"Я поки нічого не можу сказати з приводу Майкона. Існують певні документи, в яких повинні розібратися", - зазначив він.

"Час є до 31-го числа, коли закінчується період трансферів. Потім будемо коментувати це", - пообіцяв румун.

Також Луческу розповів про цікавий момент, котрий може швидко виникнути у "Шахтарі".

"Важливо рішення, яке буде прийнято. А потім вже будемо говорити про це. В будь-який момент наших гравців можуть кудись запросити, тому ми завжди заздалегідь готуємося до того, щоб замінити того чи іншого футболіста", - продовжив він.

"Вчора мені подзвонив один з тренерів англійського чемпіонату, важлива персона в англійському футболі. Він зацікавився одним з наших футболістів. Мова йде про нападника. Тому, природно, клуб приймає рішення, як у випадку з Майконом, щоб не бути потім захопленим зненацька. А прийде потім Майкон чи ні - подивимося", - закінчив Містер.

http://www.champion.com.ua/football/2012/08/16/504302/
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається "Волинь" підписала Аржанова (принаймі сайт ПЛ каже, що вже заявлений за нас під номером 21).

http://fpl.ua/ukr/visit/1/14834/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досягнення «Волині» мовою цифр

Протягом перших п'яти турів української футбольної Прем'єр-ліги суперники чи не найчастіше порушували правила проти гравців «Волині», а захисники луцької команди - серед кращих за кількістю відборів та виграних єдиноборств.

Технічні підсумки чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги підбив сайт Football.ua.

Якщо говорити про командні результати, то «хрестоносці» відзначилися лише в показнику, який відображає кількість фолів на гравцях луцького клубу. Так, суперники 89 разів порушували правила проти волинян. Більше фолили лише проти футболістів з одеського «Чорноморця» - 105.

Натомість у переліку індивідуальних досягнень підопічні Анатолія Демяненкавідзначилися аж у 5 пунктах.

Для прикладу, захисник Ванче Шиков виграв 61 єдиноборство. Це - п'ятий показник серед гравців ліги.

Капітан «хрестоносців» Сергій Сімінін, на третій сходинці серед футболістів, які найчастіше відбирали м'яча в суперника. На його рахунку 26 успіхів.

Натомість один з найвищих показників у відсотковому значенні кількості відборів продемонстрував півзахисник Рамон Лопес - 86%.

А румун Ерік Бікфалві - один з лідерів за кількістю ударів у рамку воріт суперників - 6. Хоча до найкращого результату ліги йому «ще далеко»: «гірник»Генріх Мхітарян 15 разів надсилав м'яча, а промахнувся лише 5.

І насамкінець, нападник Даніель Суботіч зайняв другу позицію серед гравців, яких найчастіше зупиняли суперники, порушуючи при цьому правила гри. У 5 матчах вони це робили аж 17 разів.

http://www.volynnews.com/news/sport/tsyfrovi_dosyahnennya_futbolistiv_volyni/
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.fpl.ua/ukr/clubs/132/ - а що, Насонов вже не орендований? Цікаво, що Аржанов пише має 21-й номер, він ніби дійсно вільний...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Аржанова все-таки правда.А Насонов вже повністю наший, контракт його викупили в міжсезонні.

Волынь арендовала полузащитника Арсенала

Ближайшие полгода Владимир Аржанов проведет в Луцке

Напередодні матчу з луганською «Зорею» луцька «Волинь» посилює свій півзахист. У піврічну оренду в київського «Арсеналу» взято 26-річного атакувального півзахисника Володимира Аржанова.

Аржанов Володимир Олександрович

Народився 29 листопада 1985 року;

зріст: 183 см, вага: 78 кг.

Ігрове амплуа: півзахисник.

Володимир – вихованець запорізького футболу. В 16-річному віці дебютував у другій лізі в «Металурзі-2», а вже через два роки провів свій перший матч за запорізький «Металург» у вищій лізі. З початком сезону 2007/08 завоював «тверде» місце в основі запоріжців де через деякий час став ключовим гравцем півзахисту «Металурга». За час виступів у «Металурзі» провів 109 матчів в яких відзначився 15-ма забитими голами. Під час зимової перерви в сезоні 2010/11 Аржанов підписав контракт із київським «Арсеналом». За останні півтора року у складі канонірів провів 26 матчі і забив 3 голи.

У складі молодіжної збірної України Володимир Аржанов провів 5 матчів.

У «Волині» буде виступати під номером 21.

fcvolyn.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...