Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Перепощу тут, бо це має пряме відношення до нашої команди:

Демяненка можуть запросити в «Динамо», - ЗМІ

Головному тренеру луцької «Волині» Анатолію Демяненку можуть запропонувати очолити київське «Динамо» в разі відставки Юрія Сьоміна.

Це одна з п’яти найбільш вірогідних кандидатур, - повідомляє Динамоманія з посиланням на Газету по-українськи.

Видання констатує, що київське «Динамо» в сезоні 2011/12 не зуміло виграти ані чемпіонату, ані Кубка, провалило виступ у єврокубках.

Юрій Сьомін залишиться головним тренером киян щонайменше на початку наступного сезону – спеціаліст прикривається 2-річним контрактом. Але в разі невдалого виступу в кваліфікації Ліги чемпіонів та поразки від «Шахтаря» 1 вересня в Донецьку власник влубу Ігор Суркіс, швидше за все, відправить тренера у відставку.

Видання назвало вірогідних фахівців, яким можуть запропонувати стати у керма «Динамо».

Олексій Михайличенко

Із 2002 по 2004 рік «Динамо» під його керівництвом без труднощів виграло два з трьох чемпіонських титулів у донецького «Шахтаря». У Лізі чемпіонів команда на рівних грала з італійським «Інтером» і англійським «Арсеналом». Найбільш вірогідний наступник Сьоміна. Посилить гру на флангах, буде застосовувати пресинг.

Вірогідність призначення – 50%.

Анатолій Демяненко

Тренував команду упродовж 2005-2007 років. Двічі вигравав національний кубок і одного разу – чемпіонат. На чолі з «Динамо» у більшості випадків перемагав «Шахтаря». Провалився в Лізі чемпіонів 2006/07. Тренував узбецький клуб «Насаф». Виграв із ним Кубок АФК – аналог Кубка Європи. Має шанс очолити «Динамо» в разі серйозного прогресу його нинішньої команди – луцької «Волині». У разі призначення мав би перспектив лише у внутрішній першості. Здатний перемогти «Шахтаря» у відкритій грі. Дії команди в захисті не вражали б. Тому в Європі навряд чи чогось досягнув би.

Вірогідність призначення – 20%

Серед інших претендентів називають Павла Яковенка, Сергія Ковальця та Юрія Максимова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ДЕ Лужний?....

Помічник головного тренера Динамо напевно надовго! Якби він хотів бути тренером взагалі, то пішов би з Динамо минулого року коли з нього не зняли в.о. а вернули Сьоміна, мають же ш бути якісь амбіції в тренера ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Александр Насонов: "Я планирую остаться в "Волыни"

Полузащитник луцкой Волыни Александр Насонов подвел итоги сезона своей команды.

-Когда я пришел в команду, у нас была задача набрать определенное количество очков, чтобы остаться в Премьер- лиге. В целом, я думаю, что сезон мы провели нормально.

- Можешь ли занести этот сезон себе в актив?

- Я думаю, что да. Я дебютировал в Премьер-лиге, набрался опыта, хотя последние игры были неудачные с моей стороны. Но я обещаю, что буду набирать опыт с каждым матчем.

-Как считаешь, 12 место для Волыни успех или неудача?

- Я не могу ответить на этот вопрос, так как задача была одна, а чем выше место мы заняли, тем лучше.

-Какую часть сезона можешь назвать самой сложной?

- Я думаю, что самые сложные матчи были против лидеров чемпионата.

- Какой матч больше всего запомнился?

- Это матч с Шахтером, когда я дебютировал.

- Планируешь ли ты возвращаться в Днепр, или останешься в Волыни?

- Я планирую остаться в Волыни.

- В аренде или на контракте?

- На контракте.

- Какие у тебя планы на отпуск?

- Я проведу его дома с родными.

- Чего ожидаешь от сборной на Евро 2012?

- Думаю, команде по силам пройти групповой этап, а там уже посмотрим.

- Твой прогноз на финал Лиги Чемпионов?

- Я думаю, что победит Бавария.

Михаил Галайдич, Время Футбола

18.05.2012 14:

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/4fb62cf4.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как известно, контракт одного из лучших бомбардиров чемпионата Украины Майкона с луцкой «Волынью» истекает нынешним летом, и бразилец не намерен его продлевать. Персона нападающего вызвала немалый интерес со стороны различных зарубежных клубов. Появилась даже информация о том, что Майкон достиг соглашения с "Сивасспором" и продолжит свою карьеру в Турции. Однако бразилец останется в Украине. Бразильская пресса информирует о том, что в ближайшие дни Майкон подпишет контракт с донецким «Шахтером».

Напомним, зимой нападающим интересовалось киевское «Динамо», о чем заявлял сам футболист.

UA-Футбол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как известно, контракт одного из лучших бомбардиров чемпионата Украины Майкона с луцкой «Волынью» истекает нынешним летом, и бразилец не намерен его продлевать. Персона нападающего вызвала немалый интерес со стороны различных зарубежных клубов. Появилась даже информация о том, что Майкон достиг соглашения с "Сивасспором" и продолжит свою карьеру в Турции. Однако бразилец останется в Украине. Бразильская пресса информирует о том, что в ближайшие дни Майкон подпишет контракт с донецким «Шахтером».

Напомним, зимой нападающим интересовалось киевское «Динамо», о чем заявлял сам футболист.

UA-Футбол

Тільки не Шахтар......, тільки не Шахтар...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виктор Грачев: "Ключевой стала игра в Луцке"

– На финише чемпионата команда добилась стопроцентного результата в матчах с «Динамо» и «Металлистом». Но все же я бы не назвал эти поединки ключевыми. Скорее, я бы вернулся немного назад и вспомнил выезд в Луцк. С «Волынью» действительно был тяжелейший матч! Победа в нем, мне кажется, и стала переломной. В Луцке и поле не позволяло играть в атакующий футбол, да и «Шахтер» на тот момент еще не набрал кондиций… Классный матч мы увидели в Харькове с «Металлистом». Тут, как говорится, нет вопросов. Наверное, по зрелищности получилась одна из лучших игр в нашем чемпионате. Но ключевая и самая тяжелая игра для «Шахтера», повторюсь, была в Луцке.

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/4fb7c524.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіційна позиція клубу: Майкон Олівейра – гравець «Волині»

Впродовж останніх тижнів у ЗМІ поширюється інформація стосовно гравця ФК «Волинь» Майкона Перейра де Олівейра. Різні видання та Інтернет-сайти «відправляють» кращого бомбардира минулого чемпіонату України у різні клуби в Україні та за кордоном.

Футбольний клуб «Волинь» з цього приводу повідомляє наступне.

Гра Майкона у першому колі «Епіцентр»-чемпіонату з футболу сезону 2011/12 років влаштовувала керівництво футбольного клубу, а відтак, наприкінці 2011 року йому було запропоновано продовжити термін дії контракту ще на два роки. Гравець і клуб уклали Додаткову угоду про продовження дії контракту до 31.08.2014 року.

Відзначимо, що на початку 2012 року тренери ФК «Волинь» не були задоволені відношенням Майкона до тренувального процесу та його грою. Головний тренер команди Анатолій Демяненко публічно виказував це незадоволення, критикував саме відношення гравця до своєї справи, а самому Майкону радив ретельніше тренуватися і зосередитися на футболі.

Як помітили прихильники футболу, бразильський нападник «Волині» зрозумів вимоги тренерів і у весняній частині чемпіонату був одним з провідних виконавців команди, забивав важливі голи, став справжнім командним гравцем.

На наступний ігровий сезон 2012/13 рр., ФК «Волинь» ставить перед собою нові амбітні цілі у чемпіонаті України. Тож на Майкона Перейра де Олійвера тренерський штаб та керівництво клубу сподіваються як на нападника, який допоможе досягненню завдань у сезоні, а, отже, достроково припиняти дію контракту не мають наміру.

джерело : http://www.fc.volyn.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виктор Грачев: "Ключевой стала игра в Луцке"

– На финише чемпионата команда добилась стопроцентного результата в матчах с «Динамо» и «Металлистом». Но все же я бы не назвал эти поединки ключевыми. Скорее, я бы вернулся немного назад и вспомнил выезд в Луцк. С «Волынью» действительно был тяжелейший матч! Победа в нем, мне кажется, и стала переломной. В Луцке и поле не позволяло играть в атакующий футбол, да и «Шахтер» на тот момент еще не набрал кондиций… Классный матч мы увидели в Харькове с «Металлистом». Тут, как говорится, нет вопросов. Наверное, по зрелищности получилась одна из лучших игр в нашем чемпионате. Но ключевая и самая тяжелая игра для «Шахтера», повторюсь, была в Луцке.

http://www.ua-footba...h/4fb7c524.html

Ну да, грьобана Шахта в Луцьку пижилась проти поля та власних кондицій.

І якби не суддя......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось не зовсім чітко написано по Майкону, вони що, підписали додаткову угоду ще взимку? чи Майкон був не в курсі про неї і казав, що грає тільки до літа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось не зовсім чітко написано по Майкону, вони що, підписали додаткову угоду ще взимку? чи Майкон був не в курсі про неї і казав, що грає тільки до літа?

Трудности перевода.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприкінці 2011 року йому було запропоновано продовжити термін дії контракту ще на два роки. Гравець і клуб уклали Додаткову угоду про продовження дії контракту до 31.08.2014 року.

Тож цього літа безкоштовно гравець клуб не залишить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.fc.volyn....vangardyjh.html

- Легкоатлетичне ядро буде залишатися на «Авангарді»?

- Так, причому ми маємо намір постелити там дуже сучасні легкоатлетичні доріжки. До слова, після завершення цих робіт у звичайному взутті на доріжках вже не побігаєш. Тому любителям бігу –непрофесіоналам доведеться обмежитися тільки прогулянками по колу.

Блеать, жиди знову обманули... А скільки мови було про чисто футбольний стадіон. Сьогодні вже "стільці освітлення й табло", завтра напевно вистачить і бруківки!

Для заспокоєння мас при відставці Кварца наобіцялися, а робити нічого... Як завжди (

Ще й форму мінятимуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучше бы сначала туалет нормальный сделали, и не один, а то моча по щиколотки уже задолбала. На шахте очередь была как в мавзолей. Плюнул на это всё дело и пошёл в женский.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги-Ги

http://www.champion....2/05/22/492528/

"Незважаючи на заяву, зроблену ФК "Волинь", хочу повідомити, що я не визнаю цього і виступаю проти продовження або підписання нової угоди з клубом. Термін дії мого контракту з "Волинню" збігає 31 серпня 2012 року.

От була в мене чуйка, що Майкон про новий контракт не знає... Знов жиди обісрались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цю заяву Майкона інші сайти перепостили з сайту Терікона (тут першоджерело). А Терікон - це досить сумнівної якості першоджерело. Тим більше в повідомлені говориться

Один из лучших бомбардиров чемпионата Украины сезона 2011/12 Майкон Оливейра в бразильских СМИ распространил сообщение следующего характера.
без посилання хоча б на одне бразильське ЗМІ. Не солідно...

Або "міністерство пропаганди" кротів почало діяти, що б забрати Майкона до себе безкоштовно і розсварити його з Волинню.

Якщо ж це все правда, то мені соромно за керівництво Волині, які "мутять" такі "тєми".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще на стадіон скоро завезуть нові мячі. Накачані швейцарським повітрям....

Чим не Європа в Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

xaksmi _ 22.05.2012 21:45

Частенько Майкон розглядав в гіпермаркеті ТАМ-ТАМ вітрину з вино-водочними виробами. Після останніх відвідин супер форварда магазину і був продовжений контракт до 2014 з фк ВОЛИНЬ,про це він дізнався на другий день з інтернету. Браво волиняни! Підпис Майкона автентичний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярощук: "Волынь" хочет оставить Майкона, но не может удерживать его силой

Спортивный директор "Волыни" Александр Ярощук прокомментировал ситуацию с форвардом команды Майконом, который заявил о намерении покинуть Луцк этим летом.

"Мы действительно хотим оставить Майкона у себя, так как планируем развиваться и решать высокие задачи. Но в то же время чисто по-человечески мы не можем препятствовать футболисту в его стремлении к росту за пределами нашего клуба. Конкретно об этом будем говорить, когда тренерский штаб соберёт исполнителей после отпуска, 3 июня", — цитирует функционера газета "Команда".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіційна позиція ФК «Волинь» стосовно ситуації з Майконом Олівейрою

23.05.2012

ФК «Волинь» стурбований новими заявами, які лунають навколо перспектив перебування Майкона Перейра де Олівейра у складі луцької команди. Клуб зосереджується нині на підготовці команди до нового сезону і не бажав би займатися спекулюванням у справі, яке роздмухується у ЗМІ стосовно Майкона. Але ситуація змушує клуб інформувати про наступне.

Під час перебування «Волині» на тренувальному зборі в Туреччині в січні 2012 року до команди звернувся європейський агент Майкона. Він заявив, що є новим ЕКСКЛЮЗИВНИМ агентом бразильського нападника. ФК «Волинь» стало відомо про кабальні для Майкона умови, які є у новій агентській угоді, адже штрафні санкції за невиконання умов агентського договору були передбачені досить і досить суттєві.

Клуб вирішив розібратися в ситуації і запросив усі зацікавлені сторони у Туреччину для перемовин. В розташування команди прибув один із бразильських футбольних агентів, який, до речі, колись сприяв переходу Майкона у «Волинь», але Майкон не визнав його повноважень. Інший його бразильський агент на зустріч не прибув, однак постійно підтримував зв'язок з клубом, обіцяючи спочатку приїхати на збори, а потім в Луцьк. Через незрозумілі клубу причини запланована зустріч так і не відбулася.

Водночас рівень гри, підготовки та самовіддачі Майкона почали стрімко знижуватися, адже замість того, щоб думати про футбол і процес підготовки футболіст поглинув у проблеми з агентами. Спостерігаючи за його регресом, головний тренер команди Анатолій Демяненко провів серйозну бесіду стосовно його подальшого футбольного росту та непрофесійного відношення до своїх обов’язків і можливих подальших наслідікв. Та розмова на футболіста не в повній мірі справила враження та не змогла остаточно переконати його перейматися лише футболом. У перших весняних матчах чемпіонату 2011-2012 рр. рівень його готовності був далеким від ідеального і Майкон не потрапляв в основний склад.

Коли гравець збагнув нарешті, що він футболіст, а не спекулянт між агентами і клубом, то почав більш відповідально ставитися до своїх обов’язків, набрав оптимальних кондицій, і відповідно почав з’являтися у стартовому складі команди і забивати голи.

Тим часом ФК «Волинь», маючи належним чином оформлені обома сторонами документи про продовження дії контракту ще на два роки, зареєстрував їх 06.03.2012 року в ОПФКУ «Прем’єр-ліга». Тож клуб готовий до можливого розгляду справи в органах футбольного правосуддя України - ДК ОПФКУ «Прем’єр-ліга», КДК і АК Федерації футболу України.

Знаємо, що на незрозумілі висловлювання Майкона штовхають його агенти та можливо інші зацікавлені сторони, які б хотіли дестабілізувати дану ситуацію зі своєю користю. Перспективний та безумовно талановитий гравець, загнаний у глухий кут своїми агентами, з якими йому ще доведеться довго і довго розбиратися. Агенти не зацікавлені в футбольному зростанні гравця, очікують лише його переходу в інший клуб, щоб при цьому заробити немалі гроші.

ФК «Волинь» вважає, що усі проблемні моменти знімуться після повернення Майкона Олівейри до Луцька та початку нового тренувального циклу. Гравець зобов’язаний повернутися в розташування команди вже 3 червня і продовжити виконувати умови контракту так само, як це робить ФК «Волинь». В іншому випадку клуб матиме право звернутися до відповідних органів футбольного правосуддя.

http://fc.volyn.net/ofcjjna-pozicja-fk-volin-stosovnom1a.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно всього написаного за останні дні в ЗМІ про Майкона напрошується кілька запитань:

1) До закінчення чемпіонату Демяненко постійно повторювався про те, що з Майконом нічого ще не вирішено, що гравець думає. Чи міг головний тренер не знати про те, що підписаний новий контракт - думаю, що ні.

2) Якщо контракт був продовжений (чи то укладена Додаткова угода про продовження дії контракту), чому про це відомо стало тільки тепер?

3) Не заперечуючи того, що агенти часто мутять воду, проте наскільки я розумію такі процеси, то подібні угоди підписуються між футболістом та клубом, а не агентом та клубом. Агент - посередник, який представляє інтереси футболіста, однак не вирішує за нього. (принаймні так в цивілізованому світі, в нас трапляються вийнятки). З релізів на сайті, я відверто не зрозумів, хто що і з ким підписав.

Тим часом ФК «Волинь», маючи належним чином оформлені обома сторонами документи про продовження дії контракту ще на два роки, зареєстрував їх 06.03.2012 року в ОПФКУ «Прем’єр-ліга»

Накінець - в заявах клубу якось все заплутано, ніби навмисне мутять воду. В словах майкона (які чи то справжні чи вигадані) все конкретно - "не підписував і все".

Не добре то все якось виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...