Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Ех і не люблю я матчів Волині з Динамо)

а я не люблю матчів Волині з Карпатами. Але я не був би проти фіналу Волинь-Карпати, навіть знаючи, що буде злив гри, так як Карпатам важливіше в Європі грати, ніж нашим))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Демьяненко: В Динамо много друзей, но на подготовку Волыни это не повлияет

Наставник Волыни Анатолий Демьяненко не собирается "по дружбе" отдавать очки Динамо, но признался, что поддерживает отношениями со многими киевлянами.

- Думаю, что в нашей работе это вполне нормальная ситуация, когда тренер играет против своей бывшей команды. Мы профессионалы, поэтому все эмоции отбрасываем в сторону и сосредоточены исключительно на своих задачах. Так будет и в предстоящей игре Волыни против Динамо.

Конечно, это не будет рядовая встреча. Все-таки между Динамо и Шахтером идет борьба за золотые медали, поэтому в играх с этими командами мы можем показать себя и проверить свой потенциал. Кроме того, Волынь будет играть в домашних стенах, поэтому мотивации у команды будет предостаточно.

- Что бы бы вы ответили людям, которые считают, что, поскольку Демьяненко был тренером Динамо, теперь он дружественно примет киевлян и в Луцке?

- Конечно, не буду отрицать, что в этой команде знаю многих людей и дружу с ними. Но это не значит, что я буду как-то по-другому настраивать команду на игру с Динамо. Я никогда в жизни не позволял себе подобных вещей или каких-то других моментов, о которых намекают некоторые люди. План на игру будет, но каким, пусть это останется секретом. В таких матчах самое главное – психология. Чтобы футболисты верили в свои силы и понимали, что играть можно с любой командой. Над этим и работаем.

В воскресенье, 22 апреля, на стадионе Авангард киевское Динамо проведет матч 28-го тура чемпионата Украины против Волыни.

http://sport.bigmir.net/football/ukraine/1542595-Dem-janenko--V-Dinamo-mnogo-druzej--no-na-podgotovku-Volyni-eto-ne-povlijaet

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тренер «Динамо» розсипався компліментами «Волині»

Сьогодні, 10:50

«Динамо» потрібно поважати луцьку «Волинь» і з усією відповідальністю підійти до очного матчу.

Про це заявив тренер киян Борис Ігнатьєв (на фото), який наразі керує діями команди з лави запасних на час дискваліфікації Юрія Сьоміна, - повідомляє Чемпіон із посиланням на прес-службу київського клубу.

«Ми переглянули вже декілька ігор за участю лучан. На теоретичному занятті «познайомимо» з майбутнім суперником і футболістів», - сказав Ігнатьєв.

«Цю команду необхідно поважати і з усією відповідальністю підійти до нашого очного матчу. У «Волині» багато позитивних якостей, головне з яких – хороша мотивація», - додав тренер.

За словами Ігнатьєва, це – заслуга тренера Анатолія Дем'яненка, після приходу якого у грі команди видно великі зміни.

Окрім того, тренер «Динамо» додав, що у «Волині» є шанси у кубковому протистоянні із «Шахтарем».

«У кубкових протистояннях, що складаються з одного матчу, може статися все, що завгодно. Тому я б не став скидати з рахунків «Волинь», адже вона може піднести сюрприз», - підсумував він.

Нагадаємо, 22 квітня «Волинь» у Луцьку зіграє з київським «Динамо» у рамках Прем’єр-ліги, а 28 квітня проведе на стадіоні «Авангард» півфінальний матч Кубка України проти донецького «Шахтаря».

http://www.volynnews.com/news/sport/trener_dynamo_rozsypavsya_komplimentamy_volyni/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Матч із «Шахтарем» перенесли. Всупереч позиції «Волині»

Матч луцької «Волині» проти донецького «Шахтаря» у півфіналі Кубка України перенесли на добу. Гра відбудеться у Луцьку 27 квітня о 19.00.

Про це повідомляє Футбол.UA із посиланням на авторитетну спортивну газету «Команда».

Прем’єр-ліга вирішила, что «Волинь» і «Шахтар» зіграють у Луцьку 27 квітня, а 28 квітня в Донецьку за право стати другим фіналістом позмагаються місцевий «Металург» і львівські «Карпати».

Нагадаємо, що на всіх стадіх кубкового турніру, включно із півфіналами, переможець визначається за результатами одного матчу. У плані-календарі змагань на 2012 рік півфінали були спершу заплановані саме на 28 квітня.

Видання «Команда» зазначає: «Нова дата викликала у нас деякі сумніви стосовно її однакової доцільності для обох клубів. Справа в тому, що «Волинь» проводить календарний матч чемпіонату з «Динамо» 22 квітня, а «Шахтар» буде грати з «Таврією» на день раніше, 21-го числа. Таким чином, переносячи кубковий поєдинок, Прем’єр-ліга автоматично зменшувала для лучан час на підготовку до нього з 5-ти днів до 4-х. А враховуючи, що для команди Анатолія Демяненка результат зустрічі з «гірниками» має зараз величезне значення, значно більше, ніж результати матчів у чемпіонаті, кожен нюанс тут виглядає суттєвим. Тим більше враховуючи,що у «Волині» - поспіль дві гри з лідерами українського футболу».

«Тому ми здивувались, коли у Прем’єр-лізі на питання, хто ж виступив ініціатором переносу, нам відповіли, що початкова пропозиція надійшла від «Волині», а «Шахтар» лишень із нею погодився. Що цікаво, прес-атташе луцького клубу повідомив, що «Волинь» наполягала на проведенні матчу якраз у суботу, тобто 28 квітня», - йдеться у повідомленні газети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У київському «Динамо» він провів без малого 30 років. Завтра Анатолій Дем'яненко вперше виведе свою команду проти колективу, якому він багато чим зобов'язаний. І як гравець, і як тренер.

- У професійному футбольному житті не повинно бути місця для сентиментів, – зізнався головний тренер «Волині». – Однак не стану кривити душею – перед початком матчу з «Динамо» емоції будуть особливими.

- Немає образи на клуб, в якому ви так і не сказали свого останнього слова в якості наставника?

- Образа? Це виключено. Я багато чим зобов'язаний динамівцям, у складі яких домігся вагомих успіхів в якості футболіста. В цій команді я і став тренером. Школу таку пройшов – дай Бог кожному!

- Можете сказати, що «Волинь» уже зберегла місце у Прем'єр-лізі?

- У футболі всяке буває, не варто поспішати з такими гучними заявами. Теоретично може не вистачити і 29-ти очок, тому нам потрібно боротися в кожному матчі. І якомога раніше оформити продовження прописки в еліті.

- Але ж ви не станете приховувати, що з точки зору клубної стратегії в грі з «Динамо» не можна забувати про майбутній кубковий поєдинк?

- Так питання ми не ставимо, адже у всіх матчах прагнемо до максимального результату. А на «Динамо» ж напевно прийде повний стадіон. Втім, мені здається, луцькі уболівальники теж вважають, що для нас зараз набагато важливіше Кубок України. «Волинь» ще ніколи не грала у фіналі, і такий шанс переписати історію треба намагатися використовувати. Буде непросто, але без бою ми «Шахтарю» не здамося.

- Як ви думаєте, який з найближчих матчів стане складніше?

- Судячи по турнірній таблиці «Динамо» і «Шахтар» зараз абсолютно рівні. Тому я не ризикну виділити якусь команду. І в одному, і в іншому клубі вистачає хороших виконавців, які працюють під керівництвом досвідчених фахівців. Буде цікаво перевірити себе в таких випробуваннях.

Є.Гресь, газета «Команда»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попытка Симинина удержать Ярмоленко, фото Ильи Хохлова Football.ua

163295.jpg

Хороша спроба :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і статистика в нас.....

Интересные факты

- Волынь не может победить на своем поле в течение шести матчей, обе ничьих в этой серии были нулевыми;

- да и вообще после победы 3:1 над Александрией еще в августе в десяти играх дома Волынь забила только четыре мяча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю сьогодні в нас без шансів і спроб дати бій особливих не буде. В головах півфінал з шахтою , а 2 матчі стояти на смерть не вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мм-да

Проза этого чемпионата- деньги поставил на победу Динамо, сижу перед телевизором и болею за Волынь.

Валера_Мариуполь (Мариуполь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що це,Рівненські "болєли" за Динамо приїхали вболівати? Вісить банер на трибуні фанів Динамо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не розбирати по персоналіям (крім Приндети, який випустив Шевченка, коли той забив гола), то команда зіграла на "5-", бо був брак в передачах і трохи необдумані паси. Шумахер - що вийшов, що ні. Без толку. Сімінін класно відіграв; Леандро непогано зіграв проти Шевченка. Від Герасимюка чекав більшого. Шеліхов - на сьогодні основний у воротах. Алієв пробив бездарно, а Шеліхов класно відбив.

Зверніть увагу на епізод, коли в штрафному Да Сілва боровся проти Лопеса. Тут пенальті не дали, як в матчі з ШД. Моменти ідентичні. Справедливість - це не наш метод. Мля...

Тепер аби наші відновились на матч з "кротами".

Чесно кажучи, грець з ним, з цим Кубком, нехай краще націлюються на УПЛ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу всі дружно повалили на стадіон.

Шоу вдалось на 100%. Як же вміло наші мазали та віддавали неточно паси.А Сімінін ще й по землі гамселив.

Вболівальники Шахти до самого кінця матчу ледь не обкінчалися.Га га га.

Шеліхов на мою думку цілком може претендувати на збірну. А мяч він конкретно на Шеву відбивав, залишалось лише занести .Майкон дуже хотів у першому таймі показати, якого гравця ДК не хоче купувати.І ледь не показав.

Думаю в наступному сезоні Волинь підтянеться до першої шіски команд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо і був злив,то порівнюючи з "Карпатами" його і не було.(Звиняйте за каламбур).

ІМХО. При зливі пенальку забивають і не дають супернику (Сімініну) бити в штангу.Мені не соромно,за мою команду.Єдина шкода.що напевне виграшу в рідних стінах цього сезону так і не побачимо.Хоча можливо і буде "дембельский аккорд"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Злив був на 99,9%.Майстерний.12 ударів по воротам і лише 2 в площину.Лише 2 жовті картки у Волині.А виглядало так, що за команду дійсно не соромно.Ну і я маю надію виграти ящик пива(яким пригощу всіх бажаючих форумчан)

Весь світ театр, і люди в нім актори.Ну і ще багато порівняннь на Б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, навіщо напружуватись команді, якщо тренер - Дем'яненко (читайте "Динамо"), арбітр - Жабченко (читайте "Динамо"), а усі інші обставини... (читайте за "Динамо"). І це напередодні кубкового півфіналу з "Шахтарем". Порадити, як виходити на "приречений матч", який "Волині" нічим зарадити не може. Будь-ласка, вийти на гру четвертим складом, програти 0:8, і мати на підготовку основи до кубку не 4, а 10 днів. Є різниця - отож. Інший варіант - виграшний: попередньо домовся з "Шахтарем", вистав на "Динамо" в основі і Павлова, і Герасимюка і рубайся на смерть... А так і тут не так, і там буде не те...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого з Карпатами не було "майстерного зливу",а був недолугий і всім зрозумілий? Якби не було,але я напевне більше хотів не перемоги "Волині",а "нічого ще не вирішено" для кротів,в цьому турі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим, хто говорить про "злив" ДК: Да-да, все вірно, і Барса і вчора теж "зливала" Реалу. І Ман.Юн. сьогодні теж, коли вигравав 4:2 в Евертона, "злив" "ірискам", бо зіграли 4:4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолій Демяненко (головний тренер "Волині"):

- Гра тримала усіх в напрузі. Перший тайм такий був… Не надто гарний. У другому таймі ми мали перевагу, але накульгує реалізація гольових моментів. Це вже зв’язано із індивідуальною майстерністю – треба вміти розпорядитися моментом. Ви ж бачили – ми могли забити, навіть у першому таймі. Хлопці старалися, билися. Думаю, що ми не заслужили сьогодні поразку. Більше того – впевнений у цьому.

- Вам поки не вдається відзначитися перемогою у Луцьку. У вас залишився один шанс… Вірніше, два – ще поєдинок із «Шахтарем». Чи задовольнятимете власні амбіції у цих іграх?

- Звичайно, будемо старатися. Я вимагаю від своїх підлеглих максимального результату. Налаштовую їх на це. Тоді вони будуть рости кожного матчу, команда буде додавати в класі. Тільки у випадку, коли буде максимальна викладка щоматчу. Звісно, майстерність слід підрихтувати.

- Савич недопрацьовує?

- Ну, розумієте… недопрацьовує. Це як дивитися. Його завжди можна встигнути змінити, але він чіпляється за м’яч, тому в такій грі я сподівався, що він зможе на себе взяти гру у штрафній.

- Анатолію Васильовичу, з якими почуттями ви виходили на гру проти своєї колишньої команди?

- Я професіонал, розумієте. Треба відноситися до своєї роботи порядно і чесно.

- Ви сьогодні випустили в основі Віталія Приндету. Він відвойовує собі місце?

- Ну, знаєте, хлопчик потроху дозріває. Він стає хорошим футболістом, який може вирости в ще кращого футболіста. А нам в Україні потрібні хороші гравці, які б грали за збірну. Я бачу у ньому ріст, і це найголовніше. Нам же треба власних гравців, а не когось запрошувати. Ми ж мріємо, щоб наша збірна конкурувала, як колись союзна…

- Чи не вважаєте ви тоді, що Сімінін також досяг рівня збірної?

- Він прогресує дуже впевнено. Якщо пригадаєте, як він раніше грав, то зараз гнучкішим став, думка є і все інше. Дуже сильно прогресує, а бійцівські якості завжди при ньому були.

- Наступний матч з «Шахтарем». Ви нас порадуєте якимись заготовками?

- Так, з такими командами доводиться ночами не спати, думати про заготовки якісь… Крові поп`ємо, не переймайтеся, поп`ємо. Я професіонал і якщо навіть програю, то в чесній боротьбі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...