Перейти до змісту

Хто катаэться на лижах???


Гість Podorozhnyk

Рекомендовані повідомлення

Привіт усім!!!

Прошу поділитися враженнями від катання на лижах - будь-ласка!!! Була вже 4 рази за зиму в Карпатах і ще не разу не каталася на лижах - це напевно смішно)))

27 лютого їду знову (запрошую Вас також) і хочу вже спробувати, але чую різні відгуки і не знаю, що робити.

Зарання дякую!!!

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щож тут ділитись враженнями. Це як наркотик спробував раз і тобі капец. Спригнути дуже важко та й навіщо якщо це і здоров`я, і задоволення. А якщо кататись по екскурсіям то здоров`я багато не наберешся занадто багато часу проводиш у дорозі що не є гуд для спини. А так 4 години дороги туди 3 дні активного відпочинку і ще чотири години назад. Так що кататись нада однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю мужика, кожний день майже катаеться зараз в районі струмівських дач - гаразджа, по лісі собі має маршрут, поки сніг є. Задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаешь, когда спрашивают про лыжи, чаще всего имеют в виду именно горные, а если говоришь, что катаешься на беговых тебя понимают с трудом, мол, а нафига?!

Зря :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй snowboard, для порівняння. ИМХО доска рулить!

легше розібратись з 1 доскою, ніж 2ма)) а відчуття аналогічні лижам... спочатку вільного падіння, потім вільного котіння :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикол розказував, всі тропи звірів ведуть до хвойної частини лісу що біля "Белки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй snowboard, для порівняння. ИМХО доска рулить!

легше розібратись з 1 доскою, ніж 2ма)) а відчуття аналогічні лижам... спочатку вільного падіння, потім вільного котіння :lol:

олололололо

ты хоть на доску раз становился ? причем не в гараздже ... а в горах где то ... розобраться легче ... а ха ха ха ха

З.Ы.

если ты за день научишся поворачивать в обе стороны ...... то это МЕГА прогресс будет =)

а на лыжах ... уже можно влетать в повороты "на кантах" за тот же день =)

+Борд не отстебывается как лыжи .... т.е. если не правильно падать .. то можна ооочень сильно поламаться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй snowboard, для порівняння. ИМХО доска рулить!

легше розібратись з 1 доскою, ніж 2ма)) а відчуття аналогічні лижам... спочатку вільного падіння, потім вільного котіння :lol:

олололололо

ты хоть на доску раз становился ? причем не в гараздже ... а в горах где то ... розобраться легче ... а ха ха ха ха

З.Ы.

если ты за день научишся поворачивать в обе стороны ...... то это МЕГА прогресс будет =)

а на лыжах ... уже можно влетать в повороты "на кантах" за тот же день =)

+Борд не отстебывается как лыжи .... т.е. если не правильно падать .. то можна ооочень сильно поламаться

олололололо

такі ставав, такі в горах... прикінь знаю щотаке кант. падав... мабуть прально бо досі вмію ходити.

відстрілюються? нераз бачив як лижнік з одною лижою котиться донизу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

когда едешь со скорость 80+км/ч ... то не выбираешь как именно падать ... а если "оно" не отстебнется ..... то сгрупироваться не выйдет .... а дальнейшую судьбу я думаю не трудно представить =)

З.Ы.

и ты просто травм не видел нормальных ....

я лично... при столкновении... сломал ногу .. + неудачно упал в итоге открытый перелом колена .. правого ... 15 швов и 2 месяца гипса и костылей =)

а катаюсь я довольно неплохо .... и уже довольно долго .....

просто так бывает иногда =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво де ти розганявся 80 км ????

якщо ти непогано катаєшся щей досить довго, як можна неудачно впасти і так поламатись????? особисто я бачив такі травми в людей які перший раз ставали на лижі на г. Тростян.

"а буває деколи" - з тими хто думає, що він вміє їздити, або перший варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как обычно ... ехал "по краю" и тут "из лесу" вышло тело .... и я в него ....

а 80 км/ч можна делать с горы Довга ... к 12му подьемнику.... там "прямая" и ооочень резвая =)

+ летать можна тока до 11 утра .... дальше чревато ... трасы розбивают .. горбы .. колия ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ летать можна тока до 11 утра .... дальше чревато ... трасы розбивают .. горбы .. колия ...

Угу, эти самые бордеры чистят снег до травы и камней ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок тела яке виходить з кущів 100% згідний!!!!

ти на Тростяні катався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Набирати таку швидкість це вже небезпечно як для себе так і для оточуючих. На Європейських курортах за перевищення швидкості штрафують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на европейських шрафують, а на наших ламаються або ламають ;)

і підготовка трас у нас не дозволяє (не рекомендується) їздити на тиких швидкостях, ну хіба що на Буковелі більш менш є сітка, матами дерева і стійки закриті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на тростяні я вчився кататись =))))

а поламався я 4 роки тому =) власне після того .. я більше ніколи не буду намагатись вижати з себе більше чим я можу насправді =)))))) бєсцЕнний опит =)

З.І.

в Нас в Буковелі не штрафують ... але вже є спєцові трасси для літунів з флажками там і всім іншим =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я вчився на тростяні кататись. І прогрес доречі пішов великими темпами після непоганого такого падіння!!! деколи такий опит падінь може і допомогти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ще трошки і новий лижник буде папаню і маманю тими лижами на гору заганяти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты пробовал? Именно с горы, а не с холмиков в Гараздже... ;)

Конечно, "Старт-Шоссе" - это тоже велосипед и на нём при желании можно на даунхильных трассах гонять :)

Они узкие (в глубоком снегу "тонут"). Они недостаточно жёсткие. Они не имеют металлического канта (на льду беспомощны и неуправляемы). Крепления не фиксируют ногу (управление на скорости затруднено). Достаточно аргументов против? ;)

На горных тоже можно по равнине катать - а потом по ступенькам аки радикулирующий старичок ходить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уяви собі, пробував! і навіть приймаю участь у змаганнях злижного туризму і виступаю на бігових (просто інших нема) хоча інші спортсмени виступають на скитурах, телемарках і тд. ну якщо тобі це шось говорить!!

Они узкие (в глубоком снегу "тонут"). Они недостаточно жёсткие. Они не имеют металлического канта (на льду беспомощны и неуправляемы). Крепления не фиксируют ногу (управление на скорости затруднено). Достаточно аргументов против? ;)

якщо не розбираєшся то для чого писати???? аби написати??? ти спочатку взнай ,а тоді розказуй мені, що краще і які лижі для чого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сбавь тон для начала ;)

Я не первый год на лыжах хожу, поэтому тоже кое-что знаю ;)

Лыжи для ски-тура и телемарка отличаются от беговых. Хотя бы геометрией (более приталенной у ски-турных) и наличием канта (у телемарков).

И если ты такой знаток, то должен был увидеть, что на лыжах стоит обычное крепление на 75мм (без возможности фиксировать пятку, как в вышеуказанных). И уж тем более ты должен знать, что поворачивать при таком раскладе на скорости на горе значительно труднее, чем в приспособленных для этого лыжах. Не говорю, что нереально, но вещи нужно использовать по назначению, а не по принципу "на чём есть, на том и катаю" ;)

В "Ворде" фотографии обрабатывать можно, и в "ФотоШопе" текст тоже верстается ;)

Да, уточню, я рассказывал именно про свои лыжи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лижи для скітура і телемарка однакові майже, різне кріплення і боти! це так між іншим!

бігових лиж є декілька видів:для класики, конька, прогулянок, походів(є кант металевий) ну і т.д. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...