Перейти до змісту

Аборти! "За" і "проти"


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

Громадські організації заявляють, що в Україні за роки незалежності було зроблено понад 30 мільйонів абортів.

Попри те, що, згідно з офіційною статистикою, кількість абортів в Україні з кожним роком зменшується, досі в нашій країні щороку роблять понад 250 тисяч абортів - приблизно сімсот щодня. Це у багато разів більше ніж у інших розвинених країнах.

Про те, що аборти загрожують демографічній ситуації в Україні, заявила одна з проукраїнських релігійних громадських організацій. Посилаючись на офіційну статистику, противники абортів кажуть, що за роки незалежності українки зробили 30 мільйонів абортів.

Найбільше у 90-му році - понад мільйон. За офіційною статистикою, в Україні на 100 пологів припадає близько 94 абортів, повідомляє "ВВС Україна".

Іноземні критики вважають українське законодавство надто м'яким у цьому питанні. Адже в Україні дозволяється переривати вагітність до п'яти місяців. Для порівняння - у багатьох європейських країнах це можна робити не пізніше ніж у два.

Для порівняння, у Польщі за ці ж роки було зроблено лише 82 тисячі абортів, що в 365 разів менше, ніж в Україні, повідомляє «Комсомольська правді в Україні».

«Вже за п'ять років в Україні емігрантів з Азії, Близького Сходу, Африки може бути більше, ніж етнічних українців. Демографічна криза настільки гостра, що її масштаби загрожують українській державності", - говорять співробітники організації "Частка".

З огляду на таку тенденцію, а також те, що за роки незалежності з 52-ох мільйонів українців залишилося лише 46 мільйонів, експерти б'ють тривогу та заявляють про те, що Україна стоїть на грані демографічної катастрофи.

Проти абортів виступають переважно релігійні громади, які прирівнюють їх до вбивства. З іншого боку, багато хто вважає, що заборона переривати небажану вагітність обмежить права жінок.

Разом з тим, дослідники доводять, що в країнах, де аборти заборонені, як наприклад в Ірландії, народжуваність все одно не збільшується.

Крім того, на думку деяких експертів, існує загроза збільшення кількості покинутих дітей, як це було в Румунії за часів правління Чаушеску, коли там за аборт саджали до в'язниці.

life.pravda.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ось?.. Якщо ти не замітив той топік закритий, автор прав що створив +1

Аборти - та ну їх на... Взагалі не уявляю як можна вбити власну дитину, звірі... А статистика показує, що звірів побільшало :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩОДНЯ В УКРАЇНІ РОБИТЬСЯ ПРИБЛИЗНО 700 АБОРТІВ
в Україні за роки незалежності було зроблено понад 30 мільйонів абортів
у Польщі за ці ж роки було зроблено лише 82 тисячі абортів, що в 365 разів менше

источник, который не дружит с арифметикой, можно смело отправлять фтопку

ибо если за годы независимости 30 млн - то это 4700 в день.

ничего, скоро абортов еще больше станет - кондомы-то подорожали...

Аборти - та ну їх на... Взагалі не уявляю як можна вбити власну дитину, звірі... А статистика показує, що звірів побільшало :angry:

вот из-за таких эмоций та тема и была закрыта. и будут еще такие эмоции - будем закрывать излишне эмоциональных аффторов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩОДНЯ В УКРАЇНІ РОБИТЬСЯ ПРИБЛИЗНО 700 АБОРТІВ
в Україні за роки незалежності було зроблено понад 30 мільйонів абортів
у Польщі за ці ж роки було зроблено лише 82 тисячі абортів, що в 365 разів менше

источник, который не дружит с арифметикой, можно смело отправлять фтопку

ибо если за годы независимости 30 млн - то это 4700 в день.

ничего, скоро абортов еще больше станет - кондомы-то подорожали...

Аборти - та ну їх на... Взагалі не уявляю як можна вбити власну дитину, звірі... А статистика показує, що звірів побільшало :angry:

вот из-за таких эмоций та тема и была закрыта. и будут еще такие эмоции - будем закрывать излишне эмоциональных аффторов

Шановний, а ти впевнений що всі аборти реєструються? Ти напевно не знаєш що більша половина абортів робиться потайки за великі гроші по квартирах різних "тьоток", щоб ніхто нічого не дізнався... Ти думаєш вони реєструють? Я особисто не сумніваюся в цій цифрі і якщо навіть її поділити на два, то чи це тебе не жахає?

Справа не в дорожнечі презервативів, а в повній деградації людства в тому числі українців! Звірі виношують своїх дітей і дбають про них, а в 21 столітті люди не здатні захистити ненароджених.

Скажи будь ласка, як без емоцій можна говорити про таку річ як аборти! Як можна мовчати, коли матері, які створені Богом щоб виношувати дитину - беруть власноруч вбивають її... Чи дякував ти своїм батькам, що вони свого часу не вирішили абортувати тебе? Це тебе не бентежить?

Я такий, як і всі, як бутон у росі.

Я хотів розцвісти і життям радо йти.

Мамо, мамо, навіщо зірвала мене

І життя відібрала навіки земне?

Я просив: «Не губи!»

Я просив: «Полюби!»

Ти ж казала мені: «Ні! Ні! Ні!»

Розквітають сади і приносять плоди.

О, невже не знайшлося б для мене їди?!

О, невже не знайшлося б для мене води?!

Як виспівують гарно пташки навесні.

Чи любові у тебе забракло б мені?

Народитися ліпше у звірів й птахів,

Бо вони не вбивають своїх малюків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане, а Ви яке маєте право судити про це? Здається, Ви - не жінка, і яж ніяк не та жінка, котра була поставлена перед вибором робити аборт чи не робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане, а Ви яке маєте право судити про це? Здається, Ви - не жінка, і яж ніяк не та жінка, котра була поставлена перед вибором робити аборт чи не робити.

А хто мені дав право мовчати коли я бачу як людство деградує і як винищується моя країна!? Як тільки за бабло лікарі йдуть всупереч своїй свідомості і клятві Гіпократа й роблять цей тяжкий злочин. Я був в абортарії і бачив сльози жінок в пологовому будинку які щойно позбулися дитини. Цього не можна забути. Душа розривається. Вони відходять від наркозу і відразу плачуть - скажи чого? Навпаки мають скакати що вже не народять! Ні плачуть тому що совість мучить... І буде мучити все життя.

Я тепер розумію, чому в наш час так багато зла, чому жінки такі озлоблені - все це через те що свого часу вони вбили свою совість - пішли на аборт і тепер їх мучить... Ось і виливають вони своє зло на оточуючих...

Чоловік, теща, свекруха, карєра, бізнес - все що завгодно можна тепер придумувати на виправдання робити аборт - але це все в порінянні зі щастям тримати свою дитинку, яка щойно народилася зовсім нічого. Я тримав! Тому я маю право говорити, що добре а що зло!

Моє переконання - аборт гріх перед Богом і важкий злочин перед суспільством. До речі Ленін і Росія, перші хто дав право робити аборт. Скажи, хто дав йому право дозволити це робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний, а ти впевнений що всі аборти реєструються? Ти напевно не знаєш що більша половина абортів робиться потайки за великі гроші по квартирах різних "тьоток", щоб ніхто нічого не дізнався... Ти думаєш вони реєструють? Я особисто не сумніваюся в цій цифрі і якщо навіть її поділити на два, то чи це тебе не жахає?

уважаемый, я уверен, что в статистику попадают только зарегистрированные случаи. поэтому я и высказал недоверие к цифрам.

и вообще, перечитай прошлую тему - меньше будешь претензий выставлять.

ЗЫ: и без политиканства...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний, а ти впевнений що всі аборти реєструються? Ти напевно не знаєш що більша половина абортів робиться потайки за великі гроші по квартирах різних "тьоток", щоб ніхто нічого не дізнався... Ти думаєш вони реєструють? Я особисто не сумніваюся в цій цифрі і якщо навіть її поділити на два, то чи це тебе не жахає?

уважаемый, я уверен, что в статистику попадают только зарегистрированные случаи. поэтому я и высказал недоверие к цифрам.

и вообще, перечитай прошлую тему - меньше будешь претензий выставлять.

ЗЫ: и без политиканства...

По перше - яку ти тут політику знайшов? Тема чисто соціальна!

А у мене до тебе взагалі немає претензій. Не подобаєиться - залиш форум. Маєш свою думку вискажи. От і все що від тебе вимагається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У жінки є вибір застосовувати засоби контрацепції чи ні. Аборти потрібно заборонити, винятки- по суворих медичних показах чи у ВИНЯТКОВИХ випадках, причому рішення повинно прийматися спеціальною комісією. За кримінальний аборт- кримінальна відповідальність по статті "вбивство". Оскільки задіяно мінімум двоє людей (вагітна і той, хто робить саму маніпуляцію), то це "Умисне вбивство вчинене на замовлення та за попередньою змовою". До речі Клятва Гіппократа, яку часто згадують пацієнти суворо забороняє аборт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема закрыта.

пол-года вето на темы про аборты.

а еще одна попытка от "уважаемого" сказать гадость в личку - бан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...