Перейти до змісту

Amway


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Чим сильніша криза, тим більше будуть розвивати свою діяльність кантори тіпа Amway, даючи людям схеми швидкого збагачення. Маю знайомого, досить сильна, розумна людина, з хорошими бізнесовими якостями, так от він вже по суті закинув свою справу заради діяльності в Amway, мотивуючи це малим об'ємом грошей і порівняно високою конкуренцією в цьому сегменті ринку, при цьому вихваляючи непаханий і безмежний ринок, який відкриває йому Amway.

Чи в когось є знайомі в цій канторі і хто реально бабла в ній зрубав, а то шкода мені якось друга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11 як не прикро, але НЛП робить свою справу. Вміють у тих пірамідах зомбувати... Я писав не так давно в одній із тем, що я думаю про ці піраміди і ТП.

Амвей, НьюВейс, Гербалайф, Тянши.. все одного поля ягоди. Все ПРОТИ людей.

Не хочеться виявитися правим, але поки він не попаде реально на бабло.. нічого він не зрозуміє.. і довести не зможе..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їх методики акцентуються на тому, що людина хоче почути. Однозначно, що туди попадають люди в яких є (чи вони так вважають) певні проблеми в житті і вони шукають шляхів їх вирішення. Для початку їм заявляють, що вони унікальні і обов'язково попадуть в коло 10% везунчиків, яким дістанется все бабло 90% лохів і масовки, головне слідувати системі і наслідувати успіх керівної еліти, яка може безперестанку говорити про свій успіх, так нічого конкретного і не сказавши, зато взявши нормальне бабло за виступ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, почитай http://www.antimlm.info/, цікавий ресурс, вдруг вийде відкрити очі твоєму зазомбованому другу.

Трохи про емвей, на англ. http://www.robinkers.com/antiamway.html

П.С. Хоча щодо продукції, як споживач скажу - непогано, правда ціни нереально високі (не сочтітє за піар))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Радио Маяк есть рубрика "Брендятина" там тип расказывает про разные торговые марки

Тут запись ефиров http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1140884

Можете все скачать или только про амвей, ну ооочень интересно :)

От начала и до конца, с приколами и коментариями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Хоча щодо продукції, як споживач скажу - непогано...

Головне в них не продаж товару, а " продаж бізнесу", як вони говорять. Люди які були на їх лекціях піідтвердять вам що з двох годин лекції про сам товар скажуть у самому кінці і дуже туманно ... Головне не щоб ви купили товар, а щоб залучили ще з десяток людей .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим сильніша криза, тим більше будуть розвивати свою діяльність кантори тіпа Amway, даючи людям схеми швидкого збагачення. Маю знайомого, досить сильна, розумна людина, з хорошими бізнесовими якостями, так от він вже по суті закинув свою справу заради діяльності в Amway, мотивуючи це малим об'ємом грошей і порівняно високою конкуренцією в цьому сегменті ринку, при цьому вихваляючи непаханий і безмежний ринок, який відкриває йому Amway.

Чи в когось є знайомі в цій канторі і хто реально бабла в ній зрубав, а то шкода мені якось друга.

Ось ця тема вже обгуворювалась!

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...mp;#entry184441

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати там в записи звонят на студию люди и расказывают как работается в амвее :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є знайома - яка також продає косметику з каталогів шляхом впарювання... Фірма нова - назви не помню. Але знаю - що при продажу помади за 80 грн вона собі має в районі 30-ти грн. А над нею стоїть ще пару чоловік яким також відстьогується у відповідності. Яка ж тоді реальна ціна тієї помади - 20 грн !

Знаю одне - чим новіша та невідоміша контора - тим більше відстьогується її дистрибюторам. Продавці Оріфлейму мають в р-ні 10-15 грн із сотні, а тут цілих 30-ть із 80 - КРУТО, правда? Звучить дуже заманчиво. Саме головне в цій справі найти клієнтів якім це все можна впарювати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є знайома - яка також продає косметику з каталогів шляхом впарювання... Фірма нова - назви не помню. Але знаю - що при продажу помади за 80 грн вона собі має в районі 30-ти грн. А над нею стоїть ще пару чоловік яким також відстьогується у відповідності. Яка ж тоді реальна ціна тієї помади - 20 грн !

Знаю одне - чим новіша та невідоміша контора - тим більше відстьогується її дистрибюторам. Продавці Оріфлейму мають в р-ні 10-15 грн із сотні, а тут цілих 30-ть із 80 - КРУТО, правда? Звучить дуже заманчиво. Саме головне в цій справі найти клієнтів якім це все можна впарювати...

реальная цена той помаде - примерно 2,43 грн. на выходе с завода. Как и любой другой, впрочем. Но пока миром правят красота и молодость - их будут покупать и по 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я раніше активно займався Амвей, але пройшло 2 роки і я зрозумів, що це лохотрон. Десь місяць тому, по СТБ, у програмі "ЗА ВІКНАМИ" був репортаж. Там всі гроші шо ми тіпа заробили ми повинні вкладати у свій наступний розвиток. Я закобляв 1500, в мене є знайомі які мають по 15000, але при цьому до мене дзвонять і нагадують про 15 грн. які я їм винен.там на семінарах використовуються психологічні прийоми, після них як зомбі, і всі хто тобі на запрошення у Амвей кажуть-ні, стають твоїми ворогами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...