Перейти до змісту

Самый лучший фильм 2 (2009) DVDRip


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Самый лучший фильм 2 (2009) DVDRip

Ps3FIsLJK5.jpg

Год выпуска: 2009

Страна: Россия

Жанр: Комедия, пародия

Продолжительность: 01:21:12

Режиссер: Олег Фомин

В ролях: Тимур Батрутдинов, Гарик Харламов, Дмитрий Хрусталев, Олег Верещагин, Михаил Галустян, Дмитрий Нагиев, Александр Баширов, Сергей Лазарев, Сергей Зверев, Екатерина Конисевич

Описание: Четверо закадычных друзей — Моряк, Актер, Мажор и Димати — после долгой разлуки встречаются в московском кафе отметить день рождения Мажора. На сей раз у них есть наличные, чтобы расплатиться с официанткой. И бегать по городу в поисках денег они будут совершенно по другой причине. Мажора похитили и требуют выкуп — миллион евро. Чем друзья будут расплачиваться с бандитами, кто найдет новую любовь, а вместе с ней и приключения на все органы жизнедеятельности, кому придется испытать все тяготы сложного пути шоу-бизнеса к популярности, каково рэпперу кавказской наружности гулять одному по безлюдным улицам?! Но все это впереди, а пока они молоды, красивы, полны сил, надежд и ждут приключений!

Video: XVID 720x314 25.00fps 2005Kbps

Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 384Kbps

Перевод: Оригинал

icon_plus_1.gifСкріншоти

***LINK***

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіно - лайно. Вродь все є - і актори, і сюжет якійсь. Але... Якщо першу частину ще можна було дивитись під пивко, то продовження без трави не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то для перегляду четвертої що ?? :_09: по вені ширнутися? чи дорожку прийняти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стаффчик да.... но "чи дорожку прийняти?" ммм а как это в повлияет на просмотр фильма? :Д

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апісняю - фільм чисто "КВНовскій фарс", за такий межу прочім максимальні оцінки ставлять, якщо перша частина нагадала трохи камеді, троха шота від кіно(но дуже мало), то друга частина це чистий КВН, даже сюжет і той КВНовскій, самі КВНщікі і пару юморістів сиграли норм - вони на такому фарсі собаку з"їли, а вот так звані "классікі кіно" підкачали - привикли в Пітєрі Ромео іграть да "кушать подано", а фарс їм не дано. Народ який шукає в фільмі шота умне - нафіга, фільм знятий камеді і умне це абсолютно протилежні речі, хочите умне кіно, чи хоча б якісне - не дивиться російські фільми взагалі. Ну а цей фільм варто глянути фанатам КВН, я особисто КВН вже пару років не дивлюсь, але фільм глянув і молодость вспомнив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше всього мені сподобався момент у самому кінці фільму, коли Федор Бондарчук давав свою рецензію на фільм ^_^ , і видно які гроші йому давали за його слова, я сміявся більше всього саме у цей момент :D Момент просто СУПЕР! А якщо відносно всього іншого, то як воно не є а гумор хоть і тупенький але ніяк незавадить у нашому скупому на посмішку житті. Кіно для одного ока - я так називаю цей стиль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ненаю, але він мені більше сподобався за перший. Хоч менше "сортирного" гумору, да і дивно, що не було бійки на фалоімітаторах. Можна дивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ненаю, але він мені більше сподобався за перший. Хоч менше "сортирного" гумору, да і дивно, що не було бійки на фалоімітаторах. Можна дивитись.

Усміхнуло :D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...