Перейти до змісту

ТК "Драгобрат" vs "Буковель"


Гість Podorozhnyk

Рекомендовані повідомлення

Народ кому де більше подобається гоцати в Буковелі чи на Драгобраті?

Які загалом переваги Драгобрата Ви відили б?

Анонси наших виїздів на Драгобрат і Буковель тут - www.pama.at.ua, http://club-patriot.livejournal.com/.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене то Буковель занадто попсовий. Кайфу від катання багато не набрався порівнюючи з Тростяном. На драгобраті був тільки літом. Як на мене для катання чудовий варіант і для справжнього відпочинку подалі від шумної цивілізації, в Буковелі такого ефекту ні за які гроші не отримаєш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт! Були ми знову таки на вихідних в Буковелі, каталися на лижах. Як завжди - КАЙФ!!!

Наступний раз їдемо 27.02-01.03.

Запрошуємо усіх: хто уже їздив з нами, хто їздив не з нами і хто ще не їздив взагалі!!!

Деталі на livejournal.com.ua, або pama.at.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж був на буковелі ....

3 тижні назад....

як завжди .. все на висоті, но скучновато... зранку кататися взагалі ніачьом .. рівні траси, пролітаєш навіть не перекантовуючись, після обіду трохи розбивають стає цікавіше=) коли випало багато снігу було трохи цікавіше, але скольженіє нє то .... купляли на день безлімітні абонементи (акційні по 91грн) і в день по 45-50 під*йомів...

Драгобрат - вище, більше снігу (сніг часом до червня лежить), "дикі" траси, але звісно ж ... відсутність інфраструктури не дозволяє насолодитись процесом катання в повному обсязі=))

атач: Гора Довга десь 9 ранку ...

З.І.

Буковель > Драгобрату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім, всім. усем!!!)))

Поділіться враженнями про катання на лижах, будь-ласка. Була вже за зиму 4 рази в Карпатах і ні разу ще не каталась - це напевно смішно)))

27.02.2009р. їду знову (доречі, запрошую вас також) хочу вже нарешті спробувати!!!!!!!!!!!! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт! Були ми знову таки на вихідних в Буковелі, каталися на лижах. Як завжди - КАЙФ!!!

Наступний раз їдемо 27.02-01.03.

Запрошуємо усіх: хто уже їздив з нами, хто їздив не з нами і хто ще не їздив взагалі!!!

Деталі на livejournal.com.ua, або pama.at.ua

Очень странно в соседней ветке пишите что не катались, а сейчас пишите что катались:

Привіт усім, всім. усем!!!)))

Поділіться враженнями про катання на лижах, будь-ласка. Була вже за зиму 4 рази в Карпатах і ні разу ще не каталась - це напевно смішно)))

27.02.2009р. їду знову (доречі, запрошую вас також) хочу вже нарешті спробувати!!!!!!!!!!!! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару совєтов =)

+ ОБОВ*ЯЗКОВО (для власників авто) взяти пакети (або клюйонки кусок) з собою =) шоб після катання, з мокрими штанами не сідати на сідушку, а підстилии пакєтєг)

+ Зробіть собі так називаємий "подсрачнік" (з м*якої пластмаси або паралону якогось) на резинці, чи поясі, шоб не штанами на сніг не сідати, а на оцю штуку, да і підйомники або в снігу всі .. або мокрі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую DefJamaica. Скучно на буковелі, а потім після каталки сідаї і виїжджай з курорту, дорога так втомлює як їхати до хатки і потім знову вигружайся. А дикість Драгобрату захоплює, хоча там некатався, але бував. А ось коли серед дикої природи коли вже підйомники тільки людей до низу спускають, а ти в темноті з ліхтариком і лижами на плечах че вгору пнешся щоб разок з`їхати під зоряним небом де здається все просто вкрито зорями оце кайфово. А потім після прийому душу і посиденьок в сауні вибігаєш і в сніг пригаєш і знову бачиш ті зорі - двічі кайф. Це я до того що деколи та цивілізація так підкумарює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тяжко порівнювати ці курорти ... навіть не курорти .. а курорт з дикою горою ... яка і вища і небезпечніша ... + відсутність інраструктури ....

Тобто драгобрат для більш досвідченіших вже, причому не тільки досвід катання ... а взагалі .. і перша допомога якшо шо ну і всі всі нюанси ... грубо кажучи не для аматорів ...

З.І.

Загалом Буковель для сімейного відпочинку ...

а на Драгобрат треба їхати маючи хоть якусь практику катання, фізичну підгготовку .. ну і все таке =)

бо навіть в Буковелі після першого дня катання вимотуєшся ну дуже сильно ..... хоча там і під*йомники ... і все все ...

З.І.І.

на рахунок краєвидів і тд ....

жили не в Буковелі а в с. Микуличин =) природа також шикарна =) в атачі фотка "на прощання" з порогу будинку =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і на рахунок травм і тд .... щодня з Буковеля в травмпункт лікарні в Яремче привозять по 30-50 чоловік ... як з вивихами, забоями так і з струсами, відкритими переломами і тд ... тобто "спорт" доволі травматичний .... + на Буковелі страховка .. і все таке ....

а на Драгобраті ... впадеш, поламаєшся ... і знайдуть весною =) а то і літом взагалі .... так шо тричі подумайте....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І велика частина тих травм на буковолі через зіткнення самих тих аматорів. А постав людину яка невміє контролювати швидкість на круту гору вона тобі в житті не поїде на некомфортній для себе швидкості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ше мене бісить кули куча "ламків" лізе на складну, різку трасу, і повзуть по ній ... або кантує від краю до краю, не думаючи шо хтось вилетить з повороту ... ну вопщєм я думаю ситуація зрозуміла ....

ше бісить коли толпа тупо стоїть перед схилом і думає їхати чи нє ... а ти маєш їх об*їхати непонятно як і кудой .... і всьо ... скорость потєряв .... і тд ... ну вопщєм якшо хочете кататись .. то шукайте де поменше народу .... і побільше горбів =) раджу в сторону 14го під*йомнику сунути і в сторону 22го спускатись .. там майже завжди пусто ...

+ на чорних горках ... від 8 до 11.... біля 5го взагалі жесть ... черги по 15-20 хв ... + піднімаєшся ше хвилин 10-15 .. можна замерзнути =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даю пораду як проходити швидше черги на Буковелі (бордисти навчили):

знімаєш лижі і стаєш в крайні черги і залазиш спереду.

Як правило більше 3-5 хв проходження черги не займає.

Пройшовши турнікет, лижі вдягаються легкими рухами:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

=)

изи мод =)

я тупо не катаюсь там где очереди =) я не люблю когда много людей на трасе, я полетать люблю ... а нада что б никто не мешал =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

=)

изи мод =)

я тупо не катаюсь там где очереди =) я не люблю когда много людей на трасе, я полетать люблю ... а нада что б никто не мешал =)

Як я тебе розумію!!! Тут є реально 3 вихода на Буці. Або закриті траси, або чорні або фрірайд ліском. Якщо лижі прокатні, то тим паче не так шкода фрірайдити.

Минулої суботи каталися по трасі між 14-ю і 15-ю. Весело було, місцями камінчики, а загалом цікаво. Ні душі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ми літали біля 14го та 22 там мало людей .... штуки 4 закритих траси .... але вони коротенькі ... так шо швидко набридає =)

а взагалі я люблю десь біля 8го та біля 11 кататись ... там самі реальні траси =) і людей порівняно небагато =)

біля 5го теж класні траси =) але там повно людей завжди =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

На 8 березня був в Буковелі.

Планував вчтися їздити на лижах, але взяв борд. Ні разу не жалію, про лижі вже забув :).

Перший день вчився їздити на задньому канті (гальмувати заднім кантом, бо їзди як такої не виходить)

На другий день потрохи їздив на передньому, а на третій літав на двох. Для мене, поки що тих 50 км, коли їдеш з Довгої, є там пряма гарна взагалі супер.

Звісно все болить, падав нормально, але серйозних курйозів не було. Найбільш їздив по 12, 11, 5 катався на 16. Думаю, що скоро поїду на Драгобрат, але там тільки бугеля, а для борди, це взагалі то не дуже класно.

Покатаюсь тоді побачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сняша то ти? Ми тоже збираємось десь на Драгобрат. Заходь на сайт anamandria.at.ua там наші подорожі жаплановані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Підніму темку. Як на мене Драгобрат проти Буквеля це як майбах (елітне авто) проти міцюбісі (розкрученого бренду) :D. Ото загнув. Такого кайфу від спілкування з природою як на Драгобраті в Україні напевно немає. Доречі може хто має свіжу інфу, як там зі снігом на Драгобраті? Кажуть на Новий рік трохи малувато було. Сам планую 21 січня поїхати на денька 3, 4. От і думаю що там зі снігом. І веб камера як назло не працює? Буду вдячний за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підніму темку. Як на мене Драгобрат проти Буквеля це як майбах (елітне авто) проти міцюбісі (розкрученого бренду) :D. Ото загнув. Такого кайфу від спілкування з природою як на Драгобраті в Україні напевно немає. Доречі може хто має свіжу інфу, як там зі снігом на Драгобраті? Кажуть на Новий рік трохи малувато було. Сам планую 21 січня поїхати на денька 3, 4. От і думаю що там зі снігом. І веб камера як назло не працює? Буду вдячний за відповідь.

Ми були з компашкою на Драгобраті на Новий Рік. Снігу було достатньо, але звичайно хотілося б більше. Думаю він не розтав з такими морозами.

Однозначно сподобалося, що високо, куча снігу багато фрірайду. Думаю що це в більшій мірі рай для сноубордистів і лижників фрірайдистів.

ІМХО позитив:

1. Сніг і нижча температура ніж на Буковелі. А тому як наслідок якість катання більша.

2. Ціна на підйомники на Новий Рік не піднімалась. Тобто відсутня сезонність у цінах.

3. У прокаті не потрібно доплачувати за збереження взуття.

ІМХО негатив:

1. Добирання на гору... Дорога бажає кращого...

2. Відсутність крісельного підйомника. Після бугелів втомлюються ноги.

3. Прокат лиж обмежений вибором, якість лиж однозначно нижча ніж у Буковелі. Черги у прокаті.

4. Різні абонементи на різні підйомники. Це якось після Буковеля негативно вражає.

5. Відсутність різноманіття трас як у Буковелі.

Ну можливо щось забув. Раджу усім спробувати обов'язково обидва курорти.

Я все ж таки, доки буде такий сніг як зараз у Буковелі, на Драгобрат їхати не буду. На Драг поїду коли можна буде там кататися у футболці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підніму темку. Як на мене Драгобрат проти Буквеля це як майбах (елітне авто) проти міцюбісі (розкрученого бренду) :D. Ото загнув. Такого кайфу від спілкування з природою як на Драгобраті в Україні напевно немає. Доречі може хто має свіжу інфу, як там зі снігом на Драгобраті? Кажуть на Новий рік трохи малувато було. Сам планую 21 січня поїхати на денька 3, 4. От і думаю що там зі снігом. І веб камера як назло не працює? Буду вдячний за відповідь.

Ми були на Новий Рік на Драгобраті. Було снігу достатньо. Найбільше запамяталося, коли ми піднімалися на гору то внизу моросив мокрий сніг. Доки ми доїжали на гору він замерзав і наші комбінезони і куртки покривалися льодяною шкуркою. Це було весело, коли ми зїжали в низ і ставали памятниками.

Драгобрат рулить, але доки буде такий сніжок як є зараз у Буковелі, я буду кататися там. Сніжний Буковель це безумовно цікавіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підніму темку. Як на мене Драгобрат проти Буквеля це як майбах (елітне авто) проти міцюбісі (розкрученого бренду) :D. Ото загнув. Такого кайфу від спілкування з природою як на Драгобраті в Україні напевно немає. Доречі може хто має свіжу інфу, як там зі снігом на Драгобраті? Кажуть на Новий рік трохи малувато було. Сам планую 21 січня поїхати на денька 3, 4. От і думаю що там зі снігом. І веб камера як назло не працює? Буду вдячний за відповідь.

Ми були на Новий Рік на Драгобраті. Було снігу достатньо. Найбільше запамяталося, коли ми піднімалися на гору то внизу моросив мокрий сніг. Доки ми доїжали на гору він замерзав і наші комбінезони і куртки покривалися льодяною шкуркою. Це було весело, коли ми зїжали в низ і ставали памятниками.

Драгобрат рулить, але доки буде такий сніжок як є зараз у Буковелі, я буду кататися там. Сніжний Буковель це безумовно цікавіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підніму темку. Як на мене Драгобрат проти Буквеля це як майбах (елітне авто) проти міцюбісі (розкрученого бренду) :D. Ото загнув. Такого кайфу від спілкування з природою як на Драгобраті в Україні напевно немає. Доречі може хто має свіжу інфу, як там зі снігом на Драгобраті? Кажуть на Новий рік трохи малувато було. Сам планую 21 січня поїхати на денька 3, 4. От і думаю що там зі снігом. І веб камера як назло не працює? Буду вдячний за відповідь.

В неділю приїдуть знайомі які зараз на драгобраті відриваються. Буде свіженька інформація тоді і відпишу. Якщо забуду нагадайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...