Перейти до змісту

Віддам у добрі дитячі руки


Deemon

Рекомендовані повідомлення

Собсна такі штучкі:

Баночка оранжевого пластиліну "Play-Doh®" Made in USA, не токсичний, не залишає плям,неприємних запахів, жирних

слідів, випускається з 1950 року, розвиває моторику рук і увагу дитини і тд...

Пастельні олівці, 64 штуки, в коробці, 4 секції по 16 шт (на фото видно).

Подарував би дитині (дітям), яким би стали в пригоді і практично застосовувались (бажаючим поспекулювати - пардон, ви мімо).

П.С. в знак подяки можна формально 1л соку, а можна і без оного...

П.С.С. хто стане власником - виберу сам, без образ(хто перший встав того і тапкі - тут ні)

П.С.С.С. ще пориюсь, десь є ще не гірші цяці, найду, добавлю (віннер - готуйся міняти шпальори в кімнаті, пастелів хватить на пару квадратів ^_^ )

Всетакі ще накопав в закромах, ще одиному кіндеру згодиться:

гра Pick-Up Sticks & Metal Jacks 'N Ball (мануал є: англ. і французький, розібратись не складно), cardinalgames.com

ну і традиційно - пастелькі ^_^ , 16 штук, Sesame Street Art Strarts всі з героями помоєму Muppets (якщо не помиляюсь америкоські покімони)))

Отож, шановні, мами, тати, бабусі, дідусі, няні - для того щоб швидше я вибрав вже 2 віннерів, давайте фото ваших дітлахів в топік, сами кумедним - present

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моєму Ромці 2 рочки, тоже полюбляє помалювати, особливо по стінах :D або коники поліпити, так що я би "поучаствував"! Сік з мене!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по виду - карандаши одинаковые в 4-х упаковках

согласен, что детям можно и поделить на 4 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дочке 1.10.

фото выкладывать не буду. и так на лекарства много уходит...

+1! З фото не дуже добра ідея!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене двоє: 8 років і 2 роки. Менша любить себе розмальовувати, такий собі бодіарт.

І я хочу такої шикарної халяви :D В магазині такий товар не дешевий!

SunSeth, +1. Я ще встигла побачити твою чудасійку. Фото бомбове! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ну с гаспада суєвєрниє і нє очень ^_^ , фанфари, барабанная дробъ всі діла.

Думав думав і придумав, отож:

laska, твої двоє матимуть пастелькі в колічестві 64 штуки (я так розумію меншій художниці), старшій Pick-Up Sticks & Metal Jacks 'N Ball, або вже як там поділяться самі)..і щось ще... найду в коробках...)

SunSeth, за класну малу (єдиний хто хоч на трохи але похвалився доцьою):ok2:, пластилін "Play-Doh®"+ пастелькі Sesame Street Art Strarts + Baby powder (не савсєм іграшка, але річ я думаю потрібна, ще й брендова, made in UK, з самого Теско, на фотці видно).

Вищевказані особи, відпишіть пліз в ПМ за деталями

П.С. надіюсь атракціон нєвіданной щедрості невостаннє)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...