Перейти до змісту

Продам запчасти к ноутбукам


Рекомендовані повідомлення

По причине ненадобности продается следующее железо:

Память

hynix 512Mb PC2-4200S-444-12 SO-DIMM DDR2 (HYMP564S646-C4 AA) - 60грн

Kingston KVR800D2S5 1G DDR-II SODIMM PC2-6400 1.8v 200-pin - 130грн

Жесткий диск

Fujitsu MHN2300AT 30GB ATA - 100грн

Привод

Panasonic DVD-ROM/CD-RW Drive - 80грн

Также, ежели вдруг кому надо, есть рабочее тело ноутбука с нерабочей матрицей (но рабочий VGA разъем для подключения монитора), отсутствующей памятью (SO-DIMM DDR), без БП и HDD, с процессором P4 2.53. Ноут могу укомплектовать вышеназванными приводом и жестким диском. Цена без доукомплектации - 300грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Также, ежели вдруг кому надо, есть рабочее тело ноутбука с нерабочей матрицей (но рабочий VGA разъем для подключения монитора), отсутствующей памятью (SO-DIMM DDR), без БП и HDD, с процессором P4 2.53. Ноут могу укомплектовать вышеназванными приводом и жестким диском. Цена без доукомплектации - 300грн.

Че за тело? Выложи инфу поподробней интересует модель какое состояни и.т.д.

ICQ 485935366

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка діагональ матриці і модель ноута, якщо вдруг самсунг p28 чи p29 постав в резерв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

compaq nx9010

Как уже говорилось - разукомплектован и нерабочая матрица. Проц с кулером присутствует. На внешний монитор картинку дает, тесты все проходит.

Нету крышки закрывающей память и крышки блока винчестера (хотя винт и так держится прекрасно.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

compaq nx9010

Как уже говорилось - разукомплектован и нерабочая матрица. Проц с кулером присутствует. На внешний монитор картинку дает, тесты все проходит.

Нету крышки закрывающей память и крышки блока винчестера (хотя винт и так держится прекрасно.)

зацікавив нотік) заберу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Kingston KVR800D2S5 1G DDR-II SODIMM PC2-6400 1.8v 200-pin - 130грн"

Не зрозуміло, це Б/В чи ні. Воно ще продається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

compaq nx9010

Как уже говорилось - разукомплектован и нерабочая матрица. Проц с кулером присутствует. На внешний монитор картинку дает, тесты все проходит.

Нету крышки закрывающей память и крышки блока винчестера (хотя винт и так держится прекрасно.)

є ще в наявності субж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

compaq nx9010

Как уже говорилось - разукомплектован и нерабочая матрица. Проц с кулером присутствует. На внешний монитор картинку дает, тесты все проходит.

Нету крышки закрывающей память и крышки блока винчестера (хотя винт и так держится прекрасно.)

є ще в наявності субж

Є, зарезервований за мною, якщо матриця моя підійде, маю завтра тобто сьогодні забрати )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання:

Чи оперативка підходить до всіх ноутів? Чи треба дивитися.

Маю комп

TOSHIBA L10. Celeron 1.6 мобільний, твердий диск 40 Гб, Оперативка 256, двд-р/сд-рв (комбо)

Чи до нього якась із Ваших оперативок підійде?

Я не дуже розбираюся в цьому, тому вибачте за лохівське питання.

Якщо підійде, то чи можете мені доставити у мій ноут, звичайно, за мою доплату.

маякніть

на 8-095-798-58-38

якщо зацікавило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судя по инфе в нете, то в вашем ноуте стоит ДДР1 память, я же продаю ДДР2. Тоесть не подойдет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Kingston KVR800D2S5 1G DDR-II SODIMM PC2-6400 1.8v 200-pin - 130грн"

Схоже запитання- володію наступним тамагочі: COMPAQ Evo N610c. Не розуміюся на залізі, та якщо цю память можна поставити замість моєї 256-ої (з моєю доплатою) то з радістю заберу. Контакт 80504384171

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Kingston KVR800D2S5 1G DDR-II SODIMM PC2-6400 1.8v 200-pin - 130грн"

Схоже запитання- володію наступним тамагочі: COMPAQ Evo N610c. Не розуміюся на залізі, та якщо цю память можна поставити замість моєї 256-ої (з моєю доплатою) то з радістю заберу. Контакт 80504384171

В твому ноутбуці стоїть память типу DDR (PC2100),тобі ця не підійде як і у випадку jeger01.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

mix_forever в тебе випадково ноутів на розборку немає, можливо знаєш хто має? Якщо щось то стукни в асю ICQ 485935366

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Kingston KVR800D2S5 1G DDR-II SODIMM PC2-6400 1.8v 200-pin - 130грн

ще є в наявності? І чи підійде до Acer Aspire 5100 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Память есть в нгаличии. Приносишь ноут, пихаем и проверяем :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...