Перейти до змісту

АвтоВАЗ остановил конвейер


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

АвтоВАЗ в очередной раз остановил конвейер

6 февраля 2009, 09:45

Российский гигант АвтоВАЗ снова остановил конвейер. Завод встал из-за отказа ряда поставщиков отгружать автокомпоненты. Долг завода перед партнерами достигает 18 миллиардов рублей. По мнению специалистов, погасить его реально только к весне, и это при условии, что в феврале-марте будет продано 90 тысяч автомобилей. Однако, аналитики считают это малореальным и говорят, что заводу скорее стоит рассчитывать на госфинансирование.

http://www.topnews24.ru/news/russ/cat-09/1...-ostanovit.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай нарешті загинається, ніж такі зламки втюхувати. "Взірці швидкості та аеродинаміки" ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай нарешті загинається, ніж такі зламки втюхувати. "Взірці швидкості та аеродинаміки" ^_^

На кожен товар є свій покупець! не всім же їздити на "лексусах". 30 років половина Східної Європи на ВАЗах їздила, я вже не кажу про СРСР. це автівки з історією і навіть з традиціями. А ти кажеш нехай загинається... Що хорошого в тому що зупиняється величезний гігант? тому що в Росії? але ж там теж люди живуть...Дивний погляд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас Юля розпиналась ще в листопаді-грудні "КРИЗА НАС НЕ ТОРКНЕТЬСЯ" ; в Росії Медвед теж саме казав менше місяця назад...

Не кажи гоп поки не перескочеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай нарешті загинається, ніж такі зламки втюхувати. "Взірці швидкості та аеродинаміки" ^_^

На кожен товар є свій покупець! не всім же їздити на "лексусах". 30 років половина Східної Європи на ВАЗах їздила, я вже не кажу про СРСР. це автівки з історією і навіть з традиціями. А ти кажеш нехай загинається... Що хорошого в тому що зупиняється величезний гігант? тому що в Росії? але ж там теж люди живуть...Дивний погляд...

Треба ламати стереотипи.

Мене завжди дивували люди, які купували жигулю, бо знають, як його ремонтувати.

А не простіше купувати машину, яку не доведеться ремонтувати так часто, як жигуль?

Невже китайці гірші і дорожчі за жигулі? Невже сенс чи ланос гірші?

Різниця в ціні практично відсутня, але маєш машину, а не відро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ. А карбюраторний Жигуль бере бензину не менше, ніж мій 2,5 літровий кореєць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не кажу що у ваз-івських авто немає недоліків. Та і вибір кожен робить сам, по своїх можливостях і уподобаннях... просто чому радіти коли стають заводи, навіть і в Росії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю точно скільки людей та фірм прив'язані до цього заводу - інфу можна пошукати в неті. Але думаю точно, що кожний другий працюючий житель населеного міста де розташований завод стане безробітним. А це може бути тисяч від 20 до 50... Реально там буде біда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якість виробництва на ВАЗі, японським шнурком не вирішиш, менталітет не японський. Потянув за шнурок, отримав премію, а колегу наказали. Його потім колектив, повісить на тому шнурку.

Покарання за брак штука не однозначна. Вона стимулює скривання браку.

І поняття типова радянська якість і менеджмент, також не однозначне, для прикладу можеш взяти військову техніку. Там все було нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...