Перейти до змісту

F.E.A.R. 2: Project Origin


SpiritMen

Рекомендовані повідомлення

а я вже 10го запхнув... не допомогло.

Тепер от качаю DirectX Redistributable 9.0c November 2008 - маю надію допоможе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SpiritMen спочатку викидало таку саму як і у Romko87 в пості №16. А після встановлення 10го те саме тільки інший файл не може знайти. Я вдома буду то передивлюся. Але сполчатку видалю те що встановив і встановлю закачаний DirectX Redistributable 9.0c November 2008

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Установил скачанный dx9c но.....

не удалось запустится поскольку binkw32.dll не найден

:huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це як кому... В мене 2005 встановлений і все ок. А найкраще буде встановити Microsoft Visual C++ з папки /F.E.A.R.2.Project.Origin.2009.PC/F.E.A.R. 2 Project Origin/Support файл vcredist_x86.exe. На 2008 гра може запросто не піти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому 2005? Може краще 2008? Щоб не зробити кашу в мозкові компа...

я запустив файл DXSETUP.exe який знаходиться в ігрі (F.E.A.R.2.Project.Origin.2009.PC\F.E.A.R. 2 Project Origin\Support\DirectX9). Спробуй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех... пройшов щойно...

+1 :D

Ігруха прикольна, але на мою думку троха коротка,хватило на 2 вечора, троха нагадала Half-Life 2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора викладати імхо

Графіка-чесно кажучи око не дуже радує хоча на рівні-сподобались рухи персонажів-motion capture рулить

Вбила повна непробиваємість предметів-столів, тонких стін....

АІ лишив мене в конфузі-вроді як користується схованками ....але без совісті попадають у будь якій ситуації

Далі звук- імхо на висоті

Далі-гра зовсім не страшна(перша була страшнішою)лякає лише неочікувані моменти.

Оцінка 3.5/5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то тільки в мене антивірус матюкаєтьться на файл запуску іграшки (той що з папки крек дістається)?

В файле 'D:\Games\F.E.A.R. 2 Project Origin\FEAR2.exe'

был обнаружен вирус или вредоносная программа 'BDS/Hupigon.145152' [backdoor].

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встановив з папки Support все що там було. Результат: не удалось запустится поскольку binkw32.dll не найден

Шо робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принесли мне образ диска iso с игрой. Установка требует 19 ГИГ... А папка с FTP занимала 11 - это что еще на 8 Гиг туда напихали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

STALKER: Shadow of Chernobyl вимагає 10 га при установці, а займе місця на диску лише 5!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Romko87 так і є - після встановлення ігри папка займає 9,5 гіга. Під час встановлення розмір папки доходив до 13. То те що я помічав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось не пойму куди дальше іти <_<

Епізод 5

Місія 9

ось кусок з проходження щоб ви зрозуміли де це саме. як потаскаюсь :) з альмою, ліфт закривається і відкрити уже походу його не получиться, куди потрібно дальше іти, на тому поверсі не можу знайти виходу <_<

"Задание: вернуться и использовать ключ-карту

Потолкавшись напоследок с Альмой возле лифта, возвращаемся обратно. Ура, Стокс вышла на связь. Где-то рядом должен быть и объект поисков. И, правда, после умерщвления парочки спецназовцев, мы попадём в кабинет медсестры. Только вот Кулака там нет. Зато есть компьютер, который оказывается рычагом для запуска секретного лифта."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене AVIRA матом гне. Причому шо на ту що була скачана з FTP шо на встановлену з образу диска....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...