Перейти до змісту

немає зв'язку з серверами


tolik79

Рекомендовані повідомлення

гра нормально завантажується, з ботами все працює. виходжу в internet і при спробі з'єднатися з любим сервером вискакує:

3934029a7eb8.jpg

на цьому завантаження зупиняється

03fe364ba239.jpg

хто знає що це все означає і як це все виправити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене грається і через пару хвилин викидає і пише "стім конекшн лост", але інет то не глючить, хз шо це :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я думав, що це пов'язано з недавнішніми глюками в інтернеті, але зараз глюків в неті, начебто, немає. чи є?... :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немає зв'язку з серверами, що робити?

можно уроки поучить, или маме помочь, в квартире поубираться, ну и много еще чего ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажано вказати версію гри, Steam\non-steam, віруси є?, грається по локальній?, грається взагалі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажано вказати версію гри, Steam\non-steam, віруси є?, грається по локальній?, грається взагалі?

contra css steam, вірусів немає, ні по локальній ні в інтернеті не з'єднується з серверами, навіть не обновлюються сервери. в офлайні (з ботами) працює нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що ж це все значить? <_< встановив іншу гру CSS v34 steam - та ж сама проблема :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це просто з інетом трабл. В мене так само в кс нехоче сервера шукати як на нон стім так і на стім.Да і взагалі ше і в ХЛ2 Деаз Матч так само.Кароч я думаю шо це просто шось з Датагруп бо я ше замітив шо і скорость закачкі зменшилась десь в 2 раза

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот уже почти неделю не могу соедениться ни с одним серевером Call of Duty или UO также 2-я не идёт. Список серверов показывает но при попытке подключения всё стоит на месте... может подключаться час-два...в итоге остаюсь ни с чем. Сначала грешил на систему, потом вирусы искал но всё оказалось тщетно. Понимаю что что-то случилось с "инетом". И этот глюк продолжается целую неделю. Тем более что игры полностью лицензионные и проверены уже много раз. Что делать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звонил и говорил. Но как всегда ответ не в мою пользу: "У нас все нормально ваш пинг в норме и бла бла бла" Мол проблемы не у них а у игровых серверов... и при том что у всех. А их в списке около 1500 шт! Можете представить... только не у них. Как здесь быть я не знаю, придётся на время отложить фронт и заняться насущными делами <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...