Перейти до змісту

НАДРА банк?


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Буквально пів-години як з банку. Готівки все ще немає. :(

Правда я зняв своє бабло за допомогою знайомих - в мене з картки зняли гроші в рахунок погашення кредиту, а вони мені віддали готівкою :).

Кілька грн зняв з Авалю, залишилося в районі 5 грн, за ними вже бігати не буду, нехай вони ними подавляться!!! :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

І правильно, хай подавляться! Банки втратили до себе довіру через фінансові махінації і тому тепер налічка і бартер наше майбутнє, нажаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки ще людей залишилося, які мають досить великі суми і зняти їх не можуть. :(

А поки знімуть - це стільки геморою, що ппц!

А якщо в людей біда?

Наприклад, сьогодні сидів говорив в банку з одним пацаном, так в нього дружина на днях народжуватиме, а гроші тільки на карточці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки ще людей залишилося, які мають досить великі суми і зняти їх не можуть. :(

А поки знімуть - це стільки геморою, що ппц!

А якщо в людей біда?

Наприклад, сьогодні сидів говорив в банку з одним пацаном, так в нього дружина на днях народжуватиме, а гроші тільки на карточці...

ПриватБанк може запропонувати соціальну карту..... Там гроші будуть точно..... ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПриватБанк може запропонувати соціальну карту..... Там гроші будуть точно..... ^_^

так, Саня, ща забаним за рекламу :)

хтось має змогу допомогти людині(людям) отримати кеш з надрівської карти - тоді давайте конструктив

вношу пропозицію: можна виставити щось тіпа реєстру значних покупок - я наприклад маю купити річ, умовно за 1000 грн, даю маяк, хто з надрівською картою ідем в маг, катаєм через термінал, я віддаю кеш. знаю що торгова авторизація по їх картам іде точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вношу пропозицію: можна виставити щось тіпа реєстру значних покупок - я наприклад маю купити річ, умовно за 1000 грн, даю маяк, хто з надрівською картою ідем в маг, катаєм через термінал, я віддаю кеш. знаю що торгова авторизація по їх картам іде точно

такойже способ можно использовать чтобы не платить 3% за снятие кеша с карт любого банка

что мы и делали неоднократно в фуршете ;)

и такой способ советовал людям чтобы "платить" с одной приватовской кредитной карты по другой не теряя % за снятие налички

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з надрівською картою ідем в маг, катаєм через термінал, я віддаю кеш. знаю що торгова авторизація по їх картам іде точно

Знакомый работник надр вчера говорил, что при оплате в магазинах тоже лимит 50 юаней в сутки. Лучше проверить сначала.

Не знаю на счёт кредиток, но с его зарплатной карточкой такой фокус не прошёл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о бач як все недобре... мені раніше казали, що навпаки самі ж працівники надр відправляли людей в магазини, мовляв там без проблем, лімітів нема. знач помінялось, тоді і створювати розділ поки немає сенсу. до вияснення остаточно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаряча лінія Управління Національно банку України у Волинській обл - 8-03322-4-43-51

номерок работает

девушка с той стороны всё внимательно записала и побещала передать куда нужно

ваша заява по банку надра зареєстрована за номером 1258. компетентні люди проінформовані. часу до розгляду вашої скарги по суті - 2 роки 4 місяці і 125 днів... чекайте :)

нет, сегодня перезвонили по поставленому телефону казали что:

с зарплатных карт обязаны выдавать как миним 1000 грн за раз

сказали итти в центральный офис на КиевскойПлощади и требовать, если не отдадут - звонить опять

вот

человек пыталися снять денжку в отделении у "старого рынка"

хоть сразу перед ним гасили кредит, тоесть наличка есть,

в выдаче зарплаты было отказано с мотивацией - "ваша карта открывалась не в нашем отделении"

кто там ещё будет утверждать что ВЫДРАбанк чесный и стабильный банк и вменяемыми сотрудниками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
человек пыталися снять денжку в отделении у "старого рынка"

хоть сразу перед ним гасили кредит, тоесть наличка есть,

в выдаче зарплаты было отказано с мотивацией - "ваша карта открывалась не в нашем отделении"

кто там ещё будет утверждать что ВЫДРАбанк чесный и стабильный банк и вменяемыми сотрудниками?

А есть ли вообще в природе хоть один банк "чесный" :)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нет, сегодня перезвонили по поставленому телефону казали что:

с зарплатных карт обязаны выдавать как миним 1000 грн за раз

сказали итти в центральный офис на КиевскойПлощади и требовать, если не отдадут - звонить опять

вот

человек пыталися снять денжку в отделении у "старого рынка"

хоть сразу перед ним гасили кредит, тоесть наличка есть,

в выдаче зарплаты было отказано с мотивацией - "ваша карта открывалась не в нашем отделении"

кто там ещё будет утверждать что ВЫДРАбанк чесный и стабильный банк и вменяемыми сотрудниками?

1. А вони і не проти видати 1000 гривень, але показують пусту касу і кажуть: "немає, зачекайте, поки хтось прийде з якоюсь оплатою". Чекати можна 15 хвилин, а можна й 6 годин.

2. Вмєняємий сотруднік вже з кимось домовився і за те, що комусь відклав бабло, отримає відкат.

До речі, хто планує робити покупку в магазині, що приймає оплату карткою (скажімо, від 100 гривень), можемо домовитись. Я плачу покупку карткою, а ви мені готівкою 95% від суми. Приват, аська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. А вони і не проти видати 1000 гривень, але показують пусту касу і кажуть: "немає, зачекайте, поки хтось прийде з якоюсь оплатою". Чекати можна 15 хвилин, а можна й 6 годин.

это ж зарплата,

чесно заработаное, функции банка просто передать перечисленные деньги человеку

хотябы в центральных отделения обл центров могли бы выдавать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. А вони і не проти видати 1000 гривень, але показують пусту касу і кажуть: "немає, зачекайте, поки хтось прийде з якоюсь оплатою". Чекати можна 15 хвилин, а можна й 6 годин.

это ж зарплата,

чесно заработаное, функции банка просто передать перечисленные деньги человеку

хотябы в центральных отделения обл центров могли бы выдавать

Коли ти починаєш казати це ж саме у головному відділенні - тебе починають нагружати: "Що ви мене лічите?! В мене немає грошей! Йдіть свої претензії висловлюйте директору! Такі дурні запитання задаєте!".

От такого змісту приблизно в мене були розмови у відділенні... :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня через "районное управнени образования" учителям Ковельского ройона сообщили что нудно быть около 13.00 у главного отделения в Ковеле - будут выдаввть зарплату

посмотрим чем ето кончится.............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора від знайомих чув, що для Західінкомбанку капєц прийшов також. :blink:

Чутки-чутками, але значить є якась причина для цих самих чуток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож що я знаю інформацію ББС(чутка): якийсь клієнт в Західінкомбанку зняв свої депозити - і банку стало зовсім погано. Цікаво яка ж то мала бути сума?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Західінкомбанку» криза не страшна?

Сума виданих кредитів у 2 рази перевищує розмір депозитних вкладів.

Ноу комментс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, хто планує робити покупку в магазині, що приймає оплату карткою (скажімо, від 100 гривень), можемо домовитись. Я плачу покупку карткою, а ви мені готівкою 95% від суми. Приват, аська.

Що, ніхто не допоможе гроші вивести з картки? І вам добре - 5% знижка, і мені не треба днями у відділенні стояти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Ковеле центральном отделении учителям всётаки выбаю зарплату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні карткою "Надр" не вдається розплатитись в магазинах. Відділення в "Там-Тамі" зачинене, не дверях написано, що оновлення програмного забезпечення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...