Перейти до змісту

китайская грамота


hatab

Рекомендовані повідомлення

Незнал куда написать,решил сюда. Так как пока занимался математикой с ребятёнком, не можем освоить счёт до 20 и вычитание...Нашёл прикольную ссылку, сабж http://smotri.com/video/view/?id=v757267f03b пока сам не въехал, может кому интересно разберитесь, поделитесь мнением...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В стовпчик треба знати табличку множення, а тут, я так розумію, в ній нема потреби, просте додавання.

Прикольно.

З простішими числами виходить, наприклад 12 на 3.

А от коли в підрахунках є десятки, що з ними робити я поки не зрозуміла :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В стовпчик треба знати табличку множення, а тут, я так розумію, в ній нема потреби, просте додавання.

Прикольно.

З простішими числами виходить, наприклад 12 на 3.

А от коли в підрахунках є десятки, що з ними робити я поки не зрозуміла :sq_ye:

действительно интересено, такого не знал, помню другой прикол с математики как умножать со скоростью света на 11 двузначное число. Типа 36*11=396 [3+6=9] и эту девятку вставляем меж 3-кой и 6-кой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глупость какая. В столбик легче и в разы быстрее.

почему глупость,гениально просто главное, может для них наши столбы тоже глупость :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

действительно интересено, такого не знал, помню другой прикол с математики как умножать со скоростью света на 11 двузначное число. Типа 36*11=396 [3+6=9] и эту девятку вставляем меж 3-кой и 6-кой

Тепер ясно, що робити з десятками, їх додають до попереднього числа.

Цей принцип діє і в твоєму варіанті підрахунків.

Наприклад 47 на 11 = (4+7=11). Одна одиничка плюсується до 4, інша лишається. Виходить 517.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені сподобалось, в нас в ЛДТУ на Теорії Пружності викладач колись показував пару методів множення, класно але забув. На пальцях особливо прикольно, не треба було паперу і ручки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю ще один цікавий спосіб множення, там використовуєтьсяя лиш множення одноцифрових чисел і додавання. можна мнножити дууже великі числа. Запропонував цей спосіб якийсь італійський математик ше в часи середньовіччя чи ренесансу. суть в тому що одноцифровіі числа перемножаються між собою і в клітинці що буде на перетині ліній тих чисел записуються через косу риску зверху десятки а знизу одиниці, потім всі числа в одному косому "тунелі" починаючи справа додаються, десятки якщо такі утворились донаються до наступного вправо, якщо доходимо до крайньго зліва то йдемо уже вверх.

post-1438-1232284707.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...