Перейти до змісту

АФіша подій в Луцьку


Romich

Рекомендовані повідомлення

Останнім часом часто натикаюсь на проблему відсутності толкових анонсів про роважальні заходи, які відбуваються в нашому місті. Жодна з відомих мені місцевих ЗМІ не містить актуальної і повної інформації майбутні події хоча б за тиждень наперед.

А хотілось би відкрити сторінку і відразу бачити: яке кіно показують в кіно і на котру годину, що в театрі, які будуть концерти, виставки і т.п.

А то путівник для такої свинячої розваги як телебачення - щотижня в поштовій скринці, а от чи є куди сходити, як правило, дізнаєшся заднім числом.

Так от. Питання по сабжу: чи може хтось підказати адресу сайту чи інше джерело потрібної мені інформації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшочесно =)

то якби була така тема на форумі =) було б ефектівніше =)

а то ті сайти "не дуже часто" оновлюються ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшочесно =)

то якби була така тема на форумі =) було б ефектівніше =)

а то ті сайти "не дуже часто" оновлюються ...

Для цього треба десь брати інформацію про дані події. А де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 11 місяців потому...

Я афішу читаю на сайті волинські новини. Вони запускають афішу щоп"ятниці, якраз на кінець робочого тижня. Вікенд у Луцьку, якось так називається. Зручно, що є ціни і коменти. Раджу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 28 січня до 10 лютого в кінотеатрі "Адреналін" пригодницький бойовик "Чорна блискавка". :g33:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Є така афіша: http://akcia.lutsk.ua

  • Оновлюється регулярно
  • Кожен бажаючий може розмістити оголошення

сайт запущено 3 дні назад =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 3 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

20.11 в Сінатрі ДН ФІОЛЕТу було...

13.11 в нас був двіж

27.11 я хз що тут в Луцьку...

4.12 в нас знову двіж...

А може до Борди пришвартувати якийсь з найбільш популярних у вигляді календарика і типу АЙНАННЕЕЕ А СЬОГОДІНВЛУЦЬКУ ТАКЕТО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
http://lutsk.myneformat.com/2011/01/30/afisha-tsikavi-podiji-v-lutsku-najblyzhchym-chasom/ - коротше, кому цікаво, я вже давно щотижня намагаюся вивішувати анонси цікавих подій в Луцьку найближчим часом. Зазвичай, анонс виходить в неділю ввечері, винятки хіба в періоди святкових запоїв і нападу апатії дуже великої зайнятості, які проте бувають дуже рідкоі є швидше винятком з правила. А якщо виявиться, що це ще комусь і крім мене цікаво, то взагалі буде виходити стабільно, бо це дисциплінує :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://lutsk.myneformat.com/2011/01/30/afisha-tsikavi-podiji-v-lutsku-najblyzhchym-chasom/ - коротше, кому цікаво, я вже давно щотижня намагаюся вивішувати анонси цікавих подій в Луцьку найближчим часом. Зазвичай, анонс виходить в неділю ввечері, винятки хіба в періоди святкових запоїв і нападу апатії дуже великої зайнятості, які проте бувають дуже рідкоі є швидше винятком з правила. А якщо виявиться, що це ще комусь і крім мене цікаво, то взагалі буде виходити стабільно, бо це дисциплінує :)

Тільки от якби ви ще нашу РСС-ку відремонтували ... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...