Перейти до змісту

Сноубордисти тут є?


LukeSkywalker

Рекомендовані повідомлення

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

соррі, я лижник, був 30.01-1.02 на Буковелі, там жили разом з бордерами(веселі люди :) ), і думаю наступного разу на борді покататись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

теж катаюсь на лижах =) але мене окружають сноубордісти =) ( їздимо компанією в 3 бордера + я =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а подскажите где нормальный спорт магазин по обмундированию с нормальными ценами, а то хочу ехать, а даже нормальных рукавиц не имею :) или не парится и шуровать на Секонд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

секонд ....

ну или в Мегаспорт ... там соломоны по 300р .... крутые перчи ... оч трудно намочить ....

З.Ы.

если ездишь плохо ... то на первые разы нада брать 2 а то и 3 пары перчаток ... особенно для езды на сноуборде .... контакт со снегом постоянный ...

+ счас довольно тепло ... и снег очень "мокрый"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Секонд не рекомендую . хоча, якщо з фінансами не дуже то так. В любому випадку це Київ. нове www.rider.ua зарас знижка 60%. Бу. краще по форумам поритися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уже катался в предыдущие выходные, сноуборд это прикол. В суботу отездил нормально, а в воскресенье утром оборзел сильно подумал что я мега сноубордист )))) вот сейчас сижу печатаю одной правой ). Перелом левой руки, потерял страх кароче, надо было дальше учится, а я решил попробовать себя на скорости. Захожу в травмпункт мне "А вот и первй сноубордист, ) ну никакого разнообразия", перелом типичный, в след. раз возьму защиту на запястья и вообще колен и локтей, всеравно уменьшает вероятность травм. А вобще меня попер сноуборд, жаль что утром сламал, так бы еще покатался. Гипс сказали носить 1.5 месяца, так что только в слнд. году. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

співчуваю. Сам хочу спробувати наступного сезону. Як купиш спорядження - відпишися, самому цікаво, що треба мати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна купити пєрчаткі з всякой защітой і там вставками ... тіпа "бордерскі" там якраз шоб не ламався зап*ясток .. і тд ....

а защіту на ноги яку ти купиш ? хокейні штани ? щітки футбольні ? імхо це тільки ускладнить катаніє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна купити пєрчаткі з всякой защітой і там вставками ... тіпа "бордерскі" там якраз шоб не ламався зап*ясток .. і тд ....

а защіту на ноги яку ти купиш ? хокейні штани ? щітки футбольні ? імхо це тільки ускладнить катаніє

Может ты и прав. Мне главное запястья и копчик, уже когда буду щупать защиту то посмотрю что надо и как лежит, но всеравно это еще не скоро )

Кстати у нас есть по близости какието склоны не крутые чтобы просто потренироватся, а то я какраз на переднем канте и упал, носки отпустил и цепанул задний кант, вот получилось что полетел спиной на левую ругу (ругуляр).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Защита нужна и лыжникам и бодерам. конечно печально что так случилось, но все еще впереди . если человек стал на борд то к лыжам уже не возвращается.99%. на следующий сезон нада возле Луцка найти бугорок и там устроить тусовку, например фристайлом побаловаться! только со снегом .?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Я обожнюю сноуборд!Це просто супер!Хоть катаюсь вже 2-чи 3 рік!І можу сказати борд мені краще чім лижи!Хтось займається фристайлом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає чи є десь поблизу Луцька чи області магазин де продаються борди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю якщо пошукати то знайдеш, але 100% краще в києві на сайтах глянути, там і вибір в рази більший і ціна краща.

Якщо дійсно катаєш нормально по декілька разів на зиму, хоча б рази 3-4, то варто задуматись.

Я то тільки минулого року став перший раз на борд, поки що купувати не бачу необхідності, треба канти точити, слідкувати за різними дефектами на дошці. Поїхав взяв на прокат і вперед. От окуляри, шльом, рукавиці, костюм або окремо одяг, бажано мати свої, і ціни в Луцьку далеко не найкращі.... прикупити бажано в Києві, і то шукати на сейлах, бо фірмова модель поточного року буде дуже недешево коштувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обладнання в столиці краще купувати. борд дуже індивідуальна річ. багато різних заморочок, а тут всунуть шонібуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Того року був декілька раз в Буковелі, гарно з підйомниками, житло знайшли раз за 100 грн з чоловіка, ще раз за 120, нормально умови були.

Вже треба на цю зиму збиратись потроху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

И так! Имею сноуBOARD, правда древний с древним креплением и древними ботами(так что б поучится),имею ТРАНСПОРТ,что б выбратся за город на 5 человек,СНЕГА уже навалило,ну и ЖЕЛАНИЕ!!!

Обязательно ли ехать в Буковель,что б покататся!? можно и у нас поискать "ГОРОЧКУ"(может кто уже знает про неё ,можете подсказать),для начала что б поучится!

у кого ещё есть борд + желание покататся + желание попихать транспорт из сугробов :) ,прошу присоединяемся!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

Тоже хочу найти горочку радом, кто первый находит свистим :)

одна в Граздже есть. Но она для того что б "слететь" вниз! А я хочу неспеша,и научится поворачивть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в гараджі є пару гірок!

в суботу також їдемо з друзями на обкатку =)

з.і.

а в Буковелі зара ціни огого ....

ми поїдемо десь в кінці січня, як тільки почнеться сезон "економ+"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...