Перейти до змісту

Сноубордисти тут є?


LukeSkywalker

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

..Буду выезжать с Теремно .. что б не ездить с бордом в маршрутке, подъеду куда скажешь(если только не ГПЗ :0157: ).. телефоны в подписи. Ориентировочное время выезда в 12:00.

В субботу вечером надо будет на День Рождения,так что не знаю как себя буду чувствовать в Восресенье. Если хорошо,то и в Воскресенье тоже можно будет покататься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окей, завтра зателефоную, міцся ще є? Мо друга 1 чи 2х візьму, на пакеті покатаються. Зателефоную завтра, живу в районі Львської

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гоу катать завтра на бордах? Гараджа чи Лище? одному скучно, після обіду хтось їде?

звякніть мені хтось якщо будете їхать 0957060711, або месич напишіть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за высокий для меня трамплин оказался ((

....

на огороде вам бы получше б было )),сразу заехал после "васшей" горки на "огород",только нужно трамплин сделать. Завтра предлагаю ко мне на огород.. Дима как на это смотришь?

фото сегодняшнего попо-одбивания ))

8615511d2807t.jpg

e18768056d29t.jpg

4

9be91d1d6cc5t.jpg

4

4

95016d005e46t.jpg

5001cf42c7c5t.jpg

a43203fc84a9t.jpg

bf4c096aa410t.jpg

4

5792c42cc3ect.jpg

4

e0ef4a46245et.jpg

88c322dba5a6t.jpg

e3aeb1c75fe6t.jpg

f0fbd061d8e0t.jpg

72a0da3b606ct.jpg

8d2707b4445ft.jpg

4

c199e3ca779ct.jpg

4

f1d10922dae0t.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи не варто тему "А сноубордисти тут є? " перенести в "Відпочинок\Отдых"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нееееееееет... когда спускаешься это ВИДПОЧЫНОК,но подёмников у нас нет (( ,и именно по этому это ---- СПОРТ !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Я все ще тільки вчуся. Знову актуальне питання, до покататися зимою, щоб полога й довга гірка була?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз подарували сноуборд! )) не підскажете де ж ту омріяну гірку найти? а?

може знов щось організуєте люди найдуться самі собою)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех... Рановато я продав свою снарягу :0160: ... Минулої зими постійно катався з парафойлом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте організуємо вилазку на якусь гірку... оберемо час місце і вперед візьмемо чай пиво коньяк , покатаємось, перезнайомемось....відписуйтесь, підтримуйте..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі непогано було б зробити такий ніби флеш-моб щоб зібрати людей з санками пакетами сноубордами лижами і т.д. щоб всі разом знайшли десь гірку і катались а там вже розберуться хто на чому кататись буде )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тааак... давайте тоді визначатись з місцем.. в минулому році їздив в Гаразджу на карєри , та цього року ,здається там вже загороджено... в Лище народ катається, але сам там не був і не знаю яка там горочка..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ви говорете про поляну в гаразджі то вона вже загороджена ще з початку осені. ми відкривали свій сезон на тому ж місті що і минулої зими, відкатались суперово. Погода на святкові вихідні геть не порадувала. Чекаєм знову на сніг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добиратися можна двума дорогами 1 від кладовища в гаразджі 2 через дачі від ставків. Машиною туда заїхати неможливо тільки пішком від початку вказаного маршруту.

61720776.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...