Перейти до змісту

Сноубордисти тут є?


LukeSkywalker

Рекомендовані повідомлення

Якщо надумаєте на вихідних збиратися, шановні сноубордисти, то радо приєднався би для поїздки по околицях Луцька, якщо хтось організує транспорт, то скинувся би на бензин та пиво/пепсі. Телефон 0936628032

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь
Завтра поїдем на те ж саме місце, добиратися будим маршрутками.

окотрій? на яку зупинку підійти щоб разом рушити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...транспорт есть .. 3 или 4 посадочных места есть ,куда положить сноуборды ,тоже есть.. горку найдём ...

шашлык\сисиськи кушаем?

я на лижах катаюся но якшо хтось дасть сноуборда то не проти катнутись разок

у меня есть ещё два борда,только один переделаный под санки,у другого крепления нету,вернее не прикручено. Может получится собрать всё в кучу .. но это жжосткое крепление,то есть под ЛЫЖНЫЕ боты,которые тоже имеются,но в плачевном состоянии.

выезжать наверно лучше дето в 13:00

П.С. .. если наберётся больше 5 человек,то доставлю сидушки .. можно будет ехать Я+Жона+6человек

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене поки мабуть обломиться до наступного тижня, якесь нібито непевне ГРВІ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АЙ.... як шкода що в мене не вийшло сьогодні.... був у Рівному. І знаєте там постійно сьогодні йшов сніг і його дещо більше ніж у нас і гірки там є))))) на наступну неділю планую тільки борд....

п.с.: розкажіть як катнули сьогодні!!! хоч порадуюсь за вас :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі в кого є бажання повчитись то може пробувати спускатись напрот памятника Т.Шевченка, або біля школи №4.

P.S.ми деколи теж там катаємось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім !!! З кількості повідомлень в даній темі я бачу що тут зібралась дуже активна група любителів зимового відпочинку. Я і сам до таких належу але я покищо катаю на ковзанах і на бігових лижах на іншому поки що не доводилось. хочу на ваш розгляд винести пропозицію покатати цієї неділі ,але не в тих місцях де ви зазвичай катаєте а в новому місці де ще ніхто на бордах не катав , хоча така можливість там є. Мова іде про мою малу батьківщину село Горішнє яке знаходиться в Горохівському районі в межах так званої Волинської височини, відстань від Луцька 55 км вся територія це гірки і спуски різної висоти і довжини ну а окрасою цих місць є одна гора абсолютна висота якої згідно Генштабовських карт складає 261м ну а спуск з неї має ще більшу довжину , вищі гірки ніж у нас є тільки в селах Брани і Бужани тогож Горохівського району які знаходяться на межі з Львівською областью але до них набагато довше добиритатись. особисто я на своїх бігових лижах не насмілився її підкорити , а от вам з вашою технікою це до снаги. Якщо маєте бажання стати першовідкривачами на теренах нашої області , тоді ласкаво просимо. Я на вихідні 100% буду там катати , якщо кого цікавить , пишіть дзвоніть , буду радий допомогти. Ну і пару фот з тамтешніми краєвидами , даруйте що на них ще не зовсім зима.

post-6929-0-84523900-1328800993_thumb.jp

post-6929-0-96003600-1328801095_thumb.jp

post-6929-0-36802400-1328801199_thumb.jp

post-6929-0-93130400-1328801299_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив сноуборд, хочеться до громади приэднатися :)

де купив, за скільки? чи є варіанти взяти напрокат сноуборд у Луцьку? Можна було б спобувати покататися (перелом після останньої покатушки вже заріс), проте нема на чому :-).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив сноуборд, хочеться до громади приэднатися :)

де купив, за скільки? чи є варіанти взяти напрокат сноуборд у Луцьку? Можна було б спобувати покататися (перелом після останньої покатушки вже заріс), проте нема на чому :-).

Варіанти сумніваюся, купив на аукро, 1300 грн (дошка, кріплення, черевики) + 70 грн доставка б/у в хорошому стані. Дошка як для початківця надто жорстка, але вчуся потрохи:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на субботу есть желающие?

можливо на неділю?

в неділю плануємо спробувати в Гаразджі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найдем..есть как минимум пару "заготовок",если не понравится .. то поедим искать дальше ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...