Перейти до змісту

Форум


shur1k

Рекомендовані повідомлення

Відкривається форум для студентів політєха...свої побажання або роздуми і т.д і т.п писати в ПМ.

www.forum.lntu.info

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роздумами це назвать важко бо тут і думать нема чого

- домен не edu (чогось перше шо в очі кинулось (сам не вважаю це таким страшним але умова бажана)

- лого не перероблено під тематику

- розділи взагалі ппц

я не студент політеху, може тому цей сайт у мене не викликає ніяких позитивних емоцій... хоча ні, негативні емоції він викликає у мене тому що він реально ніякий

Це просто напросто поставлений РНР двіжок. Скажем так, нічого крім пароля і непродуманих розділів адмін свого туди не вніс.

Обіжайсо не обіжайсо але краще б вже на укозі зробили. (сам проект ucoz поважаю за продуманість, але в той же час ненавиджу за розплод юзерів з псевдосайтами)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! Зайшов на http://lntu.info ...

заодне прокоментую ресурс який напрошується на відвідування після вражень про форум...

- ну верхівка сторінки просто супер, мінімалістично так сказать, флеш лого без продовження... на КПК буде якраз

- цитата Біанта

OMNIA MEA MECUM PORTO (ВСЕ СВОЄ НОШУ З СОБОЮ)
скоріш за все css файли досі лежать в завойованому персами місті, їх Біант донести до веб серверу не зміг...

- справа є менюшко.. проекти називається, з цих посилань працює тільки одне 'Офіційний сайт ПНК' і веде воно на сайт зроблений вищезгаданим укозом...

- Новини від нас, аж 2 новини за 2008-02-22 і 2007-11-26 і ті 2 перекопіпащені з рос ресурсів без перекладу...

зато вивісили карту відвідувачів...

Ukraine (UA) 532

United States (US) 8

Russian Federation (RU) 6

Norway (NO) 4

Europe (EU) 3

China (CN) 2

Estonia (EE) 1

Sweden (SE) 1

Slovakia (SK) 1

Italy (IT) 1

United Kingdom (GB) 1

Germany (DE) 1

просто вражаюче...

- інжинерний калькулятор і онлайн переклад, при переході на сторінки з цими диво ява скриптами кидається в око лишнє слово /glav/ в рядках маршрутів до графічних елементів і нехіла буква k вверху.

Стиль, оформлення, дизайн і зміст є об'єктом авторського права кафедри КТПН ЛДТУ та охороняються законом.

Передрук чи інше їх використання без дозволу не допускається і несе за собою відповідальність.

Яким законом? Такі сайти треба напевно в Червону книгу вносити, і бажано грохати записи на DNS серваку.

PS. якщо вирішили показати своє лице або так сказать візитку інтернету то бажано робити це красиво, якщо ж не виходить то найняти тих хто це зробить, чи в політесі перевелись тямлячі люди? знаю шо такі є... якщо вже й вони не зроблять то не потрібно викладувать так звані плоди колективної праці спложені за 3 з половиною хвилини.

І саме головне - тему шановний створили ви, і адресу сайту теж написали ви, а ще попросили прокоментувати... ну вот тепер читайте і не ображайтесь, ви ж не думаєте, що коментарі бувають тільки позитивні, тим паче якщо запитують чиюсь думку то хочуть почути об'єктивне враження. Своє я надав B) , може на наступний раз подумаєте чи варто викладувать посилання на фіг зна шо, шановне ком'юніті думаю поправить якщо я десь неправий...

і в догонку http://lntu.info/glav/ я не втримався і добавив свою новину )))

post-791-1230870714.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форум тільки розроблюється.....вчуся на своїх помилках, поки що багато чого не знаю і не вмію....

Дякую за думки...а в принципі який унівєр, таке і все остальне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я не зрозумів афтара. Шуродинк, тобі гроші платять за сайт, чи це твій курсак, чи ще щось подібного роду (надіюсь, думку вловив) ? Якщо це альтруїзм то чому свій універ так критикуєш, навіщо робити взагалі сайт, який являє собою "все остальне", неувязочка виходить. А взагалі наш універ не потребує ще кількох сайтів, толком свої просунути не може (то я про сайт методичної літератури, він доступний лише у внутрішній мережі, де всістись також проблема для не ФКНІТовців) і скоріше всього послуг студентів не потребує, робота на оцінку приноситься на накопичувачі, а не світиться в чьом мать раділа на тирнет, хоч бери і скачуй внутрішній вміст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніякого додаткового форуму нам не потрібно, фкніт є. Його можна вважати форумом усього політеха і його достатньо. А тут топікстартер придумав велосипед. До тих хто бажає сказати щось до ЛНТУ: "Шановні, покажіть чим ви краще нас, а не звертайте увагу лиш на недоліки одної сторони,"....розуімю тут деякі представники дуже розумні(в гарному, прямому значенні цих слів)...покажіть універ загалом а не лише себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ех... Студенти. Я також колись такою фігнею страждав :)

Краще просто вчіться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Maggot: ну шось схоже...тільки не за гроші і не курсак..

На рахунок сайту методичної літератури - то це правда. Ти знаєш хто його робив? Якби знав то б розумів, що виконують це люди, далекі від професійного створення веб-сайтів.

А на рахунок (тіпа) мого форуму, то було просто закинуто "скелет". І думав, що мені порадять ще в ньому зробити, добавити "ізюминку" (хоча однією ізюминокю ситим не будеш :D ). Зможеш допомогти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допомогти в змозі, але проблема - у мене сесія (командор істину каже), та і сенсу не бачу в створенні такого роду ресурсів для 100 чоловік від сили. Наведу простий приклад http://www.ptu11.at.ua/ Все цілком нормально оформлено, форум є, але людей мало.

Хто сайт методичної літератури робив я можу лише уявляти, набагато цікавіше мені було б його дампанути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знайшов файл pass.php. там якісь цифорки...

Це случайно не ваш пароль? :):0135::smile-zachot:

Мабуть довго пароль думали?

Сцилко требуеться на страницу?

ОПИС МІЙ:)

(писав на руському)

Сейчас в наше время можно увидеть много сайтов. НО ТАКИХ!!!

Итак. Флеш шапка сверху сделана..дай угадаю.. у программе SWISH max? Ой..нет.. Easy SFX creator? Нет? Тогда может Macromedia Flash MX 2004?

Для всех уважаемых сайт был сделан у программе Moodle.org.

ПОсмотреть на эту программу можно www.Moodle.org

Не работает не одна ссилка справа кроме одной!!!

А страничку 404 замутить смогли? ЧИТАТЬ ДО КОНЦА

А вот "ЦЕ" равняеться пустому месту...:(

работает переводчик.... Вот его страничка

А логін у адміна кажиться multik

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знайшов файл pass.php. там якісь цифорки...

Це случайно не ваш пароль?

Мабуть довго пароль думали?

це пароль, тільки він знаходиться в MD5, про який ти напевно дізнаєш перший раз як тільки введеш це слово в гугл

пароль містить 7 символів, потреби публікувати його тут я не бачу

работает переводчик.... Вот его страничка

лол, ти не сильно втік від розробників того сайту

сторінка перекладача вот http://pereklad.online.ua

Не работает не одна ссилка справа кроме одной!!!

це типу переклав мій пост на російську?

ти навіть форумні теги до кінця не опанував

post-791-1231412121.jpg

12 years old
вах...

в профілі вказане оце гавніще http://www.callduty.ucoz.ru/

Сделано IK-jEY(FenMix,kolyvan)© 2009 год. ВНЕМАНИЕ - КОПИРОВАНИЕ МАТЕРИАЛОВ ДАННОГО САЙТА ЗАПРЕЩЕНО! Created by 4ITER & FENMIX

абасратсо просто... ви би подивились як пишеться ВНЕМАНИЕ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре. Буду писати "Ахтунг"

Просто додав ще декілька недоліків. А про свій сайт я тут ліпше промовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

І це саме розумне що ти можеш зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І це саме розумне що ти можеш зробити.

Усьо, командор, зара буде критика борди від гуру форумів kolyvan'а :D:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...