Перейти до змісту

Говорілка


sku

Рекомендовані повідомлення

В звязку з загостренням хронічної лінивості і переглядом великої кількості анімашок виник попит на наступну програмку. Вона повинна підгружатись по DirectShow так як це робить VobSub і говорити саби через Speech API. Або ще якийсь альтернативний спосіб проговорювання тексту *.srt файлів.

Ніхто про таке не чув? Чи мій запрос аж занадто екзотичний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю "дігало" двіж і прогу "том рідер".

Для того щоб правильно виговорювало слова підключаються словники (в мене в ньому десь 12 000 правил)

До вимови звик і часто читаю таким способом книги (досить зручно, на очі не давить)

Але то все на любітєля

ЗІ сорі єслі не зовсім по тємі адже з першого поста мало догнав що черз що і як повинно працювать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Digalo

tom reader

Прога не ахті яка але за "говорілку" краща в рази і швидша.

За пару років використання вивчив майже всі глюкі і знаю як боротись :)

Пару порад: Якщо не коректно загружається текст то краще перевести його в тхт.

Іноді буває що програма зупиняється на певній фразі за якою іде некоректно відображення тексту а через рядок все знову нормально, для усунення потрібно в файлі після цієї фрази поставити пробєл або натиснути ентер.

Для того щоб правильно говорило англійською і іншими мовами просто докачайте і поставте двіжки для цих мов з сайту тогож дігало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спитав "у ясеня" і він мені сказав таке:

ABM Subtitles Reader , прога котра говорить субтитри.

Єдина незручність - не синхронізується з моїм улюбленим BS Player'ом, приходиться їх пускати одночасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до бсп ніби плагіни від вінампа прикручуються

якщо в цьому напрямку покопати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...