Перейти до змісту

Десь можна полагодити блок живлення?


Рекомендовані повідомлення

Купив 2 додаткових гіга ОЗУ, виключив компа, виключив блок живлення, поставив на комп ОЗУ, коли включав блок - так шандарахнуло, що аж вуха заклало, і сусіди поприбігали, з системника дим і запах згорілої електроніки... розібрав, вияснилося, що в блоці живлення шандарахнув один з конденсаторів і ще 1 здутий... також видно, що температура висока була...

відразу купив інший, більш потужніший блок, щоб на свята без компа не сидіти, а цього хочу полагодити...

Хтось знає гарних майстрів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив 2 додаткових гіга ОЗУ, виключив компа, виключив блок живлення, поставив на комп ОЗУ, коли включав блок - так шандарахнуло, що аж вуха заклало, і сусіди поприбігали, з системника дим і запах згорілої електроніки... розібрав, вияснилося, що в блоці живлення шандарахнув один з конденсаторів і ще 1 здутий... також видно, що температура висока була...

відразу купив інший, більш потужніший блок, щоб на свята без компа не сидіти, а цього хочу полагодити...

Хтось знає гарних майстрів?

вартість ремонту може вийти дорожче вартості блока живленя , я би наприклад даже не розкручувавби його менше як за 10$? плюс запчастини :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вартість ремонту може вийти дорожче вартості блока живленя

угу

так и есть

думаю топикстартер купил свой старый блок не за 100 баксофф

дешовые блоки нет смысла ремонировать, пусти его на молексы-радиаторы

моли подари комуто, кто любит ремонировать - он добудет себе пару запчасей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блок не з дорогих, але нормальний, пропрацював трошки більше року, Gembird 450W

можливо дійсно краще не ремонтувати, але якщо є можливість замінити пошкоджені конденсатори за невеликі гроші, то чому б ні?? ;)

Можу допомогти займаюсь електронікою. ася 372883087 або приват

після св"яткових днів звернуся!!! дякую за відгук!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блок не з дорогих, але нормальний, пропрацював трошки більше року, Gembird 450W

можливо дійсно краще не ремонтувати, але якщо є можливість замінити пошкоджені конденсатори за невеликі гроші, то чому б ні?? ;)

Якщо вилетіли конденсатори в блоку живдення думаю одними ними не обійдетьсЯ...І Блоки фірми Gembird,найдешевші ...відповідно і якість така...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за небольшие не купиш,

если купиш то одноразовые китайские

но, обычно, летят не только кондюки,

и нефакт что ремонтированый нормально работать будет :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за небольшие не купиш,

если купиш то одноразовые китайские

но, обычно, летят не только кондюки,

и нефакт что ремонтированый нормально работать будет :(

хлопци, вас так послухать, то після поломки сразу викідать все потрібно))) а рік проробив все-таки, можливо ще трішки потрудиться...

ну сьогодні вже купив нормальний - Chieftec 400W глянем як цей попрацює :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не варто ремонтувати. Перед кондюхом могло щось нагнутися і після нього ..

Якби ремонтоване - і є ремонтоване. Варто купити нове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

понимаеш, дешовый БП это как порваный презерватив, что одно что второе ремонтировать долго, не выгодно и опасно использовать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І Блоки фірми Gembird,найдешевші ...відповідно і якість така...

Не треба ля-ля. В мене Gembird 400W вже 4 роки, пережив декілька апгрейдів компа і ще до цих пір нормально працює. Недавно тільки поміняв вентилятор, бо старий загудів. Коли розбирав, подивився начинку, з вигляду все ОК, всі елементи розпаяні гут, пустих місць немає, радіатори нормального розміру, вхідний фільтр повністю розпаяний, компенсаційні фільтри теж, дросель пасивного PFC винесений окремо на бокову стінку, якість пайки монтажної плати чудова. В той же час міг спостерігати напівпусті всередині БЖ FSP 350W, (половина елементів в яких розпаяна перемичками), які ставляться в корпуса ASUS і рахуються якісними. Так що якість - це поняття відносне. А в БЖ найчастіше горять діодні зборки, полагодити впринципі можна, але ремонт тобі влетить в половину вартості нового. Простіше купити тут же на форумі б/в і не паритись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конденсатори подарую, діодні зборки теж. Тільки в понеділок. (На роботі валяються) Новий Рік же. З святом всіх. :D

Цілком серйозно. Якщо треба, пиши в асю чи в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блок не з дорогих, але нормальний, пропрацював трошки більше року, Gembird 450W

можливо дійсно краще не ремонтувати, але якщо є можливість замінити пошкоджені конденсатори за невеликі гроші, то чому б ні?? ;)

Можу допомогти займаюсь електронікою. ася 372883087 або приват

після св"яткових днів звернуся!!! дякую за відгук!

Нема за що! Все таки бажано десь зара зв*язатись поки в мене канікули бо там назад на навчаняя то часу буде мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І Блоки фірми Gembird,найдешевші ...відповідно і якість така...

Не треба ля-ля. В мене Gembird 400W вже 4 роки, пережив декілька апгрейдів компа і ще до цих пір нормально працює. Недавно тільки поміняв вентилятор, бо старий загудів. Коли розбирав, подивився начинку, з вигляду все ОК, всі елементи розпаяні гут, пустих місць немає, радіатори нормального розміру, вхідний фільтр повністю розпаяний, компенсаційні фільтри теж, дросель пасивного PFC винесений окремо на бокову стінку, якість пайки монтажної плати чудова. В той же час міг спостерігати напівпусті всередині БЖ FSP 350W, (половина елементів в яких розпаяна перемичками), які ставляться в корпуса ASUS і рахуються якісними. Так що якість - це поняття відносне. А в БЖ найчастіше горять діодні зборки, полагодити впринципі можна, але ремонт тобі влетить в половину вартості нового. Простіше купити тут же на форумі б/в і не паритись.

В мене теж був блок 350,(Тайвань) модель не памятаю...йому років 5 було також заглядав все розпаяно перемичок майже нема...

Але так робили колись...Зара роблять (дешеві) чим подешевше...і з меншою собівартістю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема за що! Все таки бажано десь зара зв*язатись поки в мене канікули бо там назад на навчаняя то часу буде мало.

яка робота на свята?? ;) вже переконали, що краще не лагодити, всерівно потреби в ньому немає...

дякую всім за консультацію :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...