Перейти до змісту

Dowload майстери закачки


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

У мене виникло таке питання: який із Dowload майстерів закачки найзручніший та найшвидкіший!!!

Поділіться своїми думками... :blink:

post-5424-1230468658.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам спосіб як не платити свому провайдеру за домашній інтернет, і як збільшити швидкість в декілька разів також нічого не заплативши.

Це до запитання про найшвидкіший майстер закачок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найшвидкіший!!!

а как это?)))

Dowload майстерів закачки

краще було б написати - Dowload майстерів закачки які качають закачки

Поділіться своїми думками...

а може краще не треба? ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чого накинулись - в нього ж лише 7 повідомлень на хфорумі. А по менеджерам то кожному своє, часто використовують downloadmaster, flashget, reget і т.д. Спробуй щось із цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

icon_plus_1.gifПутеводитель по менеджерам закачки

Пробуй. Поділишся думками ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепробував багато, ще коли на діалапі сидів. Функція докачки була критична при тих постійних обривах на Фотокомі. Зараз стоїть Dowload майстер 5.5.7

Все що має робити, робить.

А швидкість не залежить від менеджера закачок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про способи як не платити за інтернет я пожартував, твої слова про "найшвидкіший" нагадали про разводи давно минулих літ. Менеджери вже не актуальні якщо в наявності АДСЛ, обривів немає, качається швидко - менеджер не треба, а торрент рулить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені найбільше подобався Download Master. Докучали тільки оті поновлення, коли з кожною новою версією добавлялося всякої срані. Як сидів на dial-up чи використовував мобільний інтернет, то менеджер закачок допомагав. Зараз ним користуюся рідко. Все частіше задіяними виявляються штатні засоби Опери. Поки вибереш куди зберігати, то фалик вже й закачаний :-). Інколи пару сотень мегабайт треба качнути. Опера й з цим справляється, навіть якщо трапляються обриви, то можливість докачки виручає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...